MAP 1518 Nový fígl Bruselu na Orbána! Nová taktika, jak pašovat imigranty do Evropy!

Tzv. Balkánská trasa, (mapa)  kterou pašeráci dopravují imigranty do Evropy letos zažívá renezanci a počty imigrantů dosahují opět úrovně let 2015-2016! Jen letos bylo na této cestě zadrženo 160 tisíc imigrantů, a další masy jich proklouzly nepozorovaně. 

Balkánskou trasu střeží 151 km dlouhý zdánlivě neprůchodný pohraniční val střežený maďarskou policií. Val (foto) je tvořen dvojitým polotem s ostnatým drátem. Je střežen kamerami a senzory, a maďarské mobilní pohraniční jednotky se na každé narušené místo hranice dokáží dostat do 5 minut od hlášení senzorů. Pašeráci přesto vymysleli způsoby, jak dokáží pašovaní imigranti val překonat v obrovských počtech.

Letošní masová imigrace po balkánské cestě je důsledkem války na Balkánu, a hlavně důsledkem odtržení Kosova od Srbska, které po brutální bombardovací kampani proti srbským civilistům společně prosadily Washington i Brusel za poslední války proti Srbům. Srbové, kteří existenci samostatného Kosova nikdy neuznali, udržují přátelské vztahy se státy, které odtržení Kosova neuznávají. A těmto zemím na oplátku udělují privilegium bezvízového styku se Srbskem. Imigranti z Turecka, Indie a Tuniska, tak mohou libovolně přilétat do Srbska a odtud pochodovat Balkánskou cestou na Berlín a na Brusel, stejně tak jako imigranti z Kuby, Bolívie, Arménie, Ázerbájdžánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Mongolska, Indonésie, Jamajky, Íránu, Guinei-Bissau a Surinamu. Stejně jako četní Syřané a Afghánci, kteří míří do Bělehradu, především z Turecka. Brusel válkou zasel před lety v Srbsku vítr, a a teď sklízí imigrační bouři.

V lesích kolem maďarských obcí Öttömos, Ruzsa a Ásotthalom (foto) jsou desítky opuštěných táborů imigrantů, které jsou zavalené odpadky, a překvapivě horami opuštěného oblečení! Nelegální imigranti totiž nejsou žádní chudáci. Po překonání maďarského pohraničního valu se v těchto táborech převlíknou do nového čistého oblečení, které si sebou nesou v baťohu, a staré oblečení v lese vyhodí. V Maďarsku jsou totiž už v prostoru Shengenu, a v něm neprobíhají skoro žádné kontroly. Imigrant v čistém oblečení tak nebudí zbytečnou pozornost nepočetných policejních hlídek.  Imigranti se z Maďarska potřebují rychle dostat na Slovensko, do Česka, a nebo do Rakouska. Jak do těchto zemí jednou vstoupí, mají vyhráno. Nelze jim už dokázat, ze které země do EU vstoupili, a tak nemohou být z EU už odsunuti.

Češi a Slováci si díky letošní Drahotě nakupují stále méně oblečení. Imigrantům ovšem nevadí vyhodit špinavé oblečení, zaplatit letenky do Srbska, a ani výpalné pašerákům. Imigrace do EU se jim finančně vyplatí, ač stojí desetitisíce EUR. Nejméně 50% neevropských imigrantů v EU přitom dlouhodobě nepracuje a žije jen ze sociálních dávek! Západní sociální podpora pro Imigranty, je tak jednoznačně finančně výhodnější, než práce v Česku, a nebo na Slovensku! Našim vládám to však nevadí, a stále hýkají, jak nim Brusel káže!

Propracovaná pašerácká taktika na prolomení plotu na Maďarské hranici dokazuje, že poplatky pašerákům nebudou levné. Prolomení maďarské hranice probíhá podle tohoto základního scénáře. Jako první zaútočí na plot vybrané skupiny imigrantů, které jsou pašeráky koordinovány mobilními telefony, tak aby útoky probíhali v naplánovaných časech. Senzory a kamery útok imigrantů zachytí, a maďarské policejní jednotky vyrazí na místa útoků, a pochytají imigranty, kteří sice překonali pomocí přinesených žebříků první plot, ale druhý plot ve vzdálenosti 7 metrů od prvního plotu už nepřekonali. 

Tyto první útoky slouží k vyčerpání sil maďarské policie. Ta musí v tomto okamžiku pochytané imigranty podle Bruselských nařízení složitě evidovat a humánně se o ně starat. A nemá tak čas na nové útoky, které právě v tomto okamžiku přijdou.

Jakmile pašeráci pomocí dronů zjistí, že všechny síly policie jsou už nasazeny, vydají pokyny a hlavní kolony imigrantů vyrazí proti plotu ze Srbska, a současně z maďarského vnitrozemí vyrazí k plotu pašerácké dodávky. Imigranti pomocí žebříků rychle překonají první plot, a s pomocí žebříků od pašeráků druhý plot. Naskáčou do připravených dodávek, a ty je rychle rozvezou do připravených lesních táborů nedaleko od hranice. Tam se imigranti převléknou a vyčkají na příjezd dalších dodávek, které je rozvezou do maďarského vnitrozemí k přistaveným autobusům, kamionům, osobním autům, a nebo na nádraží. 

V první vlně pochytaní imigranti jsou vráceni do Srbska, a nebo ještě před pochytáním překonají plot zpět na Srbské území, kde zmizí do lesa, a jsou na příště zařazeni, ne do obětované vlny, ale do vlny, která hranici překoná.

Brusel je dlouhodobě nespokojen s vysokou účinností s jakou Orbán hájí maďarskou hranici před imigranty. A proto připravil fígl, jak by mohli imigranti snadno obejít maďarská bezpečnostní opatření, a ve větším počtu se dostat do Evropy. 10. listopadu, před pár dny Brusel schválil rozšíření Shengenského prostoru o Chorvatsko. Místo Orbánem  opevněné a střežené hranice v délce 151 km, tak nyní budou mít pašeráci k dispozici přes tisíc kilometrů nestřežené hranice mezi Chorvatskem a Srbskem. A imigranti budou po jejím překonání na území EU. Brusel znovu dokázal, že jediné, oč mu ve skutečnosti jde, je dopravit do Evropy co nejvíce uprchlíků!

Otevření tzv. Chorvatské stezky pro pašování imigrantů do Evropy, které od léta prosazuje Brusel, má už první důsledky. V centru Záhřebu dramaticky vrostl počet imigrantů, kteří přespávají na lavičkách, a místní média už informují o zhoršené bezpečnostní situaci.

Vlády Maďarska, Rakouska a Srbska 16. listopadu oficiálně obvinily Brusel, že jeho azylová politika selhala, že stále ještě neexistuje silná ochrana vnějších hranic EU, ač je za ni Brusel zodpovědný, a vybírá na ni peníze! Realita je prý taková, že se problém ignoruje! Za ignorování ochrany hranic EU jsou nyní osobně už půlroku zodpovědní Petr Fiala (ODS) a Vít Rakušan (STAN), protože z pozic českého premiéra a ministra vnitra vykonávají tzv. rotující předsednictví EU!

Aby byla imigrace zastavena, vlády Maďarska a Rakouska oznámily, že z vlastních peněz založí fond, ze kterého se budou platit letenky pro ty imigranty, které rakouská a maďarská policie zadrží, a předá zpět srbské policii. Ta je ze Srbska bude ihned letadly lifrovat zpět do Afriky a do Asie! Fiala a Rakušan, místo toho, aby do fondu přispěli, a aby platby do fondu prosadily v Bruselu, když tam teď dělají předsedy, tak radši přemýšlí, jak by sehnali miliardy na pokračování nesmyslné války na Ukrajině! Orbán válku na Ukrajině nepodporuje, a raději přemýšlí, jak by uprchlíky vracel do zemí odkud přišli. V Česku i na Slovensku potřebujeme  najít vlastního Viktora Orbána, a nebo Donalda Trumpa!

Je 15.48  středa 23. listopadu. Děkuji Vám za pomoc i za dary. Naše analýzy vznikají díky Vaší pomoci. Děkujeme.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář