MAP 1583 Konference o dělení Ruska po vítězné válce svolána do Bruselu na 31. ledna! Následník Habsburg na ní bude mít svého zástupce, a budete se divit, kdo to bude!

Na 31. ledna 2023 je od 09.30 svolaná do sálu Spaak 5B1 Europarlamentu velká konference o konečném rozdělení Ruska, které bude provedeno po vítězství ve válce!

Ve zvacím textu na konferenci konanou pod záštitou EU se píše: Je naivní si myslet, že Ruská federace po konečné porážce zůstane ve stejném ústavním a územním rámci. Nikdy v historii se nestalo, aby takto centralizovaná říše, podmaňující si tolik národů, zůstala po porážce v klíčové válce nezměněna….Rozbití Ruské federace přinese nezpochybnitelné výhody Evropě i Střední Asii v oblasti bezpečnosti, včetně energetické bezpečnosti, a ekonomiky! …Uvnitř Ruské federace mohou vzniknout nové prozápadní státy, které posílí stabilitu v několika regionech Evropy a Eurasie. Nejsou žádné takové věci jako ruský plyn, ropa, hliník, uhlí, uran, diamanty, obilí, lesy, zlato atd. Všechny tyto zdroje jsou tatarské, baškirské, sibiřské, karelské, oiratské, čerkesské, burjatské, sachské, uralské, Kubanské, Nogaiské atd.  Evropský parlament a mnoho dalších parlamentů po celém světě označilo Ruskou federaci za teroristický stát. Takové uznání má určité důsledky. Tato teroristická organizace, i když ji mnozí považují za impérium, by měla být zrušena! Představitele více než 20 národů Ruské federace, se sejdou v Bruselu v Evropském parlamentu, aby projednal vyhlídky na dekolonizaci a deimperializaci Ruské federace. Připojte se k této důležité diskusi, více informací najdete na webu skupiny ECR .

Členové skupiny ECR, která konferenci svolala jsou za Česko – Petr Fiala (ODS, předseda vlády), za Slovensko – Richard Sulík (SaS, do 13. září 2022 místopředseda vlády Slovenska.)

Pro Čechy bude jistě zajímavé, že v 16.30 na konferenci o rozdělování Ruska a jeho přírodního bohatství vystoupí s proslovem Rainhard Kloucek (foto dole), který je v Panevropské Unii zástupcem tzv. prezidenta Karla von Habsburg! K Panevropské unii má blízko i předseda ODS, která je součásti strany ECR! Pokud se podíváte na tento odkaz, zjistíte s kolika “zajímavými” významnými Čechy a Slováky je Rainhard Kloucek přátelí.

Foto: Rainhard Kloucek, zástupce (KASSIER UND GENERALSEKRETÄR) prezidenta Panevropské unie Karla von Habsburg, (moc pěkné fotečky zde) který vystoupí v 16.30 s proslovem na konferenci o rozdělení Ruska jeho přírodního bohatství, konané pod záštitou koalice evropský stran ECR (třeba ODS a SaS), a EU v Bruselu 31.1.  K Panevropské Unii měl vždy blízko i Petr Fiala, Jiří Kobza (Okamura, SPD) ho za to nazval Sluha Calergiho Panevropy a v tomto článku popsal historickou spřízněnost Petra Fialy s Panevropskou unií, jejíž byl nejvyšším členem! (Fotky Petra Fialy s Habsburkem)

Kdo se nepoučí z historie, je odsouzen ji opakovat – je moje oblíbené rčení. 28. července 1914 vyhlásil Franz-Josef I Habsburský První světovou válku, protože Srbsko se nechtělo nechat rozdělit, a Rusko mu přišlo na pomoc! 31. ledna 2023, bude zástupce Karla von Habsburg, vnuka posledního rakousko-uherského císaře Karla I,  Rainhard Kloucek promlouvat v Europarlamentu o tom, jak a mezi koho je třeba rozdělit Rusko, po té co bude poraženo ve vítězné válce! To nemůže skončit jinak než III. světovou jadernou válkou! Protože Rusové se nenechají rozdělit, stejně jako se nenechali zotročit! EU dopadne stejně jako Rakousko-Uhersko – rozpadne se, doufejme, že dřív, než přiletí ruské rakety!

Navíc celá tato konference nažene Rusku otevřené spojence Čínu, Indii, řadu Afrických i Arabských zemí, protože jejich vlády ihned pochopí, že po rozdělení Ruska by přišlo na řadu rozdělení jejich zemí – i ony jsou, jako Rusko, tvořeny mnoha národy, a podle zvacího textu na konferenci, nemají Indie, Čína, Nigérie a řada dalších zemí nárok na suroviny a zdroje ukryté na svém území, ale nárok mají různé národy, které na těchto územích žijí a jsou součástí jejich států. I tam by tedy po rozdělení Ruska mohly vzniknout nové samostatné prozápadní státy, které mají hlavně sloužit zajištění potřeb Evropy! Putin se musí v Kremlu smát, až se zdi třesou. Tahle konference je stejný dar Rusku, jako když Hitler vyhlásil válku USA, a urychlil tak vstup USA do války v Evropě, a svoji porážku! Fiala musí být úplný blázen, když nechá ODS, aby tuhle politiku podporovala!

Je sobota 3. leden 05.00. Dnes jsem se s analýzou natrápil. V pondělí jsem byl hostem v diskusním pořadu o volbách a ukrajinské válce. Najdete jej zde. Ve čtvrtek jsem byl hostem na Svobodném vysílači, pořad najdete zde

Velice Vám děkuji za pomoc, dary i nápady. Jen díky tomu můžeme i v současné krizi přinášet stále nové analýzy. Gargamel.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář