MAP 1678 Za válku na Ukrajině má ČR letos zaplatit 142 miliard CZK! Slovensko 1.8 miliardy EUR. Spočítali o víkendu v newyorském ústředí globalistů!

Náhoda!?

  • 11. května 2023, PrahaPetr Fiala oznámil, že vládními ozdravnými opatřeními připraví Čechy o 147 miliard CZK! 
  • 11. května 2023, New York:   Ústředí globalistů George Sorose Project Syndicate oznámil, že ČR za válku na Ukrajině letos zaplatí 142 miliard CZK a Slovensko 1.8 miliardy EUR! (V originále: Income loss of close to 2% GDP.)
  • 5. listopadu 2019, Radim Fiala, SPD:   George Soros promluvil o tom, jak je pyšný na převrat na Ukrajině. Až zase bude někdo mluvit o šiřitelích „fake news“ a konspiračních teorií, měl by si přečíst rozhovor se sluníčkářským miliardářem a globalistou Georgem Sorosem pro The Guardian, v němž přiznává, že podpořil převrat na Ukrajině. The Guardian píše i o tom, jak Soros platil Zuzanu Čaputovou, která se následně stala slovenskou prezidentkou. Takže tohle je konspirační teorie? Ne. Tohle je konspirační praxe!

V Česku jsou všichni krom fialových médií a nohsledů šokováni daňovými a dalšími opatřeními Petra Fialy, které mají za cíl naplnit prázdnou státní kasu okradením hlavně těch nejchudších občanů. Shodou nějakých nevýslovných náhod, ve stejný den, kdy Petr Fiala svá asociální opatření vyhlásil, oznámil u Sorose mimořádně vlivný německý profesor ekonomie Daniel Gros, který je považován za jednoho z otců měny EURO, a eurozóny, že: v důsledku současných cen energií, které jsou stále 3 krát vyšší než v roce 2021, a které jsou vyvolány válkou na Ukrajině, bude muset letos každá země EU zaplatit 2% svého HDP na jejich úhradu! A tyto dvě procenta se v ČR nějakou náhodou takřka rovnají 147 miliardám, které chce Fiala!!!!

Profesor Gross oznámil, že zdražování energií a bydlení v EU dopadá sice hlavně na chudé občany, protože jejich výdaje na energie tvoří průměrně 25% jejich příjmů! (V Česku dokonce podle EU průměrný občan zaplatil už před zdražením v roce 2020 za energie a bydlení 28,3% všech svých příjmů!) Že díky populistické vládní politice v době pandemie COVID, a díky současné inflaci – si tito nejchudší lidé přišli na neúměrné zvýšení příjmu, oproti bohatým a vzdělaným! A že třeba nekvalifikovaní Němci už nyní vydělávají o 8% více, než před válkou, kdežto kvalifikovaní Němci jen o 2%! A s tím je třeba něco udělat!

Shrnuto: Globalisté 11. května z New Yorku zaveleli k útoku na platy obyčejných lidí!  A Fiala se 11. května už v Praze činil, aby je splnil! 

Podle Grose USA na válce bohatnou, protože jsou čistými vývozci energií, jejich exportní komodity zdražily, a jejich importní komodity zlevnily. V Evropě je tomu přesně naopak! Platy v USA se tak po očištění o inflaci sice nezvýšily, ale v Evropě se snížily! V Česku o rekordních -7.5%, jak tvrdí Fiala! A nebo o světově unikátních -8,9% jak tvrdí OECD!

Podle čínských analytiků válka na Ukrajině potrvá ještě dlouho, protože Washingtonu tato válka vyhovuje. Plní všechny jeho hlavní válečné cíle – oslabit Rusko, oslabit EU, a na válce zbohatnout! Češi na válce zchudnou, a ještě je teď sedře z kůže Fiala! Tomu se říká pech.

Podle singapurských analytiků válka na Ukrajině potrvá ještě dlouho, protože Washington, který na válce bohatne, ještě neprokoukl Čínu, která na válce bohatne a sílí ještě víc než USA. Bylo chybou nahnat Rusko do náručí Číny! USA se s ním měly spojit!

Největším poraženým války je samozřejmě Ukrajina. Češi budou brzy díky Fialovi brzy dalšími nejvíce poraženými. Španělsko má mnohem chytřejší politiky. Ti minulý týden v Bruselu sehnali dalších 837 milionů EUR, (20 miliard CZK), na výstavbu nových továren, které budou produkovat moderní technologické výrobky a baterie! Místo pronásledování vlastních občanů, se ve Španělsku vrhli na ždímání Bruselu! To Fiala se místo, aby se pustil do Bruselu, pustil do vlastních občanů.

Jsem původem z Liberce, a tak vřele doporučuji tuto akci proti Fialovi!

Je pondělí  15. květen 04.54.  Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje.

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář