MAP 1588 Fialový upír bude řádit! Profesor Chalmers spočítal, kolik musí upíři letos zdražovat, aby měli na válku!

Fialový Upír Kaprál, který se už nemůže dočkat, až bude společně vládnout Česku, se už 19. března 2019 mezi sebou shodl, že Čechům zvýší daně, aby bylo na válčení! Fiala tehdy oznámil: Generál Petr Pavel ví, co potřebuje naše armáda, co potřebuje ČR, abychom zůstali svobodnou a bezpečnou zemí, která je pevnou součástí Západu. Myslím, že by mu měli více naslouchat politici z jiných stran. Potom by nebyli proti návrhu ODS na zvýšení výdajů na obranu na 2 % HDP, a doplnil svůj text pěkným obrázkem. (Viz níže). Co Fiala zapomněl v roce 2019 svým voličům oznámit, je – o kolik se musí zvednout daně, aby se mohly zvýšit výdaje na obranu o 0,84% HDP, a naopak je ještě před volbami lakoval, že se daně zvyšovat rozhodně nebudou, a dokonce to sliboval v programovém prohlášení vlády!

Čestné slovo Petra Fialy, že se daně zvyšovat nebudou, tak teď bude mít stejnou váhu, jako čestné slovo předešlého prezidenta (komunisty) Zápotondy, že měnová reforma nebude!

Anglický profesor Malcolm Chalmers, poradce “válečného” výboru britského parlamentu a zástupce ředitele světoznámé vojensko-politické výzkumné organizace RUSI, totiž obvinil současného britského premiéra Rishi Sunaka, že nelze zvyšovat vojenské výdaje o 1% HDP, a současně lhát britským voličům, že se daně zvedat nebudou, a vypočítal, že zvýšení vojenských výdajů o 1% HDP znamená nutnost zvýšit anglickou základní sazbu daně DPH z 20% na 25%. A nebo brutálně osekat důchody, a výdaje na zdravotnictví, a na vzdělání!

Fiala chystá letos uzákonit, že vojenské výdaje musí být nejméně 2% Český státní rozpočet byl naposledy v přebytku v roce 2019, a od té doby je v dluhu. V roce 2019 byly vojenské výdaje Česka 1,16% HDP, a jejich navyšování v letech 2020 až 2023 až na Fialou nařízená 2% HDP tak bylo zatím financováno státními dluhy. To podle profesora Chalmerse, a všech normálních ekonomů není možné. Proto musí Fiala buď snížit státní výdaje a nebo daně o 0,84% HDP, aby pokryl náklady na zvýšené válečné výdaje, které prosazuje. Co pro Čechy bude válečná politika znamenat?

(Na úhradu zvýšených každoročních vojenských výdajů plánovaných novým vládním duem Fialový Kaprál bude třeba zavřít 4 nemocnice velikosti Praha Motol, a nebo tyto peníze vyždímat z lidí!)

  1. Fiala a Generál potřebují každoročně na uskutečnění svých nových vojenských plánů, a na pokrytí zvýšených vojenských výdajů od roku 2019 každoročně vybrat a nebo ušetřit dalších 62 miliard korun. Jedině tak se Česká republika nebude muset kvůli jejich válečným plánům dále zadlužovat! 
  2. Fiala a Generál tak mohou, aby měli na válku, zvýšit všem Čechům daň z nemovitostí o průměrně 12 400 korun ročně na jednu nemovitost, protože v Česku je zhruba 5 milionů bytů a rodinných domů
  3. Fiala a Generál tak mohou, aby měli na válku, zavřít 4 nemocnice velikosti Praha Motol, protože obrat Motola v roce 2021 byl 14 miliard korun, a naprostá většina z nich šla z veřejného zdravotního pojištění!
  4. Fiala a Generál také mohou, aby měli na válku, zvednout základní sazbu DPH z 20% na přibližně 25%, protože celkový výběr DPH v Česku je zhruba 500 miliard CZK ročně, ale do státní pokladny se přiděluje pouze 64%! Tím zdraží zboží a služby a nové byty a vyvolají další zdražování, protože podle zákona kapitalistické ekonomiky se zvyšování DPH vždy projeví zdražováním a inflací!
  5. Fiala a Generál také mohou, aby měli na válku, propustit 62 000 státních státních zaměstnanců, kteří mají mzdové náklady nejméně 80 000 CZK měsíčně. To ovšem neudělají, protože takoví to úředníci sídlí většinou v Praze a v místech, kde se volí fialově, a oba vědí, že by je už nikdy nevolili, kdyby je propustili.
  6. Protože, krom těchto zvýšených válečných výdajů bude muset ještě Fiala najít zdroje pro umoření strukturálního deficitu Českého státního rozpočtu – 300 miliard CZK ročně, můžete si uvedené částky vynásobit 5 krát! V Česku je už teď podle ekonomů neúměrně zdaněna spotřeba (život) obyčejných lidí a jejich práce, a tak by se nyní měl zdanit kapitál a majetek = fialoví voliči

(Čínský vtip, k čemu slouží současné zvyšování vojenských rozpočtů NATO!)

Češi nemají, kde bydlet, ale vládní duo Fialový Kaprál plánuje zvýšení válečných výdajů! Je přitom z historie známe, že Sovětské impérium se zhroutilo v důsledků sociálních problémů, které vyvolalo uzbrojení. Fialový Kaprál nemá lepší nápad než historii opakovat!

O tom, jak to vypadá na ruské frontě, informoval před pár dny ve Francii slavný novinář Régis Le Sommier, který navštívil ruské jednotky a vyjížděl s nimi do bojů. Le Sommier není jen tak někdo – ale jedna z největších francouzských novinářských celebrit, osobní rozhovory v Oválné pracovně mu v minulosti dali i úřadující američtí prezidenti Bush ml. a Obama, a celá škála vlivných amerických jestřábů – jako Donald Rumsfeld, Colin Powell, John McCain, nebo šéf CIA David Petraeus. Jeho informace, které nashromáždil za 10 dní pozorování Rusů na bojišti nyní válcují západními médii šířená klišé o demoralizované ruské armádě. Podle Sommiera jsou nyní Rusové stejně odhodlaní zvítězit, jako byli jejich dědové za II. světové války, a jejich hrdinství se projevuje neustále a všude. Sázka na morální kolaps Ruska, tak je jen pouhým zbožným přáním osob, které Rusy vůbec nechápou! Podle Sommeira Západ podcenil ruskou duši, která nezapomněla na oběť 20 milionů Rusů za II světové války, aby jejich potomci mohli žít a nebyli zotročeni a vyhlazeni. Toto ruské dědictví myšlení je prý na bojišti všude přítomné

Eldrige Colby, do nedávna šéf sekce Pentagonu zodpovědné za strategii a rozvoj amerických ozbrojených sil, a tvůrce strategických obranných ( válečných) plánů USA se v době, kdy jsem psal tento článek, vyjádřil jasně – Pochybuji o účinnosti byť účinných sankcí proti velké mocnosti. Rusko sankce pomocí svých přátel obešlo, a dokonce bude letos zvyšovat své HDP! Podle mezinárodního měnového fondu dokonce rychleji, než některé země EU! 

Gillian Keeganová, britská ministryně školství, včera dokázala, jak politici nechápou, jaká bída na obyvatele Evropy doléhá. Keeganová přišla do televizního studia, a v něm se snažila vysvětlit stovkám tisíc učitelů, kteří právě v Anglii stávkují, že jejich mzdové požadavky nebudou splněny. Přitom učitelé nemají na elektřinu, plyn a teplo. Učitele jen svým vystoupením rozzuřila,  protože když je poučovala, že se mají uskromnit, tak přitom okázale na kameru ukazovala své hodinky Rolex za 10 000 GDP! A teď si představte, jak to dopadne, až Rishi Sunak bude zvyšovat daně, jak to spočítal profesor Chalmers, aby měl na válku! Obdobně je tomu i ve Francii, kde stávkují a demonstrují už jednotky milionů! Evropa se ekonomicky hroutí, a nadutí papaláši s vysokými platy chtějí z lidí vyždímat ještě víc, aby bylo na válku! Výsledkem bude jen chaos a úpadek v době, kdy se musíme soustředit na konkurenční ekonomický boj s Čínou! Bohužel, Fiala loni dokázal, že jediné, co ho donutí něco pro občany Česka udělat, je zaplněné Václavské náměstí. Češi se musí naučit stávkovat a bouřit jako Angličané a Francouzi, jedině tak si na svých papaláších vybojují důstojný život! 

Je čtvrtek 2. únor 04.48 ráno. Velice Vám děkuji za pomoc, dary i nápady. Já mobilizaci finančních příspěvků vyhlásit nemůžu, ale můžu Vám poděkovat, že díky Vám stále ještě můžeme pokračovat v našich analýzách. A děkovat je myslím si vždy lepší, než mobilizovat, ale politici to bohužel vidí opačně. Tak se mějte a staňte se politiky. Už je nejvyšší čas, na jejich výměnu. Také pro jistotu zase připomínám, že jsem absolventem VPA KG, a tak si na mne, jako na ostatní absolventy dávejte pozor!

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář