MAP 1573 US generál oznámil, kdy začne jaderná válka! Japonsko zavede Orbánovu politiku, oznámila vláda!

Japonský předseda vlády Fumio Kishida včera oznámil, že východní císařství zahájí masivní podporu porodnosti. Vládní politiku podpory porodů nových Japonců označil ministr Masanobu Ogury za hlavní prioritu japonské vlády pro nadcházející léta. Japonci už teď vyplácejí 7700 USD (175 000 CZK) na každé dítě, jehož rodiče se přestěhují z Tokia na zdravější venkov. Zvýšení porodnosti v Japonsku má být podporováno podle finančních stimulů přijatých Orbánem v Maďarsku, která nařídil císař už v roce 2021 studovat, a vyslal proto k Orbánovi studijní delegaci! Obdobně Čína změnila politiku jednoho dítěte na politiku tří dětí v rodině! Obě země hodlají své vymírání řešit zvýšením porodnosti, a ne dovozem uprchlíků jako EU a fialová vláda! Zatím co Čína i Japonsko připravují vysoké finanční a bytové pobídky mladým rodinám, tedy program známý jako “Husákovy děti“, aby obě země nevymíraly, čeští fialoví lidojedi oznámili, že zvýší o 3% daně za dětskou výživu a léky pro děti, aby bylo na vládní válečné a uprchlické programy

V Česku se nové byty nepřidělují mladým rodinám, aby měly děti, ale uprchlíkům. Česká fialová vláda slibovala, že podpoří bytovou výstavbu, protože 1,5 milionu domácností má s bydlením problémy! Sliby, chyby, se neříká nadarmo – pirátský ministr Bartoš prý zákon, který měl podpořit bydlení, někam zašantročil, a fialová vládní politika už místo výstavby dostupných bytů vyvolala naprostý kolaps hypotéčního a realitního trhu způsobený neuvěřitelnou drahotou! Dokonce i bankéři už brečí, že nebudou mít dostatečné provize z prodeje bytů, a budou muset propouštět!

Fiala chce zvednout zbrojní výdaje Česka o nejméně 1% HDP ročně, to představuje 70 miliard CZK, a za ně se dá postavit 20 tisíc nových bytů ročně! Při srovnání se zbrojními výdaji vlády Sobotka/Babiš jde ovšem o růst o 1,4% HDP, tedy o 28 tisíc bytů! 

Zato válečné výdaje Fialová vláda za potlesku svých kandidátů zvyšuje raketovým tempem! Včera Česko i Slovensko podepsaly nové závazky k dalším dodávkám zbraní pro Ukrajinu. Ze zveřejněného komuniké vyplývá, že další dodávky zbraní Ukrajině se rozhodly bojkotovat Španělsko a Německo, které závěrečný dokument nepodepsaly. To není náhoda, protože z nejvyššího velení NATO včera uniklo, že Německo a další západní země nehodlají zvyšovat své zbrojní závazky, ani na úroveň 2%, jak se před lety všechny země NATO zavázaly! Fiala oznámil, že Česko bude dávat na armádu nejméně 2% HDP, a že to bude nařizovat nový fialový zákon, tak aby pozdější vlády už nemohly dávat na zbrojení méně! Zákon prosadila válečnice Černochová! Výdaje 2% HDP na zbrojení mají v NATO pouze USA, Řecko a Velká Británie! Česko tradičně vydávalo na zbrojení v posledních 20 letech 0,5 až 1% HDP! Fialová vláda chce osekat důchody, prodloužit důchodový věk a zvýšit odvody na důchody, protože potřebuje ušetřit do roku 2060 4% HDP! A přitom 1 až 2 % HDP chce současně navíc věnovat na zbrojení, a to vše letos, když řada zemí Západní EU oznámilo NATO, že nedodrží 2% výdajů! 

Jak před pár dny varoval US generál Kevin Ryan, který je určitě expert, protože byl třeba také šéfem kosmických a protiraketových sil USA : Válka na Ukrajině letos může skončit nasazením jaderných zbraní. Ruská armáda zahájí jadernou válku, aby donutila Kyjev ke kapitulaci, a to zejména za situace, když:

  1. Ukrajinská armáda začne ruskou armádu v boji porážet.
  2. Ukrajinská armáda se začne připravovat k dobytí Krymu.

Že se k podobnému scénáři může schylovat svědčí poslední noční zprávy z Moskvy. Podle nich Rusko začalo v Moskvě veřejně instalovat na výškové budovy protiraketové systémy blízkého dosahu, a na předměstích Moskvy se objevily četné systémy S-300, zřejmě v protiraketové úpravě.

Už před tím, odpoledne Medveděv oznámil, že západní plány na porážku Ruska jsou zcestné, protože jaderná mocnost vždy použije na odvrácení své porážky jaderné zbraně!

Jak vidíte, bývalý šéf štábu kosmických a protiraketových sil USA Kevin Ryan a druhý nejdůležitější politik současného Ruska, a bývalý prezident, který je zvyklý mít u sebe jaderný kufřík, to vidí stejně – fialové plány na porážku Ruska povedou k jedinému výsledku – k jaderné válce! V letošních volbách si můžete vybrat, zda jadernou válku a nebo jaderný mír. Já bych na rozdíl od fialových válečníků raději stavěl byty a podporoval narození nových Čechů, než přemýšlel, jak všechny Čechy obětovat vznešeným fialovým cílům v nějaké jaderné záři.

Je 03.37 pátek 20. ledna. Včera večer jsem s řadou známých, které znáte z vlastenecké scény, poseděl v hospodě s neúspěšným kandidátem Baštou, a shodli jsme se u piva, že jedině mír je to správné řešení současných problémů. Pokud jsem Vám dnes zase aspoň trošku zprostředkoval zajímavé informace jsem spokojen, a děkuji Vám za Vaši podporu a dary. Bez Vás bych analyzovat nemohl, dík. Gargamel

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář