MIP 35 Česká vláda si musí půjčit na důchody od bankéřů, ale na válečné výdaje má peněz dost! Kdo to potom bude všechno splácet i s úroky?

Jak jste si všimli, vše zdražuje, a česká vláda už dokonce včera přiznala, že si letos na výplatu důchodů důchodcům bude muset půjčit peníze na tučný úrok od bankéřů . Občané by tak měli být na pozoru, co se bude dít dál, tím spíš, že  náměstek ministra hospodářství Ukrajiny už včera veřejně spekuloval, jak by bylo skvělé zavést pracovní model 9-9-6, který je oblíben v asijských zemích. Model 9-9-6 znamená povinnost zaměstnanců pracovat 12 hodin denně po dobu 6 dnů, po celý rok, a bez většiny státních svátků, které se mají také zrušit.  Práce od slunka do slunka s výjimkou neděle, kdy se chodilo do kostela, byla zvykem v dobách, kdy si různí Schwarzenbergové postavili z výsledků této poddanské roboty své paláce. Představte si ten nával na český pracovní trh, až se na Ukrajině nařídí práce od slunka do slunka s volnem jenom v neděli, a za čtvrtinový plat. Když se včera poslanec Tomio Okamura chtěl v parlamentu zeptat vlády českých lidojedů, co s tím vším nebezpečím pro české pracovní jistoty hodlá premiér Fiala a jeho ministři dělat,- vláda raději prchla ze sněmovny, aby nemusela odpovídat! A poslanec Hayato Okamura napadl svého bratra poslance Tomia Okamuru, že rozdmýchává nenávist. Nějakou náhodou byl poslanec Hayato Okamura zvolen za kandidátku stran, jíž jedním čestným předsedou je Karel Schwarzenberg, co žije na zámku postaveném díky pracovnímu modelu 9-9-6. Česká vláda by setsakramentsky rychle měla odpovědět na otázku, co bude, když na jedné straně rozhazuje miliardy na válčení, a na druhé straně si musí půjčovat na výplatu důchodců. Včera česká vláda svým útěkem před jedním českým Okamurou jenom dokázala, že nemá žádný plán, než osočovat ze šíření nenávisti všechny, co se chtějí jenom ptát, co bude v Česku dál? Jak bude česká vláda reagovat, až se začnou ptát miliony Čechů. Třeba na to, kam se podělo 80 miliard korun z výtěžku privatizace české plynárenské soustavy zahraničnímu kapitálu, které byly určeny pro výplatu důchodů, až na ně jednou nebude? 80 miliard určených na důchody zmizelo, a zahraniční kapitál prodal se ziskem zprivatizovanou českou plynárenskou soustavu a další energetická aktiva, tak, že nyní jejich část patří maďarskému a polskému státu, a jejich občanům, teď plynou zisky z faktur českými vládami okradených Čechů!

Válka na Ukrajině bude nejspíš dlouhá a skončí ruským vítězstvím, budou-li se naši vládcové nadále chovat tak přezíravě ke svým občanům, jak se chovají. Důsledky takového pohrdavého chování politiků k vlastním občanům jsou už nyní jasně viditelné na Ukrajině. Včera (9.5.) samotní vlivní ukrajinští novináři z Kyjeva přiznali, že se celá 101. ukrajinská brigáda se i se svými veliteli vzbouřila, a odmítá dále bojovat proti Rusům! Video vzbouřenců si můžete prohlédnout zde. Brigáda se vzbouřila, protože ji poslali do boje ze Zakarpatí na Donbas jenom s lopatami a samopaly, bez výcviku, a doplněnou o důchodce a invalidy! Tito vojáci zakarpatské teritoriální obrany mají podle ukrajinských zákonů pouze chránit průmyslové podniky, mosty a elektrárny v místě své příslušnosti – Zakarpatí. Místo toho, je doplněné o nuceně zmobilizované důchodce, invalidy a další chudáky, vyslali s holýma rukama na Donbas, aby tam zastavili postup po zuby vyzbrojených Rusů, když už elitní ukrajinské brigády z bojiště uprchly, a nebo byly zničeny! Navíc se při vzpouře ukázalo, že se demonstrace žen, dožadujících se, vrácení na frontu odvedených manželů, nekonaly jenom v Chustu, jak jsme informovali, ale i v dalších městech. 

Ukrajinskému prezidentovi Zelenskému se 9. května podařil hnusný nacistický skandál. (Zdroj Foto) Ruský velvyslanec při OSN v živém rozhovoru na stanicí SkyNews včera ukázal fotografii sociální sítě prezidenta Ukrajiny Zelenského z 9. května, na které je zachycen současný ukrajinský voják se znakem SS Divize Totenkopf, a Zelenský přitom v textu tvrdí, že je to současný ukrajinský bojovník proti nacismu! SkyNews okamžitě rozhovor s velvyslancem přerušil! Proč – protože velvyslanec Ruska u OSN  připomněl, že SS-Divize Totenkopf spáchala spoustu vražd Britů, Američanů i Poláků, kteří se jim za bojů vzdali. Tedy Ukrajinský prezident oslavoval 9. května symbol nacistů, kteří vraždili zajaté spojenecké vojáky ve druhé světové válce! Zelensky se dosud za incident neomluvil, a všichni jeho nohsledové začali jeho příspěvek ihned vymazávat. Leč, jak víte, co internet jednou pohltí, nechá si na věky. (Jinak připomínám jiný nedávný výrok velvyslance Poljanského pro SkyNews – Když nás NATO začne ohrožovat, máme právo stisknout jaderné tlačítko!) 

O tom, že je morálka některých ukrajinských jednotek už na pokraji zhroucení svědčí i tato videa – zde od času 01.00 – můžete sledovat záběry dronu, jak ukrajinští vojáci nechávají své raněné na pospas osudu a odcházejí z bojiště. Zde najdete obdobné video natočené přímo ukrajinskou bojovou záškodnickou skupinou, která padne do ruské léčky. 

Jak jsme tvrdili v minulém díle, že ruská armáda provede skrytou mobilizaci – tady máte důkaz přímo od ruských vlastenců, kteří podporují válku na Ukrajině – originál mobilizačního příkazu!)

Včera potvrdili nejvyšší velitelé US rozvědky na slyšení v Senátu USA, že válka potrvá, a že čím déle potrvá, tím větší je nebezpečí eskalace konfliktu do jaderné války. Podle US šéfů rozvědky, jakmile Putin začne mít obavy, že by Rusko mohlo prohrát, zahájí jadernou válku. Když tohle tvrdí šéfové rozvědek USA, tak mi vysvětlete, jak mohou být Fiala, Černochová a pirátský válečný mopslík Lipavský při smyslech, když skandují, že musíme Putina a Rusko porazit! A když nejsou při smyslech, proč je už někdo neodvolá. Vždyť, když před pár měsíci nebyl při smyslech Miloš, všichni tihle ho chtěli okamžitě superarbitrovat pro blbost!

 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtete. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář