MAP 1679 Kyjev zahájil jednání o kapitulaci! Tajná jednání už jsou v plném proudu!

  • 11. května –  Kyjev nepřímo přiznal, že zahájil tajná vyjednávání s Ruskem o ukončení války!
  • 12. května – Český ministr zahraničí Jan Lipavský na velké poradě ve Stockholmu řekl: Klíčem k tomu, aby se Ukrajina dokázala ruskému agresorovi ubránit, je vojenská i finanční podpora demokratického světa. Zároveň musíme myslet i na období po válce. Řešme aktivně rekonstrukci země a pomáhejme stíhat válečné zločiny, které se na Ukrajině dějí dnes a denně!  A opět tak dokázal:  Že česká diplomacie je ve vleků jestřábů z Washingtonu, kterým se nejnovější výsledky tajné mírové diplomacie vůbec nelíbí. A nebo: Že čeští diplomaté zase nepochopili, co se před jejich očima právě odehrává! Je tedy na čase, podívat se v dnešní analýze na vyjednávání Kyjeva o kapitulaci podle Putinových podmínek zblízka! 
  • Než se k tomu dostaneme: Dnes 16. května budu po sedmé večer zase živě k vidění na Petr Bureš TV. Tak se na Vás těším!

Klíčové potvrzení existence tajných vyjednávání o kapitulaci Kyjeva zveřejnila nenápadně 11. května pozdě večer ukrajinská zpravodajská agentura UNIAN.  Agenturu UNIAN založil oligarcha Kolomoyskyi. A ten stvořil i Zelenského! Ve svém krátkém sdělení z 11. května UNIAN oznámil, že nejznámější ukrajinský diplomat, bývalý velvyslanec v Berlíně, který musel být pro drzé chování odvolán,  Andrij Melnyk, bude jmenován velvyslancem v Brazílii! A že hlavním cílem tohoto jmenování je zlepšit vztahy Ukrajiny s Brazílii!  

Proč byl Andrii Melnyk 11. května večer tak najednou narychlo vybrán za velvyslance v Brazílii, vysvětluje tato fotka z 10. května dopoledne, kdy se do Kyjeva osobně dostavil tajný Putinův vyjednavač Celso Amorim. (vlevo) A v Kyjevě ho osobně uvítal náměstek ministra zahraničí Ukrajiny Andrii Melnyk!!!! (vpravo) K fotce Melnyk napsal, nic neříkající komentář, že se teď budou zlepšovat vztahy mezi Ukrajinou a Brazílii. 

Kdo je Putinův tajný vyjednavač Celso Amorim? A jakou má misi!?

Amorim pobýval letos na začátku dubna diskrétně celých 6 dní v Rusku, a vyjednával zde osobně s Putinem, Lavrovem a dalšími nejvýznamnějšími ruskými politiky, podmínky míru, které by byly přijatelné pro Rusko!

Washington Amorima bytostně nesnáší! V roce 2009 Amorima prestižní časopis Foreign Policy vyhlásil nejlepším ministrem zahraničí celého světa, protože diplomaticky deklasoval USA i EU při obchodních jednáních WTO s Afrikou, Indií a Jižní Amerikou o potravinách. Amorim tehdy srovnal mediální propagandu Washingtonu a Bruselu proti chudým zemím s mediální propagandou Josepha Goebbelse, a slavil tím ohromný úspěch! Navíc Washington i Brusel nemohou Amorimovi odpustit, že položil úspěšné základy nynější organizace BRICS, která Západ pomalu ale jistě zbavuje jeho světové dominance. Současný brazilský prezident Lula, nyní Amorima pověřil, aby připravil skutečná mírová jednání! 

A Amorim už slaví první úspěchy! 10. května po jednání se Zelenským Amorim oznámil, že mír bude dosažen vzájemnými ústupky obou stran! (Do teď v Česku všichni tvrdí, že pouze porážka Ruska a obsazení obsazených území, je cesta k míru – včetně zatčení Putina a dalších zločinců! Viz Lipavský na začátku analýzy!) Vyslání Melnyka jako velvyslance do Brazílie je jasným důkazem, že se o míru už bude vyjednávat podle not BRICS, a ne NATO! 

9. května spolu v Brazílii o míru na Ukrajině jednali nizozemský premiér Mark Rutte a brazilský prezident Lula. Rutte, po jednání jako první úřadující západní politik neodsoudil Lulu, za to že v průběhu jednání oznámil, že mír na Ukrajině bude dosažen “střední cestou”, a že nepoužil povinný výraz “bez ústupků Rusku”, jak požadují Washington a jeho štěňata z Prahy! A Kyjev místo obvyklých slovních útoků na každého politika, který řekne slovo mír, tentokráte mlčel, a pozval Amorima na osobní jednání se Zelenským!

Když Lula poprvé v březnu 2023 navrhl, že zprostředkuje mír na Ukrajině, Washington zuřil jako pominutý, a Biden brazilského prezidenta nevybíravě urazil! (Podrobně v MAP 1635!) Na tajnou diplomacii Celso Amorina neměl americký vztek žádný vliv, a návštěvy Rutteho a Scholze v Brazílii, telefonáty Luly s Macronem, a návštěvy Luly v Pekingu, daly jasně najevo, že Washington i Brusel už ztratily schopnost řídit světovou politiku! Síla organizace BRICS roste každým dnem! 

12. května ústřední platforma čínských komunistů vyhlásila, že skupina G-7 (USA, Británie, Francie, Německo, Itálie, Japonsko a Kanada) už nemá žádné právo rozhodovat o světové politice, a že bude nahrazena skupinou G-20! 

V Kyjevě buď už pochopili, že nemohou porazit Rusko, a mírová jednání se rozeběhnou! A nebo! Kyjev a Washington zase kují nějaké pikle, jak by pomocí nových mírových jednání zopakovaly podvod známý jako Minské dohody, které jak přiznala Merkelová, byly jen podvodem na Rusko! Jak to bude tentokrát se brzy dozvíme! Více dnes večer v pořadu!

Je úterý  16. květen 05.31.  Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje.

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář