MAP 1516 Brusel musí dopravit do Evropy 50 milionů Afričanů, oznámili ve Washingtonu!

Před pár dny dala španělská média dohromady několik studií politických neziskovek z Washingtonu a z Bruselu, a po jejich prostudování oznámila, že vlády EU se chystají dovézt do Evropy do roku 2050 celkem 50 milionů imigrantů, především z Afriky! Ročně se má dovážet 2 miliony imigrantů! Evropa má 450 milionů obyvatel, a za umírající se mají přivážet imigranti, protože se nepředpokládá, že by Evropané ještě mohli mít díky politice drahých energií, potravin a bydlení, ještě vlastní děti! Studie zdůvodňující, proč se musí do Evropy přivážet imigranti, vypracovaly za bruselské dotace neziskovky, třeba i z Rakouska, jehož vláda je ostře protiimigrační. Opět se tak ukázalo, že Brusel v každém státě EU platí dotacemi svou 5. kolonu. Neziskovky zdůvodňují dovoz 50 milionů imigrantů, aniž by se zabývaly otázkou, proč se nerodí děti. Tak se touto otázkou budeme zabývat my!

Nejdřív ovšem krátký přehled nejnovějších činů imigrantů, o kterých jsme ještě neinformovali:

15. listopadu ve Francii prasklo, že 16-ti letý Severoafričan, který samostatně imigroval do Evropy, znásilnil od 28. října do 5.listopadu nejméně dvě mladé Francouzsky. Uprchlík používal tento modus operandi: Jezdil po městě na skútru a vyhlížel si mladé osamocené ženy, které se vracely z práce. Jakmile si takovou ženu vyhlédl, začal ji pronásledovat na skútru, a když ji zezadu dostihl, tak jí praštil, a nožem ji donutil, aby ho následovala na nějaké blízké příhodné opuštěné místo. Tam ji potom svlečenou bil a znásilňoval, a když se tím uspokojil, tak jí okradl o mobil, cennosti a peněženku, a vyrazil na skútru pátrat po další ženě. 

2. října si 40-ti letý nelegální imigrant z Konga vyhlídl 24-letou Francouzsku, která šla do práce. Dostihnul jí, začal jí bít a svlékat. Aby nemohla křičet, nacpal jí do úst celý kornout popcornu, který ukradl těsně před činem v nedalekém kině. Konžan měl ale smůlu, při činu si ho nahrál na mobil náhodný chodec, a ten také zalarmoval pařížskou policii. Po zatčení, Konžan, který je policii notoricky známý jako zloděj a sociální příživník, prohlásil, že chtěl mít sex s krásnou bílou ženou, a že prostitutky mu nechtěly dát zadarmo.

20. listopadu 30 ranami nožem zavraždil afgánský imigrant, odsouzený v minulosti za četné sexuální útoky 73 letého muže v jeho pařížské kanceláři. Po vraždě si v bytě zavražděného oholil hlavu, podle policistů, aby nebyl k poznání. 

9. listopadu ve francouzském městě Ronchin ubodal 23-letý afgánský uprchlík 19-letou studentku architektury, a po vraždě mobilem oběti oznámil jejímu otci: Zabil jsem tvoji dceru!

A teď odpověď na otázku, proč se v Česku nerodí děti:

Celkové náklady rodičů na výživu jednoho dítěte v Česku od narození do 18 let činí při současných cenách 2 407 000 KČ! Stát z této částky inkasuje daň DPH ve výši 309 946 KČ! Rodina se dvěma dětmi zaplatí 4 814 000 KČ, a stát z toho inkasuje 619 892 KČ.

Podrobnější rozpis na jedno dítě: Potraviny 622 800 (DPH 93 420), Oblečení a obuv 380 200 (DPH 57 030), Kosmetika a Drogerie 66 670 (DPH 13 334), Dětské pleny 50 400 (DPH 5 400), Kultura, Sport, Zábava, Knihy, Elektronika 240 000 (DPH 30 000),  Škola a Školka 140 280 (DPH 21 042), Bydlení, nábytek, energie, nájem 907 200 (DPH 90 720).

50% českých rodičů (muž a žena) společně vydělají při letošních českých platech za 20 let výchovy svých dětí 13 415 280 KČ, a 35,88% všech svých výdělků musí utratit za své děti.  Výchova dětí se tak stává natolik finančně nákladnou záležitostí, že ani průměrně úspěšní lidé si ji už nemohou dovolit! Děti se tak v Česku staly luxusním zbožím a stát z nich inkasuje luxusní daně. 

V roce 2019 žilo v Česku 2 160 451 dětí mladších 19 let. Český stát tak letos vybere od rodičů nejméně 35 miliard korun na dani DPH jen ze zdanění základních životních potřeb českých dětí mladších 18 let. V roce 2021 vybral stát na dani DPH celkem 463 miliard korun. České děti platí státu 7,5% vší daně DPH, tvoří 20% obyvatel Česka, a přitom nevydělávají ani korunu! Česká vláda letos plánuje příjmy státního rozpočtu ve výši  1 678 miliard korunu, a z nich 2% tvoří příjmy z daní uvalených na české děti!

Když jsou krize a války, děti se v Evropě, ani v Česku nerodí. Nyní přichází krize, a vláda místo podpory porodnosti a výchovy dětí, podporuje válku na Ukrajině. Tak se může chovat jen úplný hlupák, protože 50 milionů imigrantů z Afriky, které prý Evropa podle demografů a ekonomů nutně potřebuje přivézt, aby tu měl, kdo pracovat, protože Evropani vymírají, je pro Česko i Evropu mnohem větší porážka, s mnohem horšími důsledky, než Kyjev pod Ruskou vlajkou. Stačí se nyní podívat do Švédska, Francie, Itálie, Rakouska i Dánska – všude tam kriminální gangy tvořené imigranty páchají násilnou trestnou činnost obludných rozměrů, vytvářejí NOGO zóny, a jak vyplývá z Německých statistik, které jsme už častokráte zveřejnily, jen polovina dospělých imigrantů neevropského původu pracuje! V Evropě, když se nebudou rodit evropské děti dojde k zániku evropské demokracie a evropského způsobu života. Z tohoto pohledu je úplně jedno, jestli nad Krymem, a nebo nad Kyjevem bude vlát ruská a nebo ukrajinská vlajka! Tím spíš, že už před válkou platilo, že Rusové vymírají stejně rychle jako Evropané, a Ukrajinci jsou ve vymírání evropští rekordmani.

Je 03.08  ráno úterý 22. listopadu a víc se toho do dnešní analýzy nevejde. Děkuji Vám za pomoc i za dary. Naše analýzy vznikají díky Vaší pomoci. Mějte se. 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář