MAP 1517 Šok! NATO se chystá zakročit na Ukrajině! Bylo včera oznámeno!

Včera 22. listopadu ve 23.56 oznámil v Kyjevě plukovník ukrajinské armády Roman Svitan, expert na rakety, že americké protiraketové systémy Patriot, které v nejbližších dnech rozmístí německý Bundeswehr v Polsku, zahájí velmi brzo obranu Ukrajiny před ruskými nálety a raketovými útoky. Plukovník Svitan dále řekl: že generálové NATO učinili toto důležité rozhodnutí pozdě, a že se mělo učinit už před rokem.

Celé oznámení ukrajinského plukovníka sice smrdí kyjevskou propagandou, jenže už  včera v poledne oznámil náčelník generálního štábu Armády České republiky, že: Nemusíme se přesvědčovat, že eskalační potenciál války na Ukrajině stále roste. Vyloučit nelze ani ty nejvážnější scénáře. …Území České republiky, naše infrastruktura a naši spoluobčané budou cílem nepřátelského působení ve všech doménách…..Je také dobré mít na paměti, že řada zbraňových systémů, které dnes ničí Ukrajinu, doletí i na naše území. Situace je vážná a my musíme reagovat…

Válka hrozí eskalací, a brutalita obou stran konfliktu roste každým dnem. Včera bylo publikováno další drastické video, na kterém ukrajinští vojáci opět popravují výstřely do hlavy ruské zajatce. Toto video je opravdu drastické, a zachycuje přímo okamžik, jak dopadnou ruské hlavy, když do nich vrahové střelí samopalem z několika desítek centimetrů. Video, najdete zde.

Zatím co válka mezi NATO a Ruskem je teprve na spadnutí, a některé horké hlavy ve fialové koale se jí už nemohou dočkat. Válka mezi EU a USA právě vypukla. Včera se v Paříži sešli podnáčelníci vlád Německa (Robert Habeck, Zelení) a Francie (Bruno Le Maire), a z pověření vůdců Macrona a Scholze, slavnostně na tiskové konferenci oznámili, že na obchodní válku USA proti Evropě, kterou před pár dny vyhlásil stařík Biden, ihned odpoví obchodní válkou Evropy proti USA!

Díky včerejšímu pařížskému vyhlášení vůdců Západu je tak konečně jasné, že 17. listopadu 1989 šlo Západu jen o jediné – zničit Česko-slovenský průmysl! Česko i Slovensko měly Západem po roce 1989 striktně zakázáno poskytovat státní dotace svému průmyslu. Ten tak zkrachoval, a byl levně rozprodán západním majitelům, a nebo odvezen do Číny. Nyní se situace opakuje – průmysl USA, Německa i Francie, díky současné krizi a konkurenci z Číny, bez státních dotací nepřežije. A tak bylo ve Washingtonu, Berlíně i v Paříži rozhodnuto, že zákaz státních dotací průmyslu už neplatí, a že se průmysl bude nově dotovat stovkami miliard EUR a dolarů, aby přežil krizi.

Český a slovenský průmysl krizi po rozpadu východního bloku nepřežil díky zákazu státních dotací. Jihokorejský a čínský průmysl, který tehdy tomuto zákazu nebyl podroben, není jen vzkvétá a vydělává miliardy. Češi a Slováci se stali po krachu jejich průmyslu levnými dělníky v západních montovnách a nyní budou odvádět daně do Berlína a Paříže, a z nich se bude státními dotacemi dotovat německý a francouzský průmysl, aby přežil novou krizi rozpadu obchodů s Ruskem. Co bylo Česku i Slovensku před 30 lety Západem zakázáno, nyní Západ sám udělá, a ještě si to nechá zaplatit od Východu EU! Po pařížském vyhlášení Habeck-Le Maire je tak konečně jasno, k čemu a kým využito sametové revoluce! Když před pár dny Pražská kavárna oslavovala výročí pádu komunistického systému, tak se ve stejnou dobu už Washington, Berlín a Paříž rozhodly, že převezmou komunistický ekonomický systém státních dotací svého průmyslu! Čínští komunisté -kapitalisté si tak se západními kapitalisty-komunisty rozdělí mezi sebou světový trh! Dějiny mají smysl pro legraci, že? Ale furt je to lepší řešení, než válka mezi NATO a Ruskem!

(Foto) Včerejší pařížské vyhlášení obchodní války mezi USA a EU má prostý důvod. Rusko přestává odebírat evropské zboží, a to začíná konkurovat USA! Tento měsíc Rusko v Šanghaji na veletrhu slavilo úspěchy. Ruský obchod s Čínou roste každý rok o 50 miliard USD. Čína, tak díky sankcím přebírá ruský trh a ruské zboží začíná mířit do Číny!

(Vtip) Na zahájení mistrovství světa ve fotbale v Kataru vyslaly USA, podle Číňanů, několik diplomatů, a ti začali tamním ropným šejkům vyhrožovat, že okamžitě ukončí vztahy a obchody s Čínou, nebo jim už USA nebudou prodávat americké zbraně (F-35!) a taky jim ukážou! Výhrůžky prý měly pramalý efekt, a Arabové vidí svoji budoucnost ve výměně jejich levných energií, za levné čínské zboží. Půjde-li to takhle dále, dopadne to, jak tento týden varoval šéf bavorských průmyslníků Klaus Josef Lutz – ten řekl, že pokud nebude okamžitě od moci odstavena současná německá vláda a nebude ukončen Green Deal, dojde k úplné likvidaci německého průmyslu. A bez německého průmyslu nebudou české ani slovenské montovny, a nebude tak ani ta bídně placená práce, která nám tu po revoluci zbyla. Ostatně proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno, dřív než zničí celou Evropu!

Jsou 02.38  středa 23. listopadu. Mějte krásný den a držte míru palce. Děkuji Vám za pomoc i za dary. Naše analýzy vznikají díky Vaší pomoci. Mějte se. 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář