MIP 148 Přesně splnil Bruselské instrukce, a teď ho honí česká policie! Podle Saudů, nebude ropa!

Svět se zbláznil. Přesně před rokem v říjnu 2021 jsme si v analýze 1027 dělali srandu z bruselských komisařů, kteří při loňském zdražování energií poradili lidem, aby si utěsnili okna svých bytů a zapálili si v nich čajové svíčky, aby se tak aspoň trošku ohřáli. Po roce, když první lidé v zoufalé situaci návod bruselských komisařů uskutečnili, je teď zato stíhá česká policie. Díky přesnému plnění bruselských instrukcí se totiž už v jižních Čechách otrávili první lidé. Otrávili se podle návodu, který rozesílala německá vládní agentura evropským důchodcům. Vládní video, jak utěsnit byt a přitopit si svíčkami: ZDE! PČR by tak měla spíš stíhat Bruselské úředníky, za to že místo toho, aby sehnali elektřinu a plyn, rozesílají lidem návody, jak se otrávit!

A to teprve bude hůř. Ropa nebude, pokud Washington a Brusel budou pokračovat ve své současné protiruské sankční politice, oznámil včera v Londýně šéf Saudi Aramco Amin H. Nasser. Saudi Aramco je největší ropná a zároveň světová firma. Její hodnota je větší, než hodnota Applu. Podle Nassera není možné sankcionovat ruskou ropu z prostého důvodu. Rusové těží 11 milionů barelů ropy denně, a její dodávky na světový trh nelze nijak nahradit. Veškeré volné celosvětové rezervy pro zvýšení denní produkce ropy představují jen 1,5% z celkového objemu vší těžby. Celý svět vytěží denně maximálně 95 milionů barelů, a veškerá rezerva jsou necelé 2 miliony barelů denně. Výpadek ruských 11 milionů barelů denně, tak podle šéfa saudské státní těžební společnosti není možné nijak nahradit.

Navíc podle ředitele Amina Nasera, veškeré volné ropné těžební kapacity se okamžitě rozjedou naplno, jakmile v Číně skončí letošní mimořádná opatření proti šíření Covid-19. Ředitel Naser ze současného nedostatku těžebních kapacit ropy obvinil Západ, který prý celá léta úmyslně po celém světě sabotoval všechny pokusy zvýšit denní produkci ropy. Saudská Arábie přes tuto západní politiku, podle Nasera, jako jedna z mála zemí do rozvoje nové těžby ropy masivně investovala, a do pěti let tak bude moci zvýšit těžbu ropy o další 1 milion barelů denně na 13 milionů. Ale to bude až za 5 let. Pokud budou, podle Nasera, Washington i Brusel pokračovat ve své současné politice sankcí na ruskou ropu, zažije Evropa i celý svět ropný šok, jaký tady ještě nikdy nebyl.

Jak vidíte, předpověď ředitele největší světové firmy, je úplně jiná, než předpovědi, evropských  politiků, kteří se včera dohodli na uvalení sankcí na ruskou ropu. Fialová vláda se tak opět ukázala. V Česku už krachují první teplárny, lidé mohou být bez tepla, a teplárenské sdružení si ztěžuje, že ministr Síkela nic neřeší, a nemá na ně čas. Fialová vláda místo toho, aby se starala, jak lidem sehnat energie, tak raději v Bruselu vymýšlí, jak by dovoz energií do Česka ještě více zakázala!

Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než nás všechny svými instrukcemi sprovodí ze světa!

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář