MIP 74 Cool-důmování starých a chudých lidí je tady! Jak jsme už 21.května 2021 předpověděli! Realizace plánu EU!

Už v květnu 2021 jsme odhalili, že komisař EU Maroš Šefčovič, (Slovensko), v Madridu nadšeně tleskal plánu na vystěhování důchodců z bytů, a jejich sestěhování do společných prostor, kde měli být pod dohledem a ošetřovatelskou péčí mladších důchodců! Uvolněné byty se měli přidělit potřebným a bohatým! To vše v rámci plánu na zlepšení konkurenceschopnosti evropské  ekonomiky, a za bruselské dotace Green Deal! (Vše podobně zde: MAP 904)

V létě 2022 se tento obludný plán stává realitou! Německá města už na pokyn vlády začala připravovat společné ubytování starých a chudých lidí do veřejných hal, aby v zimě neumrzli a neumřeli hlady! Nastává tak šílená situace – Bruxelae, zajišťuje po celé Evropě ubytování imigrantů v bytech, a na pokojích v ubytovnách – a němečtí a další evropští důchodci, kteří svou poctivou prací Evropský sociální stát vybudovali, se mají sestěhovat do překližkových kojí do vyhřívaných hal, protože se předpokládá, že si už nebudou moci, stejně jako další evropští chudí, dovolit luxus – vytápěného bytu a jídla!

(Foto: pixabay.com)

Před necelými 100 lety, obdoba současné politiky Bruxelae, – politika USA a Evropských mocností známá jako Smoot-Hawley Act -1930, a jeho kopie, prohloubila tehdejší hospodářskou krizi, a přispěla k nástupu Hitlera a nacismu! Kdo se nepoučí ze své historie, je nucen ji opakovat! Doslova komické v tomto případě je, že – Putin se hájí, tím že provádí denacifikaci! Jakou politiku tedy provádí Bruxelae – Nacifikaci!? Pozor, abychom se nedivili!

Podle oficiálních německých údajů z června 2022 je v Německu postižena chudobou 1/5 všech důchodců! Nejvyšší míru chudoby mají z německých států Brémy (28%!), nejnižší Bavorsko (13%)! Dokonce už i zaměstnanci jsou v Německu považováni za chudé, neschopné se o sebe postarat! Samotní němečtí sociální odborníci se obávají obdoby situace jaká byla spojená s nástupem fašismu! Otázka je, jak se o sebe mají postarat oproti Němcům chudí Češi a Slováci, obzvláště, když předsedkyně vládní strany TOP-09 Pekarová-Adamová tvrdí, že stát tu není, aby se staral o občany, a politika Petra Fialy je toho důkazem! V poválečném Německu nikdy nebylo tolik chudých jako je nyní, přiznává sama německá vláda! V poválečném Česko-Slovensku tomu není jinak! Krátce po revoluci se Václav Havel na televizní kamery na Jižním městě  vysmíval panelákovým sídlištím, a sliboval, že se lidé brzy z těchto Králíkáren vystěhují. Jistě netušil, že za třicet let ho vezme Bruxelae za slovo, a bude chtít chudé lidi z Králíkáren vystěhovat do překližkových kójí ve vytápěných halách! Na to nepřišli ani nacisté a ani komunisté! 

Německá vláda je pod tlakem šokovaných Němců, kteří si zvykly na pohodlný život pod taktovkou Merklové, která bez milosti celá desetiletí vysávala východní část EU a topila v celém Německu levným ruským plynem! 

A tlak německého voliče nese rychlé výsledky:

Německo se poprvé od roku 1991 dostalo do obchodního deficitu, a díky vysokým cenám energií, více dováží, než vyváží! Pokud tato situace (drahé energie) přetrvá delší dobu, dojde v Německu ke krizi, a v tom okamžiku přijde Brusel o zdroj svých miliard a EU se zhroutí protože Jižní část Unie nebude mít kdo platit!

Ve Velké Británii je hlavním favoritem na bydlení v čísle 10 a řízení ostrovní politiky po Borisi Johnsonovi, který byl vypakován – Rishi Sunak – původem indický hinduista z východní Afriky! Pro Ukrajinu je to zlý sen. Rodina Rishi Sunaka má dlouhodobé a významné obchodní a přátelské vazby na Rusko. A Rishi se v hodnocení konfliktu na Ukrajině i jako ministr financí Velké Británie držel takříkajíc zpátky! Možnosti, že se tento oblíbený britský politik stane premiérem se Zelenský prý doslova děsí!

Ukrajinské vedení se obává, že bude brzy Západem hozeno přes palubu, a snaží se zmírnit napětí ve vztazích především s Německem. Velvyslanec Ukrajiny v Berlíně Melnyk vyvolal mezinárodní skandál, když veřejně vychvaloval ukrajinského nacistu Banderu! Polsko, Německo a Izrael se postavily do jedné řady a začaly po Kyjevu požadovat za Melnykova vyjádření o vlastenci Banderovi okamžité zadostiučinění. Čeští vládní vyznavači banderovců by si z toho měli vzít příklad. 

Ukrajinský prezident Zelenský včera oznámil svůj nový plán – 1 milion ukrajinských vojáků dobude zpět ztracená území! Ve stejný den, britská média přiznala, že se Německo připravuje na noční můru zastavení dodávek ruského plynu! Zelenskému by měl asi někdo vysvětlit, že milion Evropanů neumrzne a Evropská ekonomika se nezastaví, proto aby bojoval s Rusy. Evropa potřebuje vyvážet zboží, aby mohla dovážet energie a suroviny -to je prostá logika. Současné ceny energií už způsobily obchodní deficit Německa, a ta so ještě platilo za levný ruský plyn. Jakmile se začne platit za drahé neruské energie – evropská ekonomika se zastaví, a nebudou průmyslem vydělané peníze na dovoz energií, ať už se vozí odkudkoli. Prostě Henry Kissinger měl jako vždy pravdu – je třeba přemýšlet o míru, ještě dřív něž uhodí mrazy – jinak skončíme ve vytápěných halách, jak plánuje Bruxelae!

Už se ovšem nepíše rok 2021, a Rusko nyní jako jediný způsob mírových jednání požaduje kapitulaci Ukrajina! Evropští a američtí politici rozehráli loňským odmítnutím Putinova požadavku na nerozšiřování NATO o Ukrajinu vysokou hru, a ukončit ji, jak se ukazuje nebude snadné. Ještě těžší ale bude vyzbrojit 1 milion ukrajinských vojáků a sehnat pro ně munici! Jinak skončí jako jejich nejrůznější historičtí předchůdci jako kanónenfutr na ruské frontě!

(Slíbená Čína bude zítra. Tohle bylo zase aktuální)

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář