MAP 1561 Data o zdravotním stavu pacientů budou na prodej! A další jobovky z EU!

V Evropě se zase díky politice Bruselu dějí věci, že je z toho člověku špatně! A tak jsme se na ně zase podívali blíže, protože média o tom mlčí.

  1. 28. prosince 2022 večer vyrazil 23-letý africký imigrant v Bruselu na číhanou. Skryl se v kampusu University UBL, akci měl dobře naplánovanou, tak aby jeho lovu nepřekážely žádné bezpečnostní kamery, a před devátou hodinou večer se dočkal. Mladá studentka bioinženýrství šla po cestě vedoucí k laboratořím Univerzity. Domorodec z Pobřeží Slonoviny vyskočil z temnoty, praštil dívku do hlavy, uchopil jí za vlasy a rychle si ji odtáhl do kouta. Tam ji nějakou dobu trýznivě řezal a znásilňoval. Přesto že dívka podle protokolu “velmi dlouho a nahlas křičela a naříkala” nikdo z ostrahy Univerzity jí nepřišel na pomoc. Dívka skončila na traumatické JIP v bruselské nemocnici.  Na Nový rok, belgická policie přiznala, po několikadenním naléhání médii, že pachatele už zadržela. A dostavil se šok. Domorodec z Pobřeží slonoviny je známá firma. Koncem srpna byl propuštěn po 15 měsících z vězení. Rozsudek 30 měsíců, mu byl zkrácen na polovinu pro dobré chování. Do vězení byl odsouzen, protože v roce 2021 železným páčidlem omráčil svoji předchozí oběť, a po činu ji ještě polil kyselinou sírovou, aby si to užila. Jeho přechozí oběť skonala po několika dnech utrpení v nemocnici. Soud tehdy Yannick FD neodsoudil za vraždu, protože se soud prý nepodařilo přesvědčit, že když Vás někdo omráčí železnou trubkou, znásilní, a potom poleje kyselinou sírovou, tak jde o obzvláště trýznivou vraždu! Tenhle případ není ojedinělý, viz databáze našich analýz.
  2. Další pozoruhodný násilník, tentokráte Syřan, se proslavil ve Švédsku. Nejprve dívku, se kterou čeká dítě, bičoval kabelovými svazky, a bil pěstí, protože se mu nelíbilo, že chodí na veřejnost. Po té, co byl za tento trestný čin odsouzen švédským soudem, se naštval, a dívku svlékl, pomazal olejem, do očí jí vetřel pálivé koření, a opět jí do modra seřezal. Okresní soud jej tentokráte odsoudil k vězení a k deportaci. Jenže nastoupil soud odvolací, a ten rozhodnul, že násilník nesmí být deportován do Sýrie, protože by mu tam hrozilo, že bude odveden do armády, a protože už ve Švédsku žije  5 let. Švédsko tak získalo na věky dalšího násilníka, který, jak správně předpokládáte, je nezaměstnaný, a už předtím několikráte soudně trestaný za lehčí trestné činy, než jsou bičování a mučení žen. Pokud si ještě myslíte, že se imigrace Evropanům vyplatí, máme ještě další story.
  3. Letos v létě si ve Stockholmu 4 Eritrejci vyčíhali 40 letou ženu. Když jí dostihli, praštili ji, a odtáhli do roští v parku. Tam ji mydlili a znásilňovali. Dva Eritrejci se tím ještě neuspokojili, a tak si ji odvezli na další místo, a tam si s ní ještě chvilku pohráli. Média nejdřív tajila, že pachateli znásilnění byli Afričané, kteří přišli hledat ve Švédsku útočiště před válkou (2) a před Covidem (2). Za znásilnění dostali pachatelé 5,5 roku a vyhoštění. Leč zase nastoupil odvolací soud a rozhodnul, že mohou ve Švédsku zůstat!
  4. V EU je prostě díky politice Bruxelae nebezpečno!  (Zprávu najdete na odkaze v čase 1/3/2023/10:07) Leč má být hůř. Prezident Vídeňské obchodní komory (WKW) Walter Rück oznámil, že vzhledem k současné ekonomické a finanční krizi právě nastala ta správná doba, aby se začalo obchodovat se záznamy o zdravotním stavu občanů. Podle Rücka bude prodej zdravotních záznamů občanů skvělý kšeft. Vypočítal, že jen na prodeji údajů o zdravotním stavu obyvatel Vídně může Rakousko vydělat 132 milionů EUR ročně, a ještě by 1,4 miliardy EUR ušetřily zdravotní pojišťovny na úsporách při léčení. Takže si dejte pozor na Digi-Bartoše, jakmile se jedou propojí databáze, kupci se najdou okamžitě. Vědět, kdo není zdrav, a kdo brzy umře, je velký kšeft pro banky, pojišťovny a všechny šmejdy! Před pár lety jsme s Petrem přišli na to, že data z daňové správy Česka, která mají být tajná, se používala k vydírání občanů. Data se odnášela z Generálního finančního ředitelství a z policie, a prodávala se mafii! Ústředního pachatele zaměstnávali na GFŘ Andrej Babiš a Alena Schillerová pod falešným jménem. Tedy falešnou identitu pachatelovi přidělili, až když jsme oba dva výtečníky v Babišově ministerské kanceláři o celé záležitosti informovali. (Nešlo o tzv. krycí identitu, jak umožňuje zákon, ale o nelegální identitu pomocí identity příbuzného.)
  5. A jobovka na konec: Evropa neúměrně trpí válkou na Ukrajině a růstem cen energií. V USA mohou průmyslové podniky v současnosti vyrábět mnohem levněji, válka je pro ně daleko a nikdo se tam nemusí bát krize na trhu s plynem, řekl generální ředitel EY Germany Dr. Henrik Ahlers. Ernst & Young  je firma z velké světové účetní čtyřky! A když hlavní účetní oznámí, že se to tady v Evropě hroutí kvůli válce na Ukrajině, tak tomu věřte! Protože účetní vidí do účetnictví, že!

Je 03.42 pátek 6. leden, a já Vám přeji vše nejlepší a hodně zdraví v novém roce. Děkuji Vám za dary, pomoc i podporu. Bez Vás by naše analýzy nevznikaly. Doufám, že ani naše neradostné prognózy Vás od naší podpory neodradí. Syrská analýza bude v neděli, napsalo mi Vás o ni opravdu hodně. V neděli také odpovím aspoň na některé maily. Děkuji, Gragamel.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář