MAP 1523 Šok! Leynová dnes přiznala počet padlých Ukrajinců, a její video bylo ihned vymazáno’

Dnes ráno (30.11. v 08.19 GMT) vybuchla v Bruselu neskutečná petarda! Ursula von der Leyen ráno oznámila ve video projevu, že Ukrajina už ztratila ve válce 100 tisíc padlých vojáků, a 20 tisíc civilistů! Tiskovou zprávu o vyhlášení von der Leyen odcitovaly jak britský The Guardien, tak ukrajinský UNIAN. Obě média v citaci Leyenové odkázala zdrojem na její video-vystoupení. Jenže to bylo okamžitě staženo a je nyní nedostupné. Na stránkách komise EU je toto video, ale je hned na začátku, vystřižená část o počtu padlých vojáků i civilistů! Střih je naprosto neprofesionální a uvidíte jej v čase 00.12. Níže je anglická citace The Guardien, která dokazuje, že po vyslovení jména města Bucha, Uršula přiznala počty padlých!  Cenzura pracuje na plné obrátky! Pravdu, jak je krvavá válka na Ukrajině se nesmíte dozvědět!

Mimochodem: Už 5. září, jak jsme podrobně informovali v MAP 1248, 100 tisíc mrtvých ukrajinských vojáků přiznal i ukrajinský národní hrdina generál Krivonos! Krivonos byl velitelem obrany Kyjevských letišť, a na jaře je ubránil! Po zveřejnění počtů padlých Ukrajinců na něj Zelenský poslal své pochopy, aby ho zatkli za majetkovou trestnou činnost při obraně letišť!

Citace The Guardien z 08.19 GMT: In a video statement, she said: “Russia’s invasion of Ukraine has brought death, devastation and unspeakable suffering. We all remember the horrors of Bucha. It is estimated that more than 20,000 civilians and more than 100,000 Ukrainian military officers have been killed so far.

Citace Unian z 10.38 Kyjevského času:

Обновлено. Спустя пару часов твит главы Еврокомиссии Урсулы фон дер Ляйен с ее заявлением о потерях в рядах украинской армии был удален.

Еврокомиссия оценила потери Вооруженных сил Украины в развязанной Россией войне в 100 тысяч военнослужащих.

Unian je proukrajinské médium, které informuje i v ruštině. Založil ho oligarcha Kolomojskyj. Unian dokonce provedl aktualizaci, ve které přiznal, že Brusel stáhnul publikované oznámení Leyenové o ukrajinských ztrátách!

Co dodat! Opět se ukázalo, že politici mají strach hlavně z pravdy! Pravda na Internetu nikdy nezmizí, zde je originální video!

Je 11.40  středa 30. listopadu. Jen co jsem vstal, jsem zíral. Naše analýzy vznikají díky Vaší pomoci a Vašim darům. Děkujeme, že díky Vám můžeme analyzovat i v dnešní těžké době. Aktuálně připravujeme opět video pořady, a ty najdete od 1. prosince na tomto kanále: MAP analýzy.

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář