MAP 1563 Zelenského Mula! Luxusní kyjevská důstojnice stojí miliony! Neuvěřitelné fotečky!

Zatím co v Česku nejsou léky a lidé nevědí z čeho zaplatí za drahé energie a potraviny, lidojed Fiala posílá české miliardy na Ukrajinu, a ty tam často končí v kapsách kamarily prezidenta Zelenského. Na fotkách níže uvidíte luxusní život důstojnické kočičky Ivanky, která si ve službě u Zelenského oblíbence generála Mula užívala v roce 2022 neskutečně luxusní život. Ale až se dozvíte, co všechno rozkradl generál Mula, kterého před vyšetřováním Zelenský kryje, tak pochopíte, že válka v Afganistánu, kde se všechno rozkradlo, byla proti válce na Ukrajině velmi levná záležitost. A to v Úřadu pro ukrajinské uprchlíky, který řídí další defraudant Sokolyuk, který si taky pořídil kočičku, dokonce loni kradli všichni a úplně všechno!

Seznamte se. Důstojnice Ukrajinských ozbrojených sil Ivanna Plantonovskaja, tisková mluvčí velitele jižní pohraniční zóny generála Mula. Fotografie byly pořízeny v době krutých bojů o Bachmut, a dokazují, že Zelenského kamarila bahno zákopů na frontě a nedostatek elektřiny vyměnila za luxusní život ve světě NATO. Inu zatímco Ukrajinci nemají ani elektřinu, miliardy finanční pomoci míří z Ukrajiny v kabelkách jiným směrem.

Na této fotografii vidíte důstojnici Ivanu v uniformě, a zde si můžete prohlédnout její vojenská náborová videa, kterým lákala letos v létě nebohé chudé Ukrajince k boji za vlast, a za svůj luxusní život.

Ukrajince generálská kočička Ivanna rozzuřila hlavně těmito fotečkami ze svých letošních luxusních dovolených v zemích EU:

Sem tam si i důstojnice Ivanna odskočila do služby, aby se neřeklo, že peníze dostává bezpracně:

Luxusní život ukrajinské důstojnice v době války není ničím proti příběhu dalšího z členů kamarily prezidenta Zelenského, (viz. také předchozí MAP 1558), generála Serhyie Mula. Plukovník Mula byl 19. listopadu slavnostně jmenován velitelem jižní pohraniční oblasti se sídlem v Oděse, a ihned se v tomto ještě nedávno ruskojazyčném městě, které bylo v roce 2014 místem těch nejohavnějších zločinů proti lidskosti – upalování lidí za živa, pustil do potírání nepřátel Zelenského kamarily. Už 23. srpna 2020, tedy za 9 měsíců od jmenování,  byl prezidentem Zelenským osobně povýšen na generála, a 16. srpna 2022 byl za osobní odvahu a obětavost projevenou při obraně státní suverenity a územní celistvosti Ukrajiny, věrnost vojenské přísaze, svědomité a bezchybné plnění služebních povinností vyznamenán jedním z nejvyšších vyznamenání Ukrajiny, řádem Danyla Halyckého, (mimochodem s meči!)! (Jak začala kariéra luxusní ukrajinské důstojnice na tomto videu z roku 2017).

Že je generál Mula pěkné kvítko, nedokazuje jen luxusní život jeho kočičky Ivanny, ale hlavně skutečnost, že v době mezi lety 2020 až 2022 dokázal ve službě Zelenskému nashromáždit tento majetek, který u něj nalezla domovní prohlídka, vykonaná NABU ještě před tím, než jeho podřízená Ivanna rozpoutala na Ukrajině skandál se svým luxusním životem: 16 milionů dolarů na zahraničních účtech, v hotovosti doma: 587 tisíc USD, a 380 tisíc EUR, a 40 milionů hřiven, nemovitost v Kyjevě za 6 milionů USD, další nemovitosti ve Španělsku (jako STAN-Dozimetr) a kolumbijský pas na jméno Jorge Fernandez, narozený 25. 6. 1973.! Přes zdrcující výsledek domovní prohlídky nebyl generál zatčen, ale na rozkaz Zelenského kamarily byl přeložen, aby šéfoval pohraniční oblasti v Charkově! Teprve skandál s Ivannou přinesl změnu, a generál je nyní nemocen, a ale zatýkán nebude. Roční mzda generála Mula přitom v roce 2020 činila jen 535 822 hřiven (332 tisíc CZK) na mzdách a 1 390 hřiven jako sociální výpomoc!

(Foto, generál MUL, první zprava, který rozkradl miliardy určené pro válku na Ukrajině, aby jeho kočička důstojnice Ivanna mohla korzovat po Evropě, předává 21. listopadu 2022 vyznamenání vdově po padlém hrdinovi Ukrajiny! Inu válka má různou cenu pro vojáka i pro generála!) (Dole lepší fotka generála Mula)

 

Příběh generála Muly je jen vrcholem ledovce ukrajinské korupce, například v úřadě pro přesídlování a imigraci, bylo zjištěno, že při stavbách za fondy EU kradli úplně všichni, a úplně všechno. I šéf tohoto úřadu Sokolyuk si pořídil kočičku. Ta za ním přijela z Číny, kde před tím žila.

Jsou zkrátka lidé, kteří na každé válce umí vydělat. Čím víc peněz se do válčící země posílá, tím víc se tam krade, je jednoduchá historická úměra. Na Ukrajině platí dvojnásob, a proto je lepší tam nic neposílat, než si tam udělají pořádek. Média se snaží o této odvrácené stránce Ukrajinské emigrace nemluvit, tak zde máte zase řadu krásných fotek, které odpovídají na otázku, proč mají chudí Češi platit ukrajinskou válku, když jí neplatí bohatí Ukrajinci!

P.S. Na Syrské analýze ještě pracuji, proto dnes a zítra ještě něco jednoduššího na odkazy. Mějte se a držte míru palce.

Je 01.56 pondělí 9. leden. Děkuji za dary, pomoc i podporu, a doufám, že i letošní rok všichni přežijeme. Gargamel. 

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář