MIP 85 Brusel se chytil do pasti svých vlastních čachrů! Saudská Arábie se stala největším dovozcem levné ruské ropy!

Ropné čachry Bruselu jsou neuvěřitelné! Díky EU a jejím sankcím na Ruskou ropu a ropné produkty se stalo něco naprosto šíleného – Saudská Arábie se stala jedním z největších dovozců ruské ropy na světě! Saudové ruskou levnou ruskou ropu vozí svými tankery přes Egypt do svých přístavů, a pak ji prodávají saudským elektrárnám a saudským motoristům. Díky této levné ruské ropě mají Saudové ještě levnější elektřinu, benzín, naftu a topné oleje, než obvykle! Jenže Saudové vydělávají ještě víc! Protože svou vlastní ropu už doma nespotřebovávají, a těmi samými tankery, které jim domů přivezly ruskou levnou ropu,  vyvážejí do Evropy, na zpáteční cestě pro ruskou ropu, svoji drahou saudskou ropu. A tam ji Bruselu draze prodávají, protože Brusel zakázal nakupovat levnou ruskou ropu! Výsledkem celého Bruselského sankčního nesmyslu na ruskou ropu je, že Putin vydělává dvojnásob, protože díky Bruselským sankcím je ropa tak drahá, že si Rusko může dovolit ji prodávat se slevou, a stále vydělává víc, než loni. Že USA i Saudové vydělávají také dvojnásob, protože sankcemi zdraženou ropu prodávají Evropě za Bruselské ceny! Na celém bruselském sankčním nesmyslu se přiživují Irán, Indie, Egypt, Čína, Indonésie, prostě úplně všichni – jediní Evropané mají díky Bruselským sankcím tu největší Drahotu na světě! Evropské výrobky se po celém světě díky bruselské drahotě stávají neprodejnými, a celá EU krachuje!

Minulý týden byl Biden v Saudské Arábii, aby ji přiměl těžit více ropy, a tak snížit její ceny, a způsobit Rusku škody! Jen co Biden odjel z jednání se saudským korunním princem MBS, skutečným vládcem ropného království. MBS zatelefonoval Putinovi, a oba se radili, jak by vysokou cenu ropy udrželi! Rusko má neskutečně fenomenální pozici v oblasti Blízkého a Středního východu. Pět regionálních velmocí si v oblasti vzájemně konkuruje, a vztahy mezi většinou z nich navzájem jsou neustále na ostří nože – Saudská Arábie, Irán, Egypt, Izrael a Turecko! Jediné, co mají společné – je blízký vztah s Ruskem. Rusko je neohrožuje, a svým spojenectvím s každou z těchto zemí, tlumí jejich vzájemné rozepře. Krásně je to vidět na vztazích dvou nesmiřitelných rivalů Iránu a Saudské Arábie! Stejně Rusko působí vyvažujícím způsobem ve čtyřúhelníku soupeřících mocností Číny, Indonésie, Vietnamu a Indie. Tam kde Evropa a USA vyvolávají napjaté vztahy, působí Rusko jako stabilizátor. Tím spíš, že Rusko dnes na rozdíl od Bruselu i Washingtonu nevyváží žádnou ideologii (Woke, Green Deal, Great Reset). Výsledkem ruského postavení v oblasti, je znepokojivé zjištění v USA z návštěvy jejich prezidenta v ropném zálivu – Biden nic nezařídil, USA ztratily vliv! A počínající pochopení skutečnosti, že sankce na Rusko nikam nevedou, jenom způsobují drahotu v Evropě i Severní Americe!

Snad jediný z evropských politiků, kdo tuhle skutečnost chápe, je maďarský Viktor Orbán. Je potřeba nové strategie, která by se měla zaměřit na mírová jednání a vypracování dobrého mírového návrhu…namísto vítězství ve válce. řekl včera Orbán v Rumunsku, a dodal, že sankce na Rusko fungují opačným způsobem, než si Brusel přál, a že se v jejich důsledku, hroutí jako domino, jedna evropská vláda za druhou!

Tak už aby se zhroutila i ta česká vláda! Protože pokud někdo draze nakupuje v Německu levnou elektřinu vyrobenou v Česku, a pak ji prodává naši spotřebitelům.  Tak se chová stejně idiotsky jako ten Brusel, který nakupuje drahou Saudskou ropu, zatím co Saudové nakupují levnou ruskou ropu! Tenhle blázinec musí skončit dřív než nás všechny zabije. Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než nás donutí, vrátit se zpátky na stromy! 

Přeji všem krásné letní prázdniny. A  děkuji všem za pomoc, i za podporu Mějte se moc krásně. Je 0.55. Michal-Gargamel.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář