MAP 1589 Sestřelí Putin US satelity nebo rovnou zaútočí jadernými zbraněmi! Včera ve Stalingradu argumentoval navlas stejně jako USA v roce 1945 před tím než provedly své jaderné útoky na Hirošimu a Nagasaki!

Šok! Vladimír Putin včera ve Volgogradu pronesl navlas stejnou argumentaci, kterou USA v roce 1945 odůvodnily použití jaderných zbraní proti Japonsku! 

Americký státní úřad pro Historii USA oficiálně zdůvodňuje použití atomové zbraně proti Japonsku takto: U.S. officials did not debate at length whether to use the atomic bomb against Japan, but argued that it was a means to a faster end to the Pacific conflict that would ensure fewer conventional war casualties.  Překlad: Američtí představitelé nediskutovali dlouze o tom, zda použít atomovou bombu proti Japonsku, protože se shodli, že její použití bude znamenat rychlejší ukončení tichomořského konfliktu, a to zajistí méně (amerických) válečných obětí oproti konvenčnímu průběhu války!

Včera ve Volgogradu, podle tradice posledních let krátce přejmenovaného na Stalingrad, přednesl Vladimír Putin bojovný projev. A oznámil, že Rusko opět čelí nacistické agresi kolektivního západu, a použil klíčovou větu: Россия при ответе на угрозы одной бронетехникой не обойдется!

Tato věta byla natolik západním médiím nesrozumitelná, že požádali Putinova mluvčího Peskova o její vysvětlení, a Peskov diplomaticky obrousil Putinova slova a oznámil, že Podle míry toho jak  se budou (na Ukrajině) objevovat nové zbraně dodávané z jakékoli západní země, bude Rusko postupně nasazovat svůj veškerý dostupný (vojenský) potenciál, a odpoví jeho použitím při speciální vojenské operaci!

Jenže Peskovovo vysvětlení je zavádějící – Putin ve své větě použil sloveso не обойдется, a to má při překladu do angličtiny mnohem zlověstnější podobu – will not cost! Nebude se platit! Putinova věta tak zní: Rusko při odpovědi na hrozby (západními zbraněmi v rukou Ukrajinců) nezaplatí jediným obrněným vozidlem! A to je přesná argumentace, která byla podle Kanceláře pro Historii USA použita před svržením jaderných bomb! Putin tedy ve Stalingradu oznámil, že použije všechny prostředky, aby tak jako USA v roce 1945 ušetřily americké životy, ušetřil ruské životy, a podmínkou pro splnění této hrozby jsou dodávky západních zbraní. 

Se Stalingradskou bitvou je spojen Stalinův rozkaz 227 – Ни шагу назад! – Ani krok zpět. A to je další důvod brát Putinova slova vážně!

Analýza bude zítra pokračovat, rozborem možností, jaké zbraně, a proti komu může Putin nasadit. 

Je pátek 3. únor 02.31 ráno. Velice Vám děkuji za pomoc, dary i nápady. Já mobilizaci finančních příspěvků vyhlásit nemůžu, ale můžu Vám poděkovat, že díky Vám stále ještě můžeme pokračovat v našich analýzách. A děkovat je myslím si vždy lepší, než mobilizovat, ale politici to bohužel vidí opačně. Tak se mějte a staňte se politiky. Už je nejvyšší čas, na jejich výměnu. Také pro jistotu zase připomínám, že jsem absolventem VPA KG, a tak si na mne, jako na ostatní absolventy dávejte pozor!

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář