MAP 1702 Ministr Rakušan je naivní hloupý vesnický pitomec, oznámili včera Poláci! Miliardové pokuty za uprchlíky, které bude ČR platit Bruselu, jsou určené pouze na “nespecifikované” platby do zemí mimo EU! Ursula už příští týden vyrazí do Severní Afriky rozhazovat tyto miliardy!!

Včera byl Den Ruska, a ve světě se slavilo, až ve Washingtonu jestřábům vzteky kolaboval zrak! V Emirátech rozzářili ruskou státní vlajkou nejen největší mrakodrap světa Burdž Chalífa, ale i ústředí státní energetické a plynárenské firmy ADNOC, která je 12 největší ropnou společnosti světa, a má zachránit EU před nedostatkem plynu! Do druhého největšího města Indonésie Surabaja v neděli připluly tři ruské válečné lodě, aby se zúčastnily slavnostního odhalení památníku rusko-indonéské spolupráce proti všem nepřátelům samostatnosti této největší ostrovní říše světa! (Video z akce.

V Indonésii byl před dvěma měsíci na státní návštěvě vládce Česka Petr Fiala, a chlubil se, jaké skvělé obchody tam při svém asijském turistickém tripu pro Čechy dojednal. Teď mu nezbývá než doufat, že brzy s naslibovanými obchody nedopadne stejně jako jeho ministerský poskok pro imigraci Rakušan, (STAN)! Rakušan se před pár dny chlubil, jakou skvělou imigrační dohodu v Bruselu podepsal, a tvrdil, že ČR dostane za imigranty brzy peníze z Bruselu.  A teď má z ostudy mezinárodní kabát.

Vševědoucí washingtonské Politico, získalo jako obvykle, když je text Rakušanem podepsané dohody o imigraci tajný, detailní informace. A z textu dohody podle Politico jednoznačně vyplývá, že 22 000 EUR, které bude ČR díky Rakušanovi muset platit za každého odmítnutého imigranta, kterého si nepřevezme na výzvu evropského imigračního úředníka do své péče, se bude výlučně platit do bruselského imigračního banku. A z něj se všechny nashromážděné miliardy EUR budou výlučně vyplácet zemím mimo EU na blíže “nedefinované” projekty! Podle Politico, se tuto konečnou Dohodu o imigraci podařilo schválit až v posledním okamžiku jednání, díky mazanému návrhu Itálie, který všechny platby za odmítnuté imigranty ze všech zemí nařídil vyplácet pouze do ciziny!

Že na tom něco bude, je jasné, protože ihned po Rakušanově podpisu dohody, oznámili Ursula von der Leyen, Mark Rutte a Georgia Meloni, že hned příští týden vyrazí do Tunisu! Miliardy z pokut za odmítnuté uprchlíky, tak nezamíří do Česka, jak tvrdí zdejšímu obecnému lidu Rakušan, ale do severní Afriky! Západní EU se potřebovala zbavit těch neschopných imigrantů, kteří páchají trestnou činnost, žijí ze sociálních dávek, a nechtějí, a nebo nemohou pracovat. Země odkud se k nám transferují loděmi, jako Tunisko, za jejich návrat požadují tučné výpalné, a dokud ho nedostanou, žádný stát západní EU se imigrantů nemůže zbavit. Díky naivitě Rakušana, tak budeme jednou platit miliardy Tunisu, a dalším africkým zemím, za to že odmítáme uprchlíky. A za ty naše miliardové pokuty se budou Itálie, Německo, Holandsko a Švédsko zbavovat svých nechtěných uprchlíků. Opět se tak ukázalo že, co je dobré pro Západní EU, je špatné pro Východní EU!  

V Itálii dokonce už premiérka Meloni veřejně přiznala, že podpisem imigrační dohody byla donucena se vzdát toku dotací z Bruselu pro italské zdravotnictví a školství ve prospěch plateb tuniskému diktátorovi za vracené imigranty z EU! Tedy dohoda obsahuje snížení dotací pro země EU ve prospěch zvýšení dotací různým diktátorským režimům. Fialová vláda zvyšuje poplatky nemocným, daně na léky, pro děti není schopná zajistit dostatek míst ve školách, a její ministr Rakušan podepisuje s Bruselem tajné dohody, které znamenají, že se budou na tyto odvětví krátit evropské dotace z Fondu Stability, a že Češi budou ještě platit pokuty za imigraci!!!

V Polsku se novináři s ministrem Rakušan za jeho zrádný podpis tajné dohody s Bruselem o imigraci ani trošku nemazlili, a rovnou ho nazvali naivním, hloupým, ubohým a krátkozrakým pitomcem, který se ještě nahlas chlubí, že vyjednal pro Prahu nulové pokuty za imigranty, protože je v Česku nyní hodně Ukrajinců. A zapomíná přitom, že Brusel bude sice ještě chvilku na Čechy milostivý, ale brzy je začne imigranty zákonitě vydírat, protože Rakušan přece dohodu podepsal!! Tuhle tvrdou kritiku hloupého Rakušana zveřejnily v Polsku mimořádně vlivná, velká a provládní média, které rozhodně stejně jako washingtonské Politico neřídí žádní Putinovi Švábi. 

Polský prezident  Andrzej Duda se včera v Paříži na své cestě za Macronem a Scholzem vyjádřil jasně – Doufám, že nyní v EU žádná instituce nepřijde s nápadem nás potrestat za to, že jsme skeptičtí k přijímání jiných migrantů než z Ukrajiny. A jen tak potvrdil politiku Polska – žádné imigranty, než Ukrajince, přijímat nebudeme, a za žádné pokuty platit nebudeme! Nikdy!

V Česku místo podpory polské a maďarské politiky ministr Rakušan propaguje imigrační dohodu ze všech sil! Text dohody však nezveřejnil, což je zajímavé, protože nesnáší Orbána, a Orbán dohodu kritizuje, protože se prý Brusel snaží silou přeměnit Maďarsko v zemi imigrantů! Je to k nevíře, ale zveřejněním úplného textu dohody by přeci Rakušan musel dokázat, že je Orbán lhář! Pravdu může mít jen jedna strana – Buď Rakušan, a nebo polský prezident Duda a maďarský premiér Orbán! Protože holandský premiér Rutte ihned po uzavření Dohody zamířil do Tuniska rozhazovat peníze, je skoro jasné, kdo bude mít pravdu, protože Rutte je vždy tam, kde tečou peníze, které jsou výhodné pro Holandsko. Když bylo pro Holanďany v roce 2010 až 2020 výhodné provozovat Nord Stream, Rutte, byl nejnadšenější gratulant Putinovi v Evropě, a účastnil se všech oslav Nord Stream včetně jeho otevření, (viz foto z roku 2011, Rutte je mezi Merklovou a Medbeděvem,). Když začala být pro Holanďany výhodná větrná energie, a zisk poplatků za vykládku plynu LNG v jejich přístavech, Rutte se stal nejzavilejším nepřítelem Nord Stream. Teď je Holandsko přetížené uprchlíky, a musí draze přestavovat administrativní budovy, aby je mělo kde ubytovat. Podle vládní agentury COA už Nizozemsko nemůže ubytovávat další uprchlíky, protože nemá kde, a přitom se jen letos ještě očekává dalších 70 000 neevropských imigrantů, pro které už nebude ubytování! Sledovat Marka Rutte, a tok holandských veřejných peněz, znamená vědět, co se v Evropě chystá. Mark Rutte se už léta řídí jediným heslem – Holandsko především!! Rakušanovo heslo – Češi na konec!! Je na čase to změnit, podporujte opozici, a hlavně, Staňte se politiky!!

Ruská fronta: Rusové v noci ohlásili začátek protiofenzívy na dobytí Vremianského výstupku, ze kterého byli vypuzeni. Výsledek bojů je zatím nejasný. Ukrajincům se podařilo raketou HIMARS zneškodnit náčelníka štábu 5. armády, která výstupek brání, generál majora Gorjačeva. Přijít o náčelníka štábu armády v době těžkých bojů a protiofenzívy je nepříjemné pro každou armádu, tím spíš, že Gorjačev byl Rusy vysoce oceňován právě za práci náčelníka štábu. Vyřazení Gorjačeva je zatím nejvýznamnější ukrajinský úspěch ofenzívy. Pokud ho Rusové nahradí stejně kvalitním nástupcem, ukáže se, že mají dostatek kádrových rezerv. Jak dopad polský KRAB, když se vypravil bojovat na ukrajinské bojiště, zde na videu. Ukazuje se tak, že ve válce stále platí, že poměr mezi kvalitou a kvantitou musí vytvořit konečnou převahu, jinak je tolik přeceňovaná kvalita západních zbraní evidentně k ničemu! Vytvořením právě takového ekonomicky udržitelného mixu kvality a kvantity je úkolem náčelníků štábů. V Bulharsku si to už uvědomili, a oznámili, že vzhledem k válce na Ukrajině a ekonomickým těžkostem nebudou předávat Ukrajině letadla MIG-29, protože je díky špatným státním financím nemohou v nejbližší době nahradit. Bohužel v českém generálním štábu a u pistolnice Černochové ještě stále nikdo ekonomicky nemyslí!! 

Je úterý 13. červen 05.45. Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář