MAP 1502 Brusel včera přiznal, že se řítíme do další katastrofy! Česká média o tom raději mlčela!

V sobotu 5. října ve vší tichosti konečně Brusel veřejně přiznal, co si šuškají bankéři po celém světě – Evropa se díky neochotě Ukrajiny uzavřít s Ruskem mír, a díky Bruselským sankcím na Rusko zřítila do ekonomické katastrofy, která hrozí rozměry pověstné krize ze 30-tých let minulého století. Evropu podle všeho čeká obrovská nezaměstnanost a děsivý propad životní úrovně. Hlad, bída a zima se po devadesáti letech vrátí do Evropy. V dnešní analýze si vše podrobně vysvětlíme. 

V pátek 4. října zveřejnila Čína výsledek své letošní platební bilance (current account) za prvních 9 měsíců letošního roku. Čína letos už vytvořila obchodní přebytek ve výši 310 miliard dolarů. To je o 56% více, než za prvních 9 měsíců loňského roku! Zjednodušeně platí, že čím vyšší obchodní přebytek má stát, a čím více tento přebytek roste, tím lépe se mají, a budou se mít jeho občané.

EU, která se nemá čím chlubit, zveřejnila konečně  v sobotu 5. října aspoň výsledek své letošní platební bilance za duben až červen. EU hospodařila v tomto období se ztrátou – 37 miliard dolarů, a to je propad o 383% oproti minulému roku! Obecně platí, že čím vyšší obchodní deficit stát vytvoří, tím hůře se mají jeho obyvatelé, a čím je propad deficitu rychlejší, tím hůř se občané takovéhoto státu budou mít. 

Shrnuto: Česká televize lže, až se hory zelenají. Před pár dny tvrdila, že Čínská ekonomika se zadrhává a má potíže. Podle světových bankéřů si ale Číňané letos polepšili o 56%, a Evropané si letos pohoršili o 383%! Na fotografii oficiálního materiálu EU vidíte graf. Červená čára je Eurozóna (Slovensko). Modrá čára je EU (Česko i Slovensko). Obě čáry zaznamenávají po jednotlivých čtvrtletích výsledek přebytků, a nebo schodků účtu platební bilance. Při krizi v letech 2008-2011 byla čára grafu v záporných hodnotách, a do nich se letos opět zhroutila. Na základě svých zkušeností z minulé krize si můžete spočítat, jak Vás současná krize zasáhne. Jenže pozor, pád teprve začal, a není náhodou, že EU dosud nezveřejnila výsledky za měsíce červenec až září, jako Číňané. 

 

 

 

Pokud nebude okamžitě uzavřen mír, a pokud nebudou okamžitě získány zdroje levných energií, dojde k úplné likvidaci evropského průmyslu. Propad vývozu zboží a zemědělských produktů je děsivý. Za duben až červen 2021 byl zisk z tohoto vývozu 73 miliard EUR, ale letos je ve stejném období prodělek -62 miliard EUR. Čína a další země, díky politice sankcí proti Rusku vytlačují evropské zboží z trhu nejen ve světě, ale i v Evropě. EU se tak řítí do ekonomické katastrofy, která potkala Rusko po rozpadu SSSR, a Česko v devadesátých letech. Pokud tento propad výroby nebude zastaven a výroba se opět nerozjede – přijdete až o polovinu své životní úrovně! Je na čase podpořit v Česku všechny opoziční síly, které tomu chtějí zabránit. Fialová koala musí skončit!

Je 01.30 neděle 5.listopadu, a já Vám přeji bohatý den. Všem moc děkuji za pomoc i dary. Gargamelovy analýzy vznikají právě díky Vám. Od této analýzy budou pořady opět číslovány jako MAP, proto má pořad číslo 1502. 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář