MAP 1595 Česká vláda včera obvinila české ženy, že málo pracují, a rodí děti! A proto jim chce snížit důchody! Je to nehorázná lež! Opak je pravdou! Bruselské údaje přece Petře Fialo nelžou!

Touto analýzou plním svůj včerejší slib všem ženám!

Ministr Fialové vlády Marián Juračka včera nehorázně obvinil české ženy, že pracují a rodí méně než Francouzky, a proto se v Česku musí prodloužit doba odchodu Čechů do důchodu! Manfred Webber včera z Berlína rázně zavelel, a politika se bude měnit! Už se těším, jak bude Markéta Pekarová-Adamová hlásat nové berlínské myšlenky! Při psaní dnešní analýzy jsem se smál, až jsem se za břicho popadal! Strach z Putina už mění evropskou politiku!

Juračka řekl, že kdyby se (Češky) vracely do práce okamžitě za 4 měsíce po porodu stejně jako Francouzsky, a ne po dvou až čtyřech letech, jak to dělají, tak bychom vůbec v Česku nemuseli hovořit o zásadních změnách důchodového systému! A dožadoval se, aby všichni, kteří fialovou vládu napadají, za to, že ve Francii je odchod do důchodu 62 let, v Česku 65 let, a Fiala ho chce protáhnout na 68 let, srovnávali demografické údaje Česka s Francii! Tak jsme to udělali, protože české ženy pracují mnohem více než Francouzky, a ministr Juračka je nehorázně urazil! (Přesné úřední bruselské statistiky jsou opět na konci analýzy.)

Podíl českých žen ve věku 18 až 64 let, které pracují, je 63,5% až 70,1%, podle jednotlivých krajů! Podíl francouzských žen, které ve věku 18 až 64 let pracují, je jen 53,3% až 66,4%! Omluv se českým ženám darebáku Juračko!

Darebný ministr sociálních věcí Juračka (KDÚ-ČSL) včera tvrdil, že české ženy nerodí stejně dětí jako Francouzky, a proto se musí v Česku prodloužit doba odchodu do důchodu! Juračka je opravdu darebák, protože Francouzsky mohou rodit děti zejména proto, že Francie takřka nemá problémy s bydlením. Ve Francii je rozsáhlý systém sociálních bytů HLM, které jsou zájemcům centrálně přidělovány. Letos v nich žije přes 10 milionů nájemníků. Bytů HLM je 4,7 milionu. Historicky každý druhý Francouz bydlel a nebo bydlí v bytě HLM! Jsou to typicky startovací byty pro mladé rodiny! 14,2% Francouzů letos žije v sociálním bytě, a 60% Francouzů dostává dotace na bydlení! Francie má státní úřad sociálního bydlení, řízený ministerstvem, každý žadatel má své jedinečné číslo. Doba od podání žádosti do podpisu smlouvy na sociální byt je v Paříži podle sdělení ministerstva nyní 22,7 měsíců! Smlouvy jsou dlouhodobé! Na fotce vlevo vidíte sociální byt HLM v Paříži: (Zdroj foto)

Kolik by se asi narodilo Čechů, kdyby v Česku nebyla bytová nouze jako de Francii!? Juračku nezajímá, že dostupnost bytů pro zakládání rodin je hlavní podmínkou pro udržení důchodového systému! Ve Francii je 37,2 milionů bytů a domů, a jen 58% je z nich v soukromém vlastnictví! 13% všech bytů jsou sociální byty! V Česku nedostanou sociální byt, ani matky samoživitelky v naléhavých případech!

Za posledních 20 let se míra plodnosti Francouzek pohybuje dolů od 2,0 k 1,87 dítěte na rodičku! V Česku byla v roce 2021 míra porodnosti už stejná jako ve Francii 1,83! Jakmile si prohlídnete grafy vývoje porodnosti v Česku, snadno zjistíte, že jakmile se k vládě prodere ODS, KDÚ-ČSL a TOP-09 porodnost začne okamžitě dramaticky klesat. Viz předchozí pokles 2008-2014! A ministr této vlády potom obviní Češky, že mohou za to že nejsou děti, a nebudou důchody! Po celém světě je slavná Orbánova politika podpory bydlení pro mladé rodiny, která způsobila baby-boom! Dokonce Japonský císař vyslal své ministry k Orbánovi do učení, a letos už Japonsko zavádí Orbánovy metody do praxe! Francie miliardami podporuje sociální bydlení, Orbán miliardami podporuje soukromé bydlení. Obě metody mají stejný úspěch – porodnost se zvedá! V Česku Fialová vláda místo podpory mladých rodin a porodnosti na ně chce uvalit další daně z bydlení, za energie, zvýšit jim důchodové poplatky, oškubat je a sebrat jim důchody, a ještě je obviňuje, že mohou za to, že se nerodí děti, a že tak nebude na důchody! Omluv se českým matkám lumpe Juračko!

Francouzská pracovní doba je : 35 hodin týdně, 151,67 hodin měsíčně, 1 607 hodin ročně! Pracovní doba v Česku je ale 40 hodin týdně! O platech už ani nemluvě! 

Vrcholem všeho je poslední včerejší Juračkovo tvrzení: Demografický deficit je v České republice za posledních 30 let zhruba až 900 tisíc nenarozených dětí. Ve Francii je to díky porodnosti i migraci nižší. To jsou ti budoucí poplatníci, kteří nám chybějí. Kdyby tady byli, vůbec nemusíme o zásadních změnách důchodového systému hovořit. Juračka tvrdí, že nám chybějí imigranti! No tak to je neuvěřitelné. Protože šéf CDU/CSU Linnemann, už o víkendu oznámil, že jen 1 ze 13 neevropských imigrantů pracuje! A nejvyšší šéf všech evropských lidovců Manfred Webber, který řídí jak CDU/CSU, tak TOP-09, a KDU-ČSL, vydal o tomto víkendu všem svým podřízeným politikům jasné rozkazy, začít proti imigrantům na hranicích EU stavět Trumpovy zdi! A tyto zdi financovat z Bruselského rozpočtu! Webber tímto rozkazem vyvolal v Bruselu paniku, protože je  jasné, že je konec neřízené imigrace do Evropy! Ministr Juračka (lidovec z KDÚ/ČSL!) ani nezná nejnovější protiimigrační rozkazy svého vůdce Manfreda Webbera, a tvrdí, že nám chybí imigranti! To Policie je informovanější a už změnu politiky pochopila, a včera večer vyzývala občany Plzeňska, aby si všímali podezřelých Afričanů, kteří utekli ze záchytného střediska, a jejich výskyt neprodleně hlásili! Politika v EU se mění tím rychleji, čím více se blíží čas ruské ofenzívy! Je tak vidět, že nejvyšší politici už pochopili, že Evropané jich už mají plné zuby, a mohli by je chtít nahradit Vladimírem! TOP-09, Pekarové-Adamové, tak má podle Webberových instrukcí vlastně převzít protiimigrační rétoriku vlastence Okamury! Tak to nás čeká brzy pěkná legrace!

Zde je úřední statistika EU o tom kolik procent žen ve věku 18-64 let pracuje z počtu všech žen stejného věku žijících v jednotlivých ekonomických celcích Česka a Francie! Z tabulky jasně vyčtete, že Češek pracuje mnohem víc, a že ministr Jurečka by se měl omluvit a nebo vyletět z úřadu!

 1. FRF2 Champagne                      53,3%
 2. FRE1 Calais                                 55,4%
 3. SK04 Východní Slovensko      56,1%
 4. FRF3 Lorraine                           57,7%
 5. FRE2 Pikardie                            57,9%
 6. FRJ1 Languedoc                        59,9%
 7. FRD2 Horní Normandie          61,3%
 8. FRL0 Azurové pobřeží             61,9%
 9. SK03 Střední Slovensko          62,1%
 10. FRHO Bretaň                             62,5%
 11. FRF1 Alsasko                             62,8%
 12. SK02 Západní Slovensko       63,2%
 13. FRJ2 Střední Pyreneje           63,3%
 14. FRB0 Údolí Loiry                    63,4%
 15. CZ04 Ústí-Vary                        63,5%
 16. FRG0 Ústí Loiry                      64,1%
 17. FRI3 Poitou                              64,1%
 18. FRI1 Akvitánie                         64,2%
 19. FRC1 Burgundsko                   64,5%
 20. FRI2 Limousin                        64,5%
 21. FRD1 Dolní Normandie         64,8%
 22. FRK1 Auvergne                        65,9%
 23. FR10 Paříž                                65,1%
 24. FRK2 Alpy                                65,2%
 25. CZ07 Olomouc-Zlín                65,8%
 26. CZ08 Ostrava-Opava             66,0%   
 27. FRC2 Franche-Comté            66,4%
 28. CZ05 Liberec-Hradec            66,6%
 29. CZ03 Plzeň-Budějice             67,0%
 30. CZ06 Jihlava-Brno                67,2%
 31. CZ03 Střední Čechy              68,8%
 32. SK01 Bratislava                      70,0%
 33. CZ01 Praha                              70,1%

Je středa 8. únor 03.04 ráno. Velice Vám děkuji za pomoc, dary i nápady. Já mobilizaci finančních příspěvků vyhlásit nemůžu, ale můžu Vám poděkovat, že díky Vám stále ještě můžeme pokračovat v našich analýzách. A děkovat je myslím si vždy lepší, než mobilizovat, ale politici to bohužel vidí opačně. Tak se mějte a staňte se politiky. Už je nejvyšší čas, na jejich výměnu. Také pro jistotu zase připomínám, že jsem absolventem VPA KG, a tak si na mne, jako na ostatní absolventy dávejte pozor!

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář