MAP 1669 Brutální dezinformace mají ovlivnit slovenské volby! Za útokem z Prahy stojí zahraniční podporovatelé Čaputové, kteří jsou z 96% financování vládou Německa, a spolupracují se Sorosem!

Koncem září se na Slovensku budou konat parlamentní volby a současná prozápadní koalice v nich podle průzkumů veřejného mínění totálně propadne. Proto byly do boje proti slovenským vlasteneckým silám nasazeny dezinformace toho nejtěžšího kalibru. Do této dezinformační kampaně proti slovenským vlastencům se 2. května z Prahy zapojila i německá nadace Friedricha Naumanna, která úzce spolupracuje se Sorosem, a která je z 96%, (69 milionů EUR), financovaná vládou Německa! Jsme tak svědky jedinečné a děsivé události v novodobých dějinách Evropy. Vláda Německa, státu EU a NATO, financuje dezinformační kampaň, která má za cíl zmanipulovat výsledek demokratických voleb na Slovensku, státu EU a NATO! 

Cílem dezinformačního útoku organizovaného z Prahy jsou tito slovenští politici: Milan Uhrík, Milan Mazurek, oba Republika, Ľuboš Blaha, Robert Fico, oba Smer, a Denisa Saková, Hlas-SD. Jmenovaní politici jsou společně se Slobodným vysielačem nařčeni z toho, že na Slovensku záměrně šíří dezinformaci, že ukrajinské obilí, které bylo dodáno do mlýnu v Kolárově je zdravotně závadné!!!!

Dezinformátoři z Prahy při svém dezinformačním útoku na slovenské vlastenecké politiky popírají realitu. Ukrajinské obilí z Kolárova, jak potvrdili testy v Dánsku, je opravdu kontaminované nebezpečným jedem Chlorpyrifos, který způsobuje mutace lidských plodů v děloze, rakoviny a další poškození lidských těl! Dezinformátoři z Prahy tvrdí, že výsledný produkt z mouky z Kolárova by vůbec nebyl nebezpečný, a že látka Chlorpyrifos se běžně používá ve 100 zemích světa. Tvrdí, že EU ji sice zakázala, ale výskyt jejích zbytků v potravinách je vcelku běžný! A že jmenovaní politici Uhrík, Mazurek, Blaha, Fico a Saková se pouze chopili příležitosti zveličovat situaci a šířit protiukrajinské nálady.

O zlovolnosti dezinformační kampaně z Prahy svědčí její načasování! Letos 2.května potvrdila média, že ukrajinské obilí z Kolárova bylo nebezpečně zamořené, a oznámila, že při kontrolních testech v Dánsku zjistili, že obilí 24 krát překročilo maximální povolenou kontaminaci nebezpečnou látkou Chlorpyrifos! Ve stejný den 2. května ovšem začala i dezinformační kampaň z Prahy, která tvrdí, že obilí bylo v pořádku, a vlastenečtí slovenští politici lžou a šíří dezinformace proti Ukrajině! 

Komu pražští dezinformátoři slouží!? Budete se divit – Čaputové! 24. října 2022 oznámila hlavní berlínská kancelář pražských dezinformátorů z nadace Friedricha Naumanna, že prezidentce Čaputové udělila Cenu svobody,  za to že se postavila proti sympatiím Slováků k Putinovi!

Dezinformátoři z nadace Friedricha Naumanna, při svém lživém útoku na slovenské vlastenecké politiky a média, zcela zatajili skutečnost, že v Kolárově v ukrajinském obilí nalezený jed Chlorpyrifos, představuje závažný zdravotní problém i v mizivých dávkách! A že dokonce i vláda Ukrajiny už před nebezpečím jeho výskytu v potravinách varuje i vlastní obyvatelstvo. A stejně jako vláda Slovenska, tyto potraviny ničí!

Například 24. dubna 2023 varovala Ukrajina pod ČJ: 2023.2025, že látka Chlorpyrifos byla nalezena v šarži produktů z kukuřice, které jsou nyní prodávány občanům na tržištích a v obchodech po celé Ukrajině, a varovala, aby si je nekupovali, a jejich výskyt okamžitě nahlásili.

V textu ukrajinské vlády bylo doslova uvedeno: Výzkum amerických vědců prokázal, že i malé dávky chlorpyrifosu, které byly nedávno považovány za podmíněně bezpečné, mohou mít negativní dopad na lidské zdraví. Chlorpyrifos paralyzuje nervový systém hmyzu, a má podobný účinek i na člověka — narušuje vývoj jeho mozku!

Velmi zajímavé je, jak se výrobky z kukuřice kontaminované jedem chlorpyrifos na Ukrajinu dostaly. Byly tam dovezeny ze Španělska, kde byly z kukuřice vyrobeny! Ještě zajímavější ovšem je, jak se kukuřice kontaminovaná chlorpyrifosem, který je v USA i v EU přísně zakázán, do Španělska dostala. Kontaminovaný kukuřičný výrobek dodaný na Ukrajinu vyrobila španělská firma Liven SA, Barcelona, která se specializuje na výrobu popcornů a dalších pochutin z obilovin a brambor. Protože kontaminované zboží pochází z velkého španělského přístavu Barcelona, je nanejvýš pravděpodobné, že nebylo vyrobeno z evropské kukuřice, neboť v EU je jed chlorpyrifos používaný v pesticidech přísně zakázaný. Ale že kontaminovaný potravinářský produkt byl vyroben z kukuřice, která byla lodí dopravena do Barcelony!

Španělsko letos a loni prudce zvýšilo dovoz kukuřice pro své pekárny a pro výkrm hospodářských zvířat. Dováží se hlavně z Ukrajiny (24%), z Brazílie (43%), z Francie (13%), a z Rumunska (6%). Přitom používání jedu chlorpyrifos je povoleno v Brazílii, kde je podle medicínské studie z března 2023 díky obrovskému používání tohoto jedu ohrožen nejen člověk, ale i celý ekosystém. Jen v samotné Amazonce dosahují hodnoty chlorpyrifosu už 100 nanogramů na litr vody, a neustále stoupají! Pro vaši představu – nařízení EU povoluje výskyt chlorpyrifosu v jednom kg výrobku ve výši maximálně 0,01 mg, v Amazonce je už v každém kg vody obsaženo 0,0001 mg! Na Ukrajině je používání pesticidů obsahujících chlorpyrifos povoleno. Pouze od ledna 2022 je nařízením ministerstva zdravotnictví zakázáno prodávat lidem potraviny, které obsahují více než 0.01 mg chlorpyrifosu na 1kg! Toto nařízení je typickým dílem ukrajinské korupční byrokracie – používání jedu není zakázáno, jako je tomu v EU, ale něco se udělalo! V ukrajinském nařízení z 1. května 2023 se píše: Aby nedocházelo k problémům při prodeji zemědělských produktů na zahraničním i domácím trhu, doporučujeme upustit od používání pesticidů s účinnou látkou chlorpyrifos a chlorpyrifos-methyl.

Doslova legrační je osočování slovenských vlasteneckých politiků pro čaputovskými dezinformátory z pražské kanceláře nadace Naumanna z proruských a pro-putinovských postojů, protože samotná nadace ve svém dezinformačním textu proti slovenským politikům zlehčuje nebezpečí látky chlorpyrifos pro lidské zdraví úplně stejně jako ruská státní organizace Роспотребнадзор! Slovenští vlastenečtí politici ve sporu o ukrajinské  kontaminované obilí argumentují ve shodě s USA, EU, Austrálií a Indií. Kdežto podporovatelé Čaputové argumentují ve shodě s ruským úřadem Роспотребнадзор, který letos prodloužil limitované používání chlorpyrifosu v Rusku, a nevyhověl tak žádosti ruského úřadu Россельхознадзор, který požadoval další omezení a zákazy používání pesticidů na bázi látky chlorpyrifos v Rusku! Nutno dodat, že Rusko nyní používá pouze povolených 14 pesticidů, které chlorpyrifos obsahují v malé míře, kdežto Ukrajina nyní používá 40 pesticidů, které množství látku chlorpyrifos nijak nelimitují. Ukrajinští zemědělští specialisté přitom už v roce 2020 varovaly vládu Zelenského, že zamořování plodin látkou chlorpyrifos povede v budoucnu k problémům při vývozu ukrajinských plodin a potravin do EU. Jak vidno, Zelenského zdraví Ukrajinců ani Evropanů už tenkrát nezajímalo, o nic víc než teď.

Jedem chlorpyrifos zamořené ukrajinské obilí z Kolárova není jediný případ. Už v březnu Polsko hlásilo do EU, že našlo stejně zamořené ukrajinské obilí, tentokrát bylo určené ne na pekařské výrobky, ale pro výkrm polských prasat. 

Případ Chlorpyrifos na dřeň odhaluje celou zákeřnou zemědělskou politiku Bruselu a Západní EU proti Východní EU! Brusel neustále nařizuje snižovat pesticidy a hnojiva v evropském zemědělství a zdůvodňuje svá opatření zdravím Evropanů. Současně, ale neváhá povolovat, a podporovat dovoz obilovin a dalších rostlinných a živočišných produktů ze zemí, které pesticidy používají bez jakéhokoli ohledu na zdravotní rizika, které takto ošetřené plodiny představují. Tyto levné kontaminované potraviny se dovážejí do hlavních západoevropských přístavů, aby se z nich vyráběly levné kontaminované potraviny pro Evropany. Touto nekalou konkurencí uvnitř EU se ničí nejen východoevropské zemědělství, ale také východoevropský potravinový průmysl, který nedokáže levným kontaminovaným potravinám dováženým ze Západu konkurovat. Bio-potrava propagovaná EU je přitom tak drahá, že si ji už mohou dovolit pouze bohatí jedinci. Brusel tak vytváří dvojí společnost – chudou většinu, která má jíst kontaminované potraviny a brzy, před důchodem umřít, a bohatou menšinu, která sem má díky bio stravě dožít sta let! Ostatně právě prosto soudím, že Bruxelae musí být zničeno!

Vřele doporučuji tento nedávný článek MUDr Ivana Davida, europoslance za SPD, který celou zákeřnou politiku Bruselu v oblasti dovozu obilí a dalších zemědělských komodit perfektně vysvětluje do hloubky. Slovákům přeji, ať zvolí na podzim dobře, a nenechají se zmást pražskými dezinformátory! Jak výsledek voleb na Slovensku odhadují v Bruselu – zde!

Je sobota 6. květen 05.10  Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to od srdce děkujeme. Doufáme, že nám pomůžete i tento měsíc. Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu. 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář