MAP 1525 EU – Večírek pro 5 lidí za 9 675 000 Korun! Češi mají letos šetřit! Úředníci si užívají!

Komise EU uspořádala před pár dny slavnostní gala večírek pro mladé ne-Evropany ve věku do 35 let, aby zvýšila jejich povědomí o práci Komise EU. Mladé ne-Evropany měl k večírku nalákat tento úžasný klip za 386 000 EUR! Na virtuální večírek EU se dostavil dopisovatel internetové platformy DEVEX, a ten s překvapením zjistil, že virtuálního večírku Komise EU pro mladé ne-Evropany se zúčastnilo 5 zmatených virtuálních jedinců ne-Evropanů, kteří si mysleli, že jde o pozvánku na nějaký mejdan, a že se teprve na této konferenci dozvědí, kde a kdy se bude mejdan konat.

Platforma DEVEX, která činnost Komise EU v technologické oblasti dlouhodobě sleduje, po večírku požádala Komisi EU o vysvětlení, proč za tento nesmyslný klip zvoucí na konferenci, kam přišlo (virtuálně) 5 ne-Evropanů, utratila 9 675 000 Korun!

(Záběr z Večírku Komise EU pro 5 ne-Evropanů do 35 let za 386 tisíc EUR, pořízený investigativní skupinou DEVEX!)

A odpověď Komise EU všechny šokovala! Komise prozradila, že vyvíjí konkurenční platformu virtuální METY miliardáře Zuckerberga, a že na její vývoj, propagaci a další nutnou technologickou infrastrukturu hodlá jen v Africe do roku 2027 utratit 300 miliard EUR!  (7,5 bilionu korun! Nebo také 4 České státní rozpočty za 4 roky!)

14. listopadu 2022 vychvalovala v Polsku Markéta Pekarová-Adamová českou komisařku EU Věru Jourovou, a tvrdila, že je profesionálka, která se neřídí stranickou doktrínou hnutí ANO, které je (skrytě) pro-Ruské, jako zrádný Orbán! A tvrdila, že komisařka Jourová v Bruselu tak pro svoji profesionalitu a proti-Ruskou orientaci nepředstavuje pro Českou vládu žádný problém!

5. listopadu v Česku Markéta Pekarová-Adamová (TOP 09) zase tvrdila, že všichni bychom se měli uskromnit, že vláda se snaží být příkladem toho, kdo se uskromňuje, a že úřady se uskromňují úplně všechny!

A proto bruselská proti-ruská profesionálka Jourová uspořádala virtuální večírek pro pět lidí za 9 milionů, a chce uspořádat ještě další podobné večírky za 7,5 bilionu korun! A to nevadí? Noste svetry!?

7,5 bilionu korun, které chce komise EU vyhodit za Africké virtuální večírky, platí Česká republika podle ustálené formule ve výši 2-2,5%! Češi tedy mají za tyto virtuální večírky zaplatit v příštích čtyřech letech 187 miliard korun, a Slováci 4,5 miliardy EUR! A předsedkyně českého parlamentu Markéta Pekarová-Adamová (TOP-09) přesto považuje činnost komisařky Jourové (ANO) za profesionální práci!?

Dnes 2.prosince 2022 se v 09.30 hodin koná v Bruselu porada k projektu virtuálních večírků pro Afriku (Název projektu EU je Global Gateway). Jsem zvědav, kdo z českých Europoslanců a z české vlády, která nyní předsedá komisi EU, se na tuto poradu o virtuálních večírcích dostaví, a bude chtít vysvětlení, proč komise EU pořádá virtuální večírky za miliony pro pár ne-Evropanů v době, kdy Češi a Slováci nemají ani na jídlo, ani na elektřinu, ani na plyn a ani na teplo!

(Pozvánka na poradu EU o organizování virtuálních večírků pro ne-Evropany za 300 miliard EUR!)

Ostatně právě proto soudím, že je třeba zničit Bruxelae ještě dříve, než všechny peníze probendí na večírcích s ne-Evropany!

Je 01.13  pátek 2. prosince, a užijte si dnes také nějaký ten večírek, a nebo aspoň příjemný večer. Omlouvám se, ale slíbené video bude až dnes ve 23 hodin. Včera jsme měli také večerní poradu, jak pokračovat, tak jsem slíbené nestihnul. Naše analýzy vznikají díky Vaší pomoci a Vašim darům. Děkujeme, že díky Vám můžeme analyzovat i v dnešní těžké době. 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář