MAP 1704 Pedofilní Jáhen, pedofilní novinář, pedofilní otrokářka a další děsivá statistika trestné činnosti Ukrajinců! Doslova děsivý výbuch kriminality ve Švédsku, se kterým si nikdo neví rady! Jak ubránit Česko před růstem kriminality!?

O víkendu bylo ve Stockholmu a jeho bezprostředním okolí během jediného dne zastřeleno celkem sedm lidí; jeden mladý muž v Jordbro v pátek večer; dva v Solné; a dva patnáctiletí chlapci, pětašedesátiletá žena a pětačtyřicetiletý muž u stanice metra Farsta v sobotu pozdě. Jeden z 15letých chlapců zemřel na místě, muž středního věku na následky zranění zemřel v nemocnici v pondělí ráno. Incidenty přicházejí uprostřed rostoucí vlny násilí v posledních letech, z nichž velká většina je spojena s gangy migrantů z různých prostředí, přičemž země láme rekord za rekordem v počtu přestřelek!!! 

Jak vidíte z klidné země, kde lidé ještě před pár lety nezamykali své domy a byty, protože slovo kriminalita znali jen z detektivek, se stala vražděním a další kriminalitou vyděšená společnost. Poslední volby vyhrála pravice protože slíbila nápravu a konec imigrace, která je zodpovědná za děsivý růst kriminality. Je skoro rok po volbách a kriminalita navzdory vládním slibům láme nové rekordy. Proto Švédsko plánuje se podělit s dalšími zeměmi o nechtěné hlavně neevropské imigranty. Český ministr Rakušan švédský plán podepsal. Česko je země kam imigrují hlavně Ukrajinci. Oproti jiným imigrujícím národnostním skupinám jsou to učinění beránkové, ovšem do Čechů, Moravanů i Slezanů mají určitě ještě daleko. V následujícím shrnutí zpráv o nejzávažnějších ukrajinských trestných činech si můžete udělat představu, co vše se v Česku může začít dít, a co se teprve začne dít, až díky Rakušanovi u nás začnou řádit imigrantské kriminální gangy, tak jako řádí ve Švédsku, které se jich chce za každou cenu zbavit!

Následující činy nejsou řazeny chronologicky, ale po kategoriích pedofilie, trestné činy vojáků a policistů, a potom znásilnění a vraždy. Prozkoumal jsem asi 2000 zpráv jednoho ukrajinského regionálního serveru z Volyně od 7. května do 14. června. Množství trestných činů o kterých informuje je děsivé. Sami si položte otázku, co můžete udělat proto, aby k podobnému zhoršení bezpečnostní situace v Česku nedošlo. Ve Švédsku jsou už zoufalí. 

 1. Pedofilní ukrajinský novinář z jedné z nejvýznamnějších kyjevských redakcí lákal 15 leté chlapce do svého bytu, a tam s nimi provozoval nejrůznější chlípnosti. Jeho poslední dvě oběti se ale na rozdíl od jiných nenechaly podplatit, a celou věc oznámily policii. Ta při prohlídce zjistila, že pedofil si vše nahrával a umisťoval na internet. ( Zpráva z 5. června zde.)
 2. Ukrajinská uprchlice, pedofilní otrokářka, v Polsku brutálně mučila své dva adoptované chlapce i adoptovanou dceru. Pravidelně jim podávala omamné drogy, a potom je ve stavu omámení prodávala na brutální sex pedofilům. Vyšetřováním polské policie se zjistilo, že uprchlice tuto svoji činnost provozovala už před válkou na Ukrajině. Podle lékařů má jeden chlapec úplně vymlácené přední zuby, jizvy na genitáliích, a výpovědi dětí potvrzují, že byly přivazovány hlavou dolů na žebřík a mučeny na genitáliích, že je jejich adoptivní matka mlátila se speciálním prstenem na ruce, který zraňoval, a že je nutila hladové jíst psí výkaly. (Zpráva ze 31. května + foto pedofilní otrokářky.)
 3. Ukrajinská matka prodávala své děti na natáčení pedofilních sexuálních scén a dodávala je na radovánky pedofilů. Samotná matka se při těchto orgiích aktivně dopouštěla na svém 11 letém synovi a 13 leté dceři sexuálního násilí. (Zpráva ze 23. května.) Obě děti také pronajímala pedofilním kuplířům, kteří je dopravovali na práci pro movité klienty do kyjevských lázeňských domů. (Zpráva z 22. května.) 
 4. Jáhen kláštera Ukrajinské pravoslavné církve, (Proti-Moskevské), na Volyni, několik let znásilňoval svoji dceru, kterou vychovával po rozvodu se svou manželkou. Pravidelně ji nutil k orálnímu sexu, musela mu masturbovat úd, bil ji přes zadek gumovou hadicí, rákoskou, provazem nebo dřevěnou tyčí. Vše fotografoval a natáčel na videa, která s dalšími pedofilními materiály nalezla policie v jeho počítači. (Zpráva ze 17. května, dole foto pedofilního jáhna.)
 5. Ukrajinský pedofil pravidelně znásilňoval chlapce ve věku 3 roky, a dívky ve věku 5, 8, a 12. Jedna z dívek byla dokonce jeho dcera. Děti bydlely se svou matkou a jejím spolubydlícím. Pedofil rodinu navštěvoval.  (Zpráva ze 31.května.)
 6. Ukrajinský pedofil, 48 let, uprchlík z Donbasu, který má bohatý trestní rejstřík, získal místo učitele v Kyjevě. Tam znásilnil 4 letou dívku. (Zpráva z 19. května.)
 7. Nový muž se přistěhoval k ukrajinské matce a ihned začal týrat jejího 5 letého syna. Policie zjistila, že jej několik měsíců pravidelně pomocí řetězů zavěšoval na hák nabitý do zdi, a přitom jej týral a mučil. Žena vypověděla policii, že týrání svého syna nikomu neoznámila, protože nastěhovaný muž jí vyhrožoval likvidací. (Zpráva z 18. května.)
 8. Mladý ukrajinským pár brutálně znásilňoval v Polsku svého 3 roky starého syna. Udělali si z něj dokonce popelník. Dítě zachránila náročná operace. (Zpráva ze 14.května.)
 9. Pedofil přišel ve Lvově na hřišti k 11 letému chlapci a požádal je o pomoc s opravou skútru. Když chlapec souhlasil, cestou ho zatáhl do křoví, a tam znásilnil. (Zpráva z 9.května.)
 10. Uprchlici z Charkova nabídl nezištný 50 letý obyvatel Poltavy ubytování. Po té ji držel zamčenou ve svém bytě a po večerech ji posilněn alkoholem sexuálně zneužíval, mučil, vyslýchal a přitom nutil, aby se doznávala ke spolupráci s ruskou tajnou službou. (Zpráva z 19. května.) 
 11. Opilý ukrajinský voják zastřelil na Volyni na cvičišti ve stanu ze samopalu dva jiné vojáky. Ukrajinský okresní soud ho včera odsoudil na dva roky, a ihned ho z vězení propustil do civilu, protože to prý byl dobrý voják, který se v boji proti Rusům osvědčil. 
 12. Opilý ukrajinský voják zastřelil ženu, její matku a jejich spolubydlícího. Potom spáchal sebevraždu. (Zpráva z 11. června.)
 13. Opilý ukrajinský voják zastřelil v bytě jiného muže, protože neměl stejné politické názory, jako on. (Zpráva ze 7. června zde.)
 14. Maskovaný policista přepadl a oloupil obsluhu benzínové stanice. Na útěku byl zadržen. (Zpráva z 11. června.)
 15. Dva policisté znásilnili 17 letou dívku. (Zpráva z 11.května.)
 16. Opilý ukrajinský voják do bezvědomí ztloukl svého otce, a po té mu ještě zaživa uříznul varlata, která zakopal na dvorku domu, kde bydleli, a šel se vyspat. Jeho otec na utrpěná zranění zemřel podle pitevního protokolu obzvlášť trýznivým způsobem. (Zpráva z 2. června.)
 17. Opilý ukrajinský soudce v Lexusu srazil u silničního zátarasu v Kyjevě ukrajinského vojáka, který ho chtěl kontrolovat, a pokoušel se z místa činu ujet. (Zpráva 26. května.)
 18. Opilý ukrajinský policejní podplukovník vyrazil na svévolnou kontrolu obyvatel jednoho domu. Žena, která mu na místě jeho kontroly připomněla, že je opilý, dostala ránu pěstí do hlavy, a pak ji bil tak dlouho dokud nepadla na zem. Na místě byl přítomen také úředník sociální péče, a ten požádal podplukovníka, ať toho nechá, nebo jej udá. Podplukovník na něj namířil svou zbraň, a oznámil, že pokud okamžitě nesežene dva svědky, kteří potvrdí jeho totožnost, tak jej zastřelí. Za vzorné předchozí chování v boji proti Rusům dostal opilec jen tři roky vězení. (Zpráva z 25. května.)
 19. Ukrajinský voják zastřelil samopalem svého velitele, protože se mu nelíbilo, jaké má názory na obranu. (Zpráva ze 12.května.)
 20. Opilý ukrajinský voják ohrožoval obyvatele ve městě granátem. Když na místo přijela policie, úmyslně ho mezi lidi hodil. Zemřelo malé dítě. (Zpráva 8.května.)
 21. Dva muži v denním městském autobuse nejprve zbili chlapce a dívku, a potom se je pokoušeli uškrtit. Prý se jim nelíbil chlapcův baťoh. (Video ze 14. června zde.)
 22. Agresivní muž přepadl na ulici ženu i s dítětem. Úderem ji srazil na zem. Náhodný svědek na něj povolal policii, která ho po pronásledování dostihla. Muž ani žena se neznali, bylo zatím zjištěno. (Video ze 13. června.)
 23. Muž izolepou přelepil ústa 19 leté těhotné dívce, a potom ji držel, dokud se neudusí. Její tělo se pokusil zakopat na staveništi. Byl zadržen. (Zpráva z 11. června.)
 24. Tělo mladé nahé ženy bylo nalezeno uprostřed města. Policie vyšetřuje nejen příčinu její smrti, ale i jak se dostala na místo činu, a kdo vlastně je. (Zpráva z 2. června.) 
 25. Syn ubil svoji 60 letou matku sekerou. Její tělo rozčtvrtil a roznosil do městských popelnic v Oděse. (Zpráva z 2. června.)
 26. Muž z Volyně ubil svoji o tři roky mladší ženu, a šel se vyspat do hotelu, aby na něj nepadlo podezření. (Zpráva ze 2. června.)
 27. Muž rozsekal sekerou 66 letou matku a jejího 36 letého syna. Jejich těla naházel do studny. Jejich dům vyloupil a lup prodal. Důvodem vražd bylo, že mu obyvatelé domu nechtěli dát zadarmo vodku. (Zpráva ze 6. června.)
 28. Muž si vytipoval v parku staršího kolemjdoucího. Připravenou kovovou tyčí ho udeřil do hlavy, a na zemi ukopal. Motivem vraždy byla loupež. 32 letý pachatel byl už jednou za vraždu odsouzen. (Zpráva z 5. června.)
 29. Muž na návštěvě u známých požil alkohol, a potom kovovou tyčí ubil majitele bytu. Jeho tělo odtáhl z bytu do roští, aby se na nic nepřišlo. (Zpráva ze 4. června.)
 30. Opilý mladík ubil a podřezal svého kmotřence, po té co spolu hodovali na hostině. (Zpráva ze 30. května.)
 31. Opilý Ukrajinec zastřelil muže a ženu z pušky. Po dopadení řekl, že byl pobouřen nedůstojným chováním zastřelené dvojice. (Zpráva z 26. května.)
 32. Opilý Ukrajinec ubil svoji matku, a zakopal ji pod podlahou jejího domu. (Zpráva z 26. května.)
 33. Opilý Ukrajinec vnikl do domu svého známého a brutálně jej zmlátil. Oběť přežila díky léčené na JIP. (Zpráva z 26. května.)
 34. Ubitý muž byl ráno nalezen na městském parkovišti. Po vrahovi se pátrá. (Zpráva ze 26. května.)
 35. Dva Ukrajinci si vyčíhali na chodbě ubytovny ženu, zmlátili ji a okradli. (Zpráva z 25. května.)
 36. Čtyři Ukrajinci, z toho dva policisté popíjeli v Kyjevě v zahradě a bavili se střelbou do plechovek. Jedna kulka zabila 5 leté dítě. Pouze opilý vrah, bývalý policista, dostal 4 roky. (Zprávy z 25. května.)
 37. Ukrajinec minulý rok propuštěný z výkonu trestu za vraždu jiného muže brutálně ubodal svoji novou ženu na pasovém oddělení, kam si oba šli pro pas, protože dostal náhlý záchvat žárlivosti. (Zpráva z 25. května)
 38. Dva policisté byli vysláni vyšetřit rvačku s vážným zraněním oběti. Když vstoupili do domu, kde k činu došlo, pachatel se na jednoho policistu okamžitě vrhnul, a pokusil se ho uškrtit. (Zpráva z 25. května.)
 39. Muž ve městě z ničeho nic napadl kolemjdoucí ženu s cihlou v ruce a pokusil se ji ubít. (Zpráva z 25. května.)
 40. Otec ubil cihlou svého syna. Oba byli alkoholici a žili ve stejném domě. (Zpráva z 22. května.)
 41. Muž ve vesnici zabil loveckou puškou několika výstřely dva muže a jednu ženu. Potom se vyhodil do vzduchu granátem. (Zpráva z 22. května.) 
 42. Muž byl nalezen zavražděn na své chatě na Volyni. Pachatelem byl odhalen jeho bratr ze Lvova. (Zpráva ze 17. května.)
 43. Šokující výsledky přinesla kontrola ukrajinského sirotčince. Jedno dítě bylo nalezeno přivázané stočenými prostěradly k lůžku. Bylo zjištěno, že nemocné děti nemají přístup k lékaři, jsou často za trest svazované nejrůznějšími podivnými pomůckami, a celá kuchyň sirotčince byla zamořená šváby a nedodržovala žádné hygienické standardy. (Zpráva ze 13. června zde.)
 44. V lvovských kavárnách se otrávily z jídla desítky lidí a musely být včetně dětí hospitalizovány. K nákaze došlo současně v několika podnicích ve městě a trvá od 11. června. (Zpráva ze 13. června zde.)
 45. Desetiletý chlapec spáchal sebevraždu po té, co byl znásilněn svým otcem. Při vyšetřování bylo zjištěno, že muž byl už před tím odsouzen za znásilňování své dcery. Krom trestu vyfásl pedofil evidenci v celo-ukrajinském rejstříku pedofilů. (Zpráva ze 13. června zde.)
 46. Šok 76 letý muž znásilnil 9 letou dívku. (Zpráva ze 7. června zde.)
 47. Na ubytovně znásilnil 56 letý muž 22 letou dívku. (Zpráva z 19. května.)
 48. Opilý muž znásilnil 14 letou lehce mentálně retardovanou dceru rodiny, ke které přišel na návštěvu. (Zpráva 18.května)
 49. Opilý 20 letý muž na Volyni znásilnil 17 letou dívku. (Zpráva ze 16.května.)
 50. Opilý pachatel se pohádal se svou přítelkyní, u které byl na návštěvě. Po hádce se žena šla vykoupat. Pachatel za ní vniknul a utopil jí ve vaně. Potom úplně vydrancoval její byt a rozprodal všechny její cennosti. Muž byl recidivista. (Zpráva 16.května)
 51. Opilý nájemník na Volyni úkladně zavraždil nožem svého bytného. (Zpráva 15.května)
 52. Vesnickou 80 letou důchodkyni brutálně zavraždili muž a žena, kteří se vydávali za prodejce medu. Vnikli do jejího bytu, svázali jí, nacpali ji do úst ručník a omotali jej svetrem, a zatím, co se dusila, prohledali její dům, aby získali nějaký lup. Odnesli si pár tisíc hřiven. (Zpráva 15.květen)
 53. Pachatel umlátil dřevěnou holí, pěstmi a kopy svého přítele, se kterým bydleli u jedné ženy. Majitelka bytu u konfliktu nebyla. (Zpráva ze 14. května.)
 54. Opilý syn umlátil svou 85 letou nemohoucí matku hrnkem. (Zpráva ze 13. května)
 55. Opilý majitel bytu zastřelil po rvačce svého známého, kterého pozval na návštěvu. Tělo potom ukryl na balkon. (Zpráva ze 13.května.)
 56. Na Volyni z kulometu zastřelil pachatel souseda, protože se mu nelíbil jeho pes. (Zpráva ze 12.května)
 57. Pachatel ve vesnici u Lvova úderem do hlavy zabil svého souseda, a zakopal ho na své zahradě, a uprchnul do Oděsy. (Zpráva z 12.května.)
 58. Opilec se bavil střelbou ve městě Luck a zabil přitom jednoho kolemjdoucího. (Zpráva z 12. května.)
 59. V opilecké hádce zavraždil muž svoji družku. (Zpráva z 10. května.)
 60. Muž ubodal spolubydlícího kvůli hlasité hudbě. (Zpráva 10.května.)
 61. Skupina opilců si došla do domu pro souseda, který se s nimi předtím nepohodl, odvezla jej do lesa, a tak zaživa pohřbila. Tělo se našlo po šesti dnech pátrání. (Zpráva z 9. května.)
 62. Na ubytovně zaútočil pachatel na oběť nožem a těžce ji pobodal. (Zpráva z 9.května.)
 63. Žena podřezala majitelku bytu, její tělo hodila do studny a do domu si nastěhovala milence. Všem v okolí vysvětlovala, že majitelka domu odjela za prací. (Zpráva z 9.května.)
 64. Muž žárlil na svou manželku, která odjela z Ukrajiny pracovat do ciziny, a tak zavraždil nožem dceru, a pokusil se otrávit plynem sebe i svého syna. To se mu už naštěstí nepodařilo. (Zpráva 9. května.)
 65. Muž zavraždil svoji ženu, a zakopal ji na dobytčím hřbitově, aby se nenašla. (Zpráva 8.května.)

Je čtvrtek 15. červen 05.23. Dnes toho mám dost. Probíral jsem se nepěknými zprávami. Příliš mnoho mrtvých. Život v Česku je proti tomu krásný a bezpečný, tak ho braňte, máte ho jen jeden.  Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Na maily, za které děkuji, odpovím hromadně ve čtvrtek večer. Děkuji za pochopení. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář