MAP 1562 Plán “RAFI”! USA se chystají zlikvidovat Putina! Kolik USD je nyní 33 stříbrných? A kdo se o ně hlásí?

Největší experti Pentagonu před pár dny vypočítali, že USA už bohužel nemají dost dolarů, aby v současném konfliktu porazily Rusko. A proto dali pohlaváři US Deep State o vánocích hlavy dohromady, a na Silvestra měli hotov nejnovější plán na vyřízení Putina – plán RAFI! V dnešní analýze se proto podíváme na to, co mají za Atlantikem čerstvě za lubem, a kdo v tom jejich novém vychytralém plánu má sehrát klíčovou roli obětované Dámy!

V Pentagonu přes vánoce panovala chmurná nálada. Účetní nedávno spočítali generálům, že USA si už nemohou dovolit zvětšit svoji armádu ani o sto tisíc vojáků, a že na veškeré válčení proti Rusku musí generálové zapomenout. Účetní počty byly zdrcující – jeden současný americký voják spotřebuje ročně jen na výplatu, zdravotní a sociální pojištění, a na dávky pro členy rodiny, včetně výplat náhrad za smrt a zranění, neuvěřitelných 140 000 USD ročně, (3.5 milionu CZK), a to bez nákladů na zbraně a munici!

Účetní navíc zasadili plánům generálů na zvětšení US armády o několik stovek tisíc nových válečníků i další ránu – zvýšení počtu nových dobrovolníků by znamenalo, že noví dodateční rekruti už nebudou chtít více jak 70% mzdy průměrného Američana ve srovnatelné pozici, ale rovnou 90%! Tedy, že vojenský lapiduch už bude chtít plat floridského chirurga, a navigátor dronu, plat programátora Apple. Američané prý už nejsou padlí na hlavu, jako za časů válečníků Clintonů a Obamy, a za ohrožení svého života chtějí nyní značné “rizikové příplatky”! Vzhledem k tomu, že arsenály USA jsou prázdné, zbraně zastaralé a vojensko-průmyslový komplex se svých zisků za výrobu nových zbraní a munice nějakými množstevními slevami vzdávat nehodlá, spráskli generálové smutně rukama nad hlavou, a poslali do Washingtonu strohou depeši – Joe, válka s Putinem nebude, není na vojáky!

V Bílém domě si zprávu generálů rychle přečetli, a obratem poslali hlášení na ústředí Deep State, které si válku proti Putinovi objednalo: Dokud nevymyslíte, jak s Rusy válčit a neutrácet přitom 140 000 USD za žold každého Američana, který se do armády přihlásí, tak z likvidace Putina nic nebude. Váš oddaný Joe B, toho času prezident

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a přišla tento týden. Nové úkoly: Sehnat další zemi s vedením a národním odhodláním postupovat podle bodu 4 nové strategie RAFI, vypracované 5. ledna 2023! S pozdravem, ředitel Cohen.

Strategie RAFI je nejnovější odpovědí USA na zjištění, že není v Americe tolik dolarů, aby USA mohly současně vést válku s Ruskem v Evropě, a s Čínou v Asii. Tato strategie dvou válčišť platila od konce druhé světové války do letošního ledna. Ve strategii RAFI, je popsána jako bod tři, který se v žádném případě nesmí ani připravovat, protože jen samotná jeho příprava by znamenala rychlé uzbrojení USA, tak jak jej známe z historie jako uzbrojení SSSR. Podle strategie RAFI by následkem přípravy na dvě války současně, ještě před dosažením připravenosti USA k jejich zahájení, byly USA už technologicky a ekonomicky natolik vyčerpané, že by se sami zhroutily. 

Strategie RAFI v bodu jedna nařizuje, že USA se v žádném případě nesmí vzdát své globální vlády nad světem. Píše se:  Strategický redukcionismus, (uznání potřeb strategické bezpečnosti Ruska a Číny), je sice lákavý, ale je také nevýhodný. Pomineme-li morální spravedlnost v nynější hře (o Ukrajinu), Spojené státy jsou globální mocností s globálními zájmy, a ty nelze jen tak (dobrovolně) opustit. V bodu dva strategie RAFI tvrdí , že všechny obranné plány USA na odrazování expanze Číny a Ruska z let 2018 a 2022 selhaly, protože pouhá strategie odrazování před velkým napadením (útok na USA, a NATO) není dostatečně účinná proti postupnému rozšiřování moci Číny a Ruska, (útok na Ukrajinu, invaze na Tchaj-wan). A proto musí být strategie velkého odstrašování doplněna o strategii neustálého vyčerpávání Ruska a Číny malými válkami. Tato strategie je popsaná v bodě 4 strategie RAFI, a je od letošního ledna hlavní strategií USA. 

Základem bodu 4. strategie RAFI je výpočet provedený na základě hodnocení prvního roku války na Ukrajině. Podle výpočtu je pro USA válka na Ukrajině darem z nebes, protože jim umožňuje za zlomkové ceny vyčerpávat Rusko. Podle tohoto výpočtu decimace nejhrozivějšího nepřítele USA Ruska pomocí ukrajinské armády stála USA za celý rok jen 20 miliard mimořádné vojenské pomoci, a 100 miliard další pomoci, a pár miliard na přesun 20 tisíc vojáků do Evropy, aby byli k dispozici, až přijde čas. V poměru k 860 miliardám vojenského rozpočtu USA je 125 miliard pro Ukrajinu pro USA velmi příznivá investice! A proto se od 5. ledna povyšuje tzv. model Ukrajina na hlavní novou strategii USA, a nařizuje se sehnat další země, kterým vládnou ochotné  vlády, které jsou připravené za stovky miliard amerických dolarů poslat své občany, aby zahájili nové vyčerpávající války s Ruskem a Čínou! Jako klíčový prvek této strategie se jmenuje schopnost těchto nových zemí, které napadnou Rusko a Čínu, se chovat jako Ukrajina (bojovat za peníze), a ne se chovat jak Irák a Afganistán (rozkrást peníze určené na boj).

Za nejdůležitější prvek úspěchu strategie RAFI se považuje nutnost shromáždit občany státu, jehož vláda je ochotná proti Rusku za stovky miliard dolarů bojovat, pod tzv. národní vlajkou, a to díky pocitu jejich ohrožení ruskou agresí! V Česku i na Slovensku už podobná kampaň, která má u občanů vyvolat strach před ruskou agresí probíhá několik měsíců, a nedávno dokonce unikla vládní data potvrzující, že stát hodlá médiím za toto shromažďování občanů pod jednou vlajkou platit stovky milionů korun. Byl bych tedy na pozoru před těmito aktivitami fialové vlády, i různých čaputo vlád, k čemu nás to vlastně chtějí nalákat.

Závěr strategie RAFI je působivý : Plán na další války proti Rusku podle modelu Ukrajiny, Rádi prolijeme krev našich občanů, když nám pošlete stovky miliard dolarů, má pro USA tyto výhody:

  1. je značně levnější než mírové udržování americké pozemní armády. Válka na Ukrajině stojí USA jen tolik, kolik činí roční mírová výplata 900 tisíc amerických vojáků, tedy necelých 40% personálu amerických ozbrojených sil. 
  2. je značně levnější, než konvenční války, do kterých se USA v minulosti zapojily – Irák, Afganistán, Sýrie!
  3. nehrozí jaderné napadení vlastního území USA. A to je podle autora strategie RAFI, Raphaela S Cohena, ředitele strategie a doktrín společnosti RAND Corporation, přezdívaného Rafi, ta největší výhoda
  4. a zároveň pro nás ta největší nevýhoda. Protože naše vláda nás klidně obětuje za miliardy USD! Tak jako naše vlády už v minulosti rozkulačily celý státní majetek, zadlužily nás, levně prodaly naši elektřinu, aby ji mohly draze kupovat zpět, bojím se, že se nezaleknou ani teď. Proto dejme míru šanci! A už o letošních prezidentských volbách. 
  5. Na tomto nejnovějším ukrajinském videu můžete vidět na vlastní oči, komu se boj za miliardy od Američanů vyplatí.

Je 03.23 neděle 8. leden. Děkuji za dary, pomoc i podporu, a doufám, že i letos společně přežijeme. Gargamel. Syrská analýza bude v pondělí ráno. 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář