MAP 1703 USA chystají na Ukrajině až několik nových “Černobylů”! Kyjev zuří. Elitní vojáci vycvičení v zemích NATO v panice opouštějí západní zbraně a prchají z bojiště. Videa z jejich útěků se šíří Ukrajinou jako lavina!

Na konci dnešní analýzy – Nová Putinova mapa Ukrajiny!

Včera bylo na Ukrajině veselo. Kyjevská státní média včera ohlašovala jedno vítězství ukrajinských zbraní nad Rusy za druhým! A Kyjevská nezávislá média přitom tou samou dobou už oznamovala jednu děsivou porážku ukrajinských vojsk za druhou! Ukrajinci k tomu informačnímu chaosu přistoupili po svém, a začali si hromadně posílat ruská videa o ukrajinských porážkách po sociálních sítích. Dokonce i hlásná trouba Bruselu a Washingtonu na Ukrajině médium Kyiv Post raději přiznalo, že nejelitnější ukrajinská obrněná úderná Brigáda Magura, která byla několik měsíců cvičená na největším cvičišti US Army v Evropě, v Bavorském Grafenwoehru, která byla vybavena 90 obrněnými vozidly Bradley, tanky Leopard, západními samohybnými děly 155 mm a spoustou další NATO techniky, a která měla být hlavní údernou silou při prolomení ruské obrany na Záporoží, totálně selhala.

Tito super vycvičení a zvlášť vybíraní příslušníci brigády Magura vyrazili odhodlaně v západních zbraních ke zteči pozic ruských mobilizovaných pěšáků. A v tom okamžiku se na jejich vozidla z nebe snesly roje ruských robotických mimových zbraní Земледелие. Vraždící robotci Земледелие jsou příliš malí, aby zlikvidovali Bradley, nebo tank Leopard. Ale jsou dostatečně výkonní, aby Bradley, a nebo Leopard vyřadili z provozu, a zabránili mu v dalším pohybu. Jakmile robotci Земледелие zastavili obrněnou kolonu brigády Magura, ukrajinští elitní vojáci už na nic nečekali, rychle vyskákali z vozidel a okamžitě prchali z bojiště. Už asi věděli od svých předešlých soudruhů v západních zbraních, kteří už roj robotků Земледелие na bojišti potkali, co bude po jejich řádění následovat, Jakmile totiž miniaturní robotci obrněnou kolonu zastaví, nastává okamžik, na který už netrpělivě čekají ruské helikoptéry KA-52 kroužící těsně nad zemí pár kilometrů v ruském týlu. Robotky Земледелие ochromené tanky Leopard a vozidla Bradley jsou pro ně neodolatelným terčem pro útok na nehybný cíl stejně jednoduchý jako na střelnici. Touhle taktikou odstřelit nejdřív první a poslední britský tank v koloně na úzké cestě, a potom dodělat ostatní, se proslavilo největší tankové eso II. světové války Hauptsturmführer Michael Wittmann. Takhle v roce 1944 rozstřílel skoro celý britský tankový prapor, a i jeho příslušníci raději rychle vzali nohy na ramena, aby si zachránili holý život. Nikdo je za to nekritizoval, protože voják za idioty generály, kteří ho posílají na jistou zbytečnou smrt, nikdy nemůže. Kyiv Post také včera oznámil, že nyní nemůže žádný nezávislý novinář ověřit, co se děje na ukrajinské straně bojišti, protože armáda všem od března zakázala na bojiště přístup! 

Pár fotografií ze včerejšího výcviku Ukrajinců na Leopardech v Bavorsku najdete zde.

Ruská taktika dálkového robotického minovaní úderných kolon vymyšlená generálem Surovikinem je zatím účinná, protože včera ani dnes v noci podle ruských zpráv Ukrajinci už ani žádné větší útoky nepodnikali. Web jihoamerických válečných analytiků přiznává Rusům vyšší vlastní ztráty, než se jinde tvrdí. Ale souhlasí se závěrem, že ruské zbraně Земледелие vrhané na ukrajinské úderné kolony v kombinaci s údery vrtulníků, letectva a palbou artilerie jsou pro Ukrajince nepřekonatelnou překážkou. Ztráty, které tyto elitní ukrajinské brigády utrpěly za prvních 10 dní bojů (až 30%) znamenají, že podle vojenských předpisů už tyto jednotky nelze nasazovat k prolamování nepodlomené nepřátelské obrany. Jejich morálka bude otřesená, a měly by se postupně na klidnějším úseku fronty začít obnovovat. Současné zátiší na frontě nasvědčuje tomu, že Kyjev proto nyní provádí rotaci prvosledových úderných jednotek. Podle tohoto videa nyní přisunuje na frontu mimořádně velké množství “sovětských” tanků. Zdá se tak, že v úderu na Surovikinovu linii na Záporoží budou brzy útočit jiné kyjevské jednotky. Ukrajinské post sovětské tanky čeká stejný osud jako předešlé sebevražedné vlny Leopardů. Bez letadel, vrtulníků, a dělostřelectva, a protiletadlové obrany, je jakýkoli ukrajinský útok předem odsouzen k neúspěchu.

V Pentagonu se už probudili ze snů o nadřazenosti západní obrněné techniky, a v novém balíčku válečné pomoci Ukrajině urychleně posílají prostředky k výbušnému odminování. Jak je mají na frontě úspěšně používat nevycvičení Ukrajinci, je ovšem záhada. Pentagon také posílil svoje uskupení ve východním Polsku, a podle satelitního průzkumu posílil baterie Patriot umístěné na civilním letišti Rzeszów-Jasionka, které se používá jako hlavní zásobovací základna pro Ukrajinu. Na jediném civilním letišti, tak už je 7 systémů Patriot v palebném postavení. Pentagon tvrdí, že jde o rutinní zajištění bezpečnosti letiště. Podle počtu odpalovacích zařízení na jediném civilním letišti u hranic s Běloruskem, je rozmístění takto velkého počtu Patriotů velice neobvyklé. Z rozmístění tak velkého množství Patriotů na civilním letišti lze usuzovat, že letiště bude určitě jedním z prvních cílů ruských jaderných raket, pokud se situace zhorší. Vzdálenost z letiště do Košic 160km, do Ostravy 260km. 

Potencionální jaderný spad ovšem nehrozí jen od Putinových raket. Podle včerejšího varování ukrajinské ekologické organizace “Екодія” hrozí jaderné havárie na Ukrajině v důsledku činnosti USA. Washington hodlá podle sdělení organizace “Екодія” na Ukrajině zahájit výstavbu 9 jaderných reaktorů, jejichž obal podle závěrů americké jaderné regulační komise, ani nevydrží extrémní počasí! Organizace “Екодія” na Ukrajině protestuje proti plánům USA a Zelenského tam stavět jakési podezřelé jaderné reaktory, protože Ukrajina si už Černobylem vytrpěla dost. Protesty organizace “Екодія” komentoval Global Times, hlavní hlásná trouba čínských komunistů, který kritizoval USA, že mají jediný cíl, si na válce na Ukrajině vydělat, co nejvíce miliard USD. Podle Číňanů USA hodlají na Ukrajině dolovat obrovská množství zemního plynu, uhlí, spalovat uhlí v elektrárnách, a postavit 5 velkých a 10 malých jaderných reaktorů. Podle Číňanů USA pod pláštíkem války na Ukrajině hodlají zcela podkopat evropskou ekonomiku, aby se jí zmocnili. V EU se zakazuje plyn, uhlí i jaderná energetika, a USA hodlají vše stavět na Ukrajině! Mazané, že!?

Moskevský Gosudar bude jistě potěšen, že mu USA zmodernizují jeho budoucí území. Včera oznámil, že Ukrajina vydá historická ruská území, a že na území Ukrajiny, pokud nepřestane ostřelovat Rusko, bude zřízen sanitární koridor. Ruští Rebelové ihned vydali mapu, jak to bude ve skutečnosti. Na mapě modrá čára představuje současnou hranici Ruska a bojovou linii na Donbase. Červená čára – sanitární koridor. A Zelená čára – budoucí hranice Ruska a Ukrajiny po očekávaném Gosudarově osvobození ruských historických území. Osobně se domnívám, že termín Ruská historická území, použitý Putinem, pravděpodobně nezahrnuje jen Lvov, a Zakarpatskou Ukrajinu, protože tato území Rusko nikdy nevlastnilo. 

Podle posledních zpráv to má Kyjev v USA nahnuté, a asi bude hozen přes palubu. Protože USA, Nizozemsko a další země podezřelé z výbuchu Nord Stream najednou přiznávají, že je to dílo Kyjeva, že o tom věděly dopředu, že Kyjev varovaly, ale že Kyjev si nedal říct, a plynovod stejně vyhodil. Vysoký zpravodajský zdroj v USA už oznámil, že: Mám podezření, že výsledek vyšetřování výbuchu Nord Stream je nepohodlná pravda! Jakmile se všechna špína začala najednou házet na Kyjev, je jasné, že se už na Západě neočekává, že Zelenského režim válku vydrží!

Je středa 14. červen 05.17. Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Na maily, za které děkuji, odpovím hromadně ve čtvrtek večer. Děkuji za pochopení. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář