MIP 9 Porcování a rozkrádání Ukrajiny začalo! Pře o tom komu připadne Česko-slovenská Podkarpatská Rus? 1.4.2022

Ve stejné době, kdy Česko a Slovensko pumpují na Ukrajinu miliardy CZK vládní pomoci z peněz daňových poplatníků, kyjevští politici přes Podkarpatské hranice Ukrajiny se Slovenskem a Maďarskem propašovali už 400 milionů USD (8 miliard CZK) v hotovosti, a tisíce prominentních mužů-uprchlíků! Jakýkoli vývoz valut z Ukrajiny a jakékoli opuštění území Ukrajiny mužům ve věku 19-60let jsou přitom zakázané, a mají se trestat až 10 lety vězení! Brusel a nikdo zase nekoná, aby tuto mafiánsko-politickou akci překazil!

Rusko v současné době úspěšně realizuje na Ukrajině svůj válečný plán (R + R). Konečnou 5-tou fází plánu je parcelace území Ukrajiny.  ( Plán R+R podrobně rozebereme v příštím díle. Dnes vysvětlíme pro Čechy a Slováky velmi specifickou oblast plánu – Zakarpatskou Ukrajinu, a situaci na ní – neboť velmi dobře vysvětluje celkovou logiku plánu  R + R.  Podle plánu R +  R má Zakarpatsko připadnout Maďarsku, nebo-li, jako samostatné území tzv. spadnout pod Maďarskou vlivovou zónu.)

Na mapě Červené území je bývalá Československá Podkarpatská Rus. Toto území je předmětem vzrůstajících třenic mezi Ukrajinou, Maďarskem a Ruskem. Na území, žije výrazná maďarská menšina a většinově jej obývají ne-ukrajinští Rusíni. Ukrajinská vláda podle řady obvinění provádí na tomto území dlouhodobou násilnou ukrajinizaci, kdy například diskriminačními zákony brání v účasti ukrajinských občanů maďarské národnosti, aby se účastnili veřejného politického života a dokonce těmto občanům (s dvojím občanstvím) zakazuje vykonávat veřejné a volené funkce. Toto ukrajinské chování vůči národnostním menšinám Rusínům a Maďarů dlouhodobě kritizuje Maďarsko, a současně přitom kritizuje Brusel, že podporou Ukrajiny provádějící násilnou ukrajinizaci menšin porušuje svou vlastní politiku podpory práv menšin.

Maďarsko v nedávné minulosti na poradě evropských ministrů zahraničí kritizovalo Ukrajinu za bezprecedentní, nepřijatelné a neevropské násilné domovní prohlídky u vůdců zakarpatských maďarských organizacíPodle maďarské stížnosti EU, Ukrajinské zákony a nařízení používat výhradně ukrajinský jazyk platné do roku 2017 – v podstatě zakazují používání etnických jazyků ve veřejné sféře, včetně vzdělávání v těchto etnických jazycích! Maďarsko dokonce veřejně obvinilo Ukrajinu, že její tajné služby zastrašují na Zakarpatí etnické voliče, aby se nezúčastnili voleb. K problému se vyjádřilo i NATO, protože Maďarsko vetovalo vstup Ukrajiny do organizace! Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg poznamenal: Doufám, že Ukrajina a Maďarsko vyřeší rozdíly, o kterých všichni víme, že existujíČímž přiznal, že je veřejným tajemstvím, že Ukrajina provádí násilnou asimilaci národnostních menšin na svém území stejně jako maoistická Čína! 26.ledna 2022 maďarský ministr zahraničí Szijartó varoval, že Maďarsko nebude moci podporovat Ukrajinu v nastávajícím konfliktu s Ruskem, neboť  Maďaři v Zakarpatí se dočkali pouze zbavení práv, provokací a v mnoha případech i fyzického zastrašování. (…). 

Situace na Podkarpatí výrazně eskalovala v létě 2020, kdy Maďarsko v Evropském parlamentu oznámilo, že Ukrajina se na Podkarpatí snaží rozpoutat občanskou válku a teror proti Maďarskému obyvatelstvu, protože začala násilím jednotkami tajné služby SBU obsazovat tamní maďarské školy a zabavovat je. Maďarsko dokonce požadovalo po EU vyslání ochranné mise EU a OBSE na Ukrajinu, neboť, de Iure jsou už skoro všichni Maďaři na Ukrajině občany EU. (dostali totiž od Orbána, k velkému vzteku Kyjeva, maďarské pasy!) Naopak Zelenskyj před pár dny veřejně pomlouval Orbána, pro údajnou proruskou orientaci. 

Polský poslanec EU Radosław Sikorsky (Bruselokrat, polská opozice) minulý týden (22.3.) začal šířit zprávy, že Putin a Orbán se už domluvili na porcování Ukrajiny a Podkarpatsko má připadnout Maďarsku! Maďarsko tyto informace Sikorského, tvrdící, že ruské tajné služby už na Podkarpatí rozšiřují mezi obyvatele informace o budoucím odtržení od Ukrajiny, ostře dementovalo..

S obdobný plánem na odtržení a připojení k Rusku,, ovšem přišel už i 16.3.2022 Peter Gecko, hlavní představitel proruské části Rusínské populace na Zakarpatí. A tento plán podpořil i další pro Rusínský aktivista – politolog Konstantin Mochar.  Podle kterého si Rusíni mohou ubránit svou národnostní a jazykovou identitu před Ukrajinci jenom ve spojení s Ruskem.

Kyjevské ústředí ztratilo na Podkarpatí v místních volbách v roce 2020 veškerý politický vliv, a takřka všechna města padla do područí Maďarských (Berehovo) a Rusínských nacionalistů (Mukačevo, Užhorod). Celá oblast začala po Ruském přepadení Ukrajiny ještě intenzivněji vzdorovat Kyjevu. Je na ní organizováno masivní pašování ukrajinských mužů ve věku 18-60 let do EU. Pro tyto muže je to často jediná šance, jak se mohou vyhnout stále častěji pořádaným “náborovým akcím do Ukrajinské armády”. Od 24. února mají totiž Ukrajinci ve věku 18-60 let zakázáno opustit území Ukrajiny.

Tyto pašerácké nacionalistické kanály ovšem používají i vlivní Kyjevští politici a Oligarchové. Například takto přes zákaz nedávno unikli z Ukrajiny – pod ochranou ukrajinského poslance Valerie Lunchenka – bývalý ministr ekologie Zelenského vlády Ostap Semerak – Mocný podnikatel z klanu oligarchy Kolomejského Michail Kiperman – a celá řada příbuzných nejrůznějších vlivných politiků a oligarchů. Podle záznamů Ukrajinské celní služby projížděli tito lidé přes zákaz opustit hranice Ukrajiny na Zakarpatí přes hranice luxusními vozy AUDI a Land Rover narvanými cennostmi. Poslanec Kyjevského parlamentu Vladislav Polyak prý dokonce takto propašoval navzdory zákazu odvážet z Ukrajiny valuty v hodnotě 30 milionů USD a z krytí tohoto trestného činu je dokonce ukrajinskými médii obviňován samotný prezident Zelenskyj.  Celkově prý takto za prvních 25 dní války přes Zakarpatí už nezákonně opustilo Ukrajinu na tisíc mužů se 400 miliony dolarů v hotovosti!

Je tak se značným podivem, jak se situací ukrajinských uprchlíků nakládá česká vláda. Ta je tvořena stranami trvale prosazujícími úplné a bezpodmínečné přijímání a ochranu uprchlíků podle konceptu EU a neziskovek. Teď ovšem tato skupina zavilých Eurokratů jedná opačně. Důkaz najdeme při Registrace ukrajinskýh uprchlíků – jakmile se ukrajinský uprchlík – muž ve věku 18-60 let – v Česku zaregistruje – je vytvořen důkaz o tom, že spáchal trestný čin, zakázaného opuštění území Ukrajiny, za který nyní má hrozit až 10 let! Česká vláda dosud nepřijala žádné opatření, aby tato osobní data ukrajinských uprchlíků nemohla padnout do rukou Kyjevské vlády. Není tedy divu, že se v Česku registrují hlavně děti – 42% a ženy. Česká Fialova vláda, jejíž protagonisté v minulosti tvrdě hájili politiku EU o uprchlících, se najednou chová opačně a ukrajinské mužské uprchlíky nechrání, jak nařizuje Ženevská konvence. Jak vidíte opět platí stará politika všech eurokratů – Co je dovoleno pánovi – Zakazuje se kmánovi! Mimochodem Německo asi právě z tohoto důvodu neprovádí registraci uprchlíků z Ukrajiny! Přitom řešení je tak prosté – podmínit veškerou další pomoc zemí EU Ukrajině podmínkou amnestie pro všechny uprchlíky!

Závěr. Česká pomoc Ukrajině má hodnotu miliard CZK! Ve stejné době, kdy Česko na posílá Ukrajinu pomoc a peníze, ukrajinští politici a oligarchové z Ukrajiny tajně pašují stovky milionů USD do EU! Jde o situaci, která nemá obdoby! Brusel i Česká vláda nijak nekonají, aby zabránili ukrajinským politikům rozkrádat Ukrajinu – řešení je přitom prosté – přísné hraniční kontroly a kontrola všech významných finančních transakcí všech Ukrajinců v evropských bankách ve spolupráci  s Kyjevskou vládou – tedy – zmrazit podezřelé ukrajinské bankovní transakce a převody majetku, stejně jako Rusům, ale ve spolupráci s Kyjevem. Kyjev tak bude navíc moci konečně prokázat, zda stojí na straně obyčejných Ukrajinců, a nebo na straně korupčníků, kteří Ukrajinu celá desetiletí za tiché podpory Bruselu rozkrádali.

Podkarpatská Rus je jedno z území, které stojí tradičně v opozici proti Kyjevskému centralismu a politice násilného poukrajinšťování všech neukrajinských národnostních menšin. Na území Podkarpatí tvoří menšiny jasnou většinu. Jeden z konečných cílů nyní uskutečňovaného ruského válečného plánu R+R – odtrhnout od Kyjeva Podkarpatskou Rus,  je tak postaven na reálných základech, a dovedně využívá důsledků všech chyb, které Kyjevská politika politika násilného poukrajinšťování minorit a tolerování obrovské korupce vyvolala.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář