MAP 1670 Rodinám a dětem US vojáků kručí hlady v břiše, přiznal Pentagon! Gargamelova analýza tragikomických událostí ze 7. května 2023!

V Česku došlo v posledních dnech k velmi komické situaci. Ekonomicky i politicky mimořádně natvrdlý premiér Fiala oznámil, že zdaní studentům bydlení, aby si naplnil svoji notoricky prázdnou státní kasu o pár desítek milionů! Studenti se začali bouřit, a fialová média začala hřímat na české miliardáře, že platí malé daně, a na Fialovu vládu, že se snaží odrovnat své nejvěrnější voliče – studenty a mladé lidi, a žene je do náručí proruských vlastenců! Čeští studenti jsou podle médií českou vládou nejméně podporováni v celé EU, a musí bydlet v soukromých nájemních bytech, protože v Česku není dostatečná kapacita studentského ubytování na kolejích.

Česká média sice vztekle celý týden zuřila na Fialu, ale jako obvykle celou záležitost se studenty důkladně zmanipulovala! Protože se přeci studenti ani veřejnost nesmějí dozvědět, že v Česku není dostatek ubytování pro studenty na kolejích, protože Brusel Česku oproti jiným zemím záměrně přidělil miniaturní dotace z fondu Recovery, ze kterého se nyní po celé Evropě výstavba studentských kolejí masivně platí, a ubytování dotuje!

Například v Itálii, kde se nyní studenti proti drahému a nedostatečnému ubytování také bouří, se díky dotacím Recovery připravují koleje se 14 000 novými lůžky pro studenty. Cena výstavby – 10 miliard CZK! Podrobně jsme, jak Brusel pomocí Fondu Recovery okradl Čechy o stovky miliard CZK – vysvětlili v analýze MAP 1667. Nejnovější fialová akta – Mimořádné daně na studenty místo Kolejí pro studenty – jsou jen dalším projevem důsledku, jak Brusel Česko okradl a znevýhodnil ve prospěch západních zemí pomocí fondu Recovery!  

Ještě komičtější zpráva přišla včera z USA. Podle ní, vojáci US ARMY a jejich děti trpí hlady, a musí si odepírat jídlo, aby přežili současnou Drahotu způsobenou sankcemi na Rusko! Žoldákům nejmocnější armády světa a jejich rodinám tak kručí v břiše! Není potom divu, že má Západ takový strach z Putina. Jeho vojákům a jejich rodinám přes západní sankce v břiše nekručí! 

Bývalá pobočnice prezidenta Clintona pro Pentagon, Kathy Roth-Douquetová, která stojí v čele několika vlivných armádních nadací USA, včera 6. května přiznala neuvěřitelnou skutečnost – rodiny profesionálních vojáků, údajně nejmocnější armády světa, nemají ani na jídlo pro své děti, a ty tak trpí hlady! Armádní nadace Blue Star Families už dokonce začala shromažďovat první miliony dolarů od soukromých dárců, aby za ně nakrmila hladové rodiny amerických vojáků!

Podle Roth-Douquetové je hlad mezi rodinami vojáků US Army tak rozšířen, že už odrazuje nové rekruty od vstupu do služeb Pentagonu. Armáda USA je přitom při svém doplňování o novou krev závislá na těchto tzv. vojenských rodinách, jejichž členové ji doplňují po celé generace. Současní aktivní vojáci z těchto rodin už zrazují své potomstvo, aby se dalo služby jako oni. Potomci také negativně reagují na hlad, který jako děti zažili, a už nechtějí sloužit jako jejich rodiče.  Pentagon tyto náborové potíže potvrdil. A vzkázal do Bílého domu, že se mu letos kvůli nim nepodaří doplnit armádu o nejméně 15 000 rekrutů. Bude-li tento několikaletý propad zájmu o vojenskou službu pokračovat, nebude mít brzy nejdražší zbraně na světě kdo obsluhovat!

Hlad v amerických vojenských rodinách je způsoben nemožnosti manželek profesionálních vojáků si sehnat důstojnou práci v důsledku neustálého harcování jejich manželů po celém světě. Celý tento problém explodoval z několikaletého latentního stavu díky současné drahotě. Ukazuje se tak, že současná válečnická politika Bílého domu má svou další oběť – armádu USA. Uzbrojení, které potkalo SSSR, se tak nyní valí na USA. Zatímco Putin početní stav své armády zvyšuje nehledě na ztráty při vojenském konfliktu s Ukrajinou. Pentagon nestíhá doplňovat, ani nahrazovat přirozený úbytek vojáků po skončení kontraktu. A to USA letos výjimečně proti nikomu otevřeně neválčí! 

Drahota vyvolaná ukrajinskou válkou likviduje západní prosperitu, životní úroveň, i celá průmyslová odvětví. Podpora Ukrajiny a uprchlíků se v jejím důsledku propadla na historická minima už i v Německu. Už 54% Němců si podle reprezentativního průzkumu z 5. května myslí, že imigrace přináší více negativ než pozitiv. Od ledna 2020, tak došlo k růstu odmítačů imigrace o 12%, a jsou už nyní většina!

Brusel, který se potýká s rostoucí nevraživostí všech Evropanů k jeho vítací politice, se o tomto víkendu rozhodl, začít připravovat vysídlení značné části Ukrajinců zpět do vlasti. Podle prvních návrhů, které unikly na veřejnost, Eurokraté plánují nalákat Ukrajince na vyplácení sociálních dávek na Ukrajině, pokud dobrovolně opustí EU. V pracovním materiálu Bruselu se píše, že toto opatření bude mít značné finanční nároky, a že je mají zaplatit jednotlivé státy EU! Potíž bude v tom, že Ukrajincům se v EU líbí, a podle irských vládních materiálů se jich chce jen 24% vrátit zpět, až válka skončí, nebo se stane zamrzlou, jako v letech 2015-2021.

Důvodů pro vysídlování nepotřebných ukrajinských uprchlíků z EU je víc. Krom nutnosti, aby na Ukrajině platili daně, a spláceli tak nezištnou pomoc Západu proti Rusku, je politikům už jasné, že v Evropa se potýká s nedostatkem bytů, a hlavní voličská skupina Eurokratů mladí lidé začínají chápat, že nebudou mít žádnou budoucnost bez dostupného bydlení.

Podle výzkumu univerzity z bavorského Řezna, který byl nedávno zveřejněn, nelze v Evropě nyní stavět dostatek nových bytů, aby měli lidé kde bydlet. Důvody jsou tři – Drahota, díky které už žádný průměrně vydělávající jedinec ani rodina nevydělávají tolik, aby si byt a nebo nájem mohli dovolit. Nedostatek stavebních dělníků způsobený stárnutím evropské populace, a nechuť potřebného množství imigrantů ve stavebnictví pracovat. A lobby majitelů nemovitostí na pronájem a developerů, která nemá zájem, aby se bytů stavěl dostatek, protože by přišli o své zisky. Celou katastrofu nedostatečné výstavby bytů ještě zhoršuje Brusel, který svými požadavky na Green Deal zdražil novou výstavbu do astronomických výšin.

Děsivé je, co ovšem Brusel nově vymyslel, aby tuto bytovou krizi vyřešil! Staří nájemníci se mají vystěhovat pomocí Drahoty z velkých bytů a majitelé velkých bytů se mají drastickým zvýšením daní donutit, aby své nemovitosti prodali a přestěhovali se do menších. Takto naloupené byty se mají příčkami rozdělit na jednopokojové kamrlíky a přidělovat novým nájemníkům, často imigrantům. Profesoři z Bavorska už spočítali, že v Evropě je dost bytů pro všechny, jen se musí z jednoho bytu udělat dva až tři byty, a problém bude vyřešen! Toto typicky německé řešení bydlení, které se má nyní aplikovat v celé EU, je výmyslem jistého Goebbelse, který uplatňování nadměrečných metrů do bytové praxe III. říše zavedl. Ne nadarmo se říká, že EU je dílem pohrobků III. říše, a má se stát IV. říší!  

Jestli v Evropě nejsou byty, v USA začíná bytová katastrofa. Podle prestižní studie Drahota způsobená válkou na Ukrajině jen loni vyhnala 5 až 10 milionů, (2 až 3%), občanů USA z jejich bytů a domů. Stali se oběťmi rekordního počtu exekucí, které, jak studie potvrzuje, vláda USA raději ani centrálně neeviduje, aby nedošlo k další vlně paniky, jakou způsobil nedávný pád tří bank. O úpadku USA svědčí skutečnost, že zatímco při hospodářské krizi ve třicátých letech minulého století soustředil prezident Roosevelt bez problémů na svůj program New Deal v dnešních cenách 1 bilion dolarů, nyní prezident Biden dokázal vyškrábat na celý program IRA, kterým se Amerika vychloubá, pouhou polovinu 500 miliard USD, a ještě tím způsobil rekordní inflaci a deficit rozpočtu! EU je na tom ještě hůř než USA. Je na tom tak bídně, že raději žádný program podobný IRA ani nevyhlásila. V Česku média už dva roky omílají údajný blížící se krach trhu a výstavby bytů v Číně. O krachu dostupnosti bydlení v Česku, po celé EU, a v USA, se raději mlčí, aby ruští trollové neměli vodu na svůj mlýn. Stačí se jet kouknout na dovolenou do Egypta, za posledních 20 let se Egypťané vzmohli na podobné bydlení jako Češi. Tímto tempem bude brzy každý Afričan bydlet lépe než Čech. Co vymyslí tragikomické vládní duo profesor Fiala a finanční guru Stanjura. Aby bylo pro Čechy bydlení dostupnější – Uvalíme na něj vysoké daně!! Přesně jak navrhují bavorští učenci z Řezna Bruselu – byty a domy zdražit, aby se museli jejich majitelé a nájemníci vystěhovat! Až se vystěhují, byty a domy rozdělit na dvě až tři malé jednotky! 

Brusel se otřásá v důsledku své politiky v základech. Proto se včera Německo a další země dohodly, že prosadí konec jednomyslného hlasování o nařízeních EU. A že nově bude většina tvořená Německem, Francii a Itálii, společně s Beneluxem, a s jedním, či dvěma prodejnými politiky z východní EU, nadále sama o všech zákonech a nařízeních rozhodovat! Z čeho mají tito zastánci unifikované říše takový strach – z politického vývoje na Slovensku, a v Rakousku, kde se nyní derou k moci politikové Orbánova vlasteneckého ražení. V Česku je tomu bohužel naopak, vlastenečtí politikové si jdou raději po krku ještě víc než Zelenský s Putinem. Není pak divu, že na demonstraci na Václavák dorazí jen několik stovek jedinců. Jim a ne hašteřivým politikům patří dík!

 

Je neděle 7. květen 04.52.  Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to od srdce děkujeme. Doufáme, že nám pomůžete i tento měsíc. Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosíme o uvedení jejich zdroje. Děkujeme. 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář