MIP 145 Jen co včera Putin vyhlásil boj Satanovi, povolal Zelenský všechny Čerty na pomoc! Podrobná analýza dalšího vývoje Ukrajinsko-ruské války!

Včera se zase děly věci, až se z toho hlava točila. A tak je v dnešní analýze podrobně rozebereme.

Nejprve brzy odpoledne v kremelském sále Sv. Jiří, který aškalonským kopím zabíjí Draka, symbol všeho zla, vyhlásil ruský gosudar Putin odpor Satanovi, a vyzval všechny svobodomyslné národy a věřící celého světa, aby Rusku v boji se západními gender-satanisty pomohli. Pár minut po Putinově velkém rituálu, uspořádal ukrajinský prezident Zelenský v přímém přenosu malý rituál, a při něm podpisem vyzval všechny čerty, aby mu urychleně přišli na pomoc, jak slíbili. Jak Zelenský čerty vyzval, hned se ukázalo, že ti mají z Rusů strach, a jeden čert po druhém začal oznamovat své čertovsky mazané výklady úpisů, a smluv s ďáblem, které s nimi Zelenský zatím podepsal. Podle výkladu čertů, čerti vyzbrojí a zaplatí boj do posledního Ukrajince, budou jednotně Putinovi škodit sankcemi, a ždímat evropský obecný lid, aby bylo na válku, ale sami po svých neslavných historických zkušenostech kopí se Svatým Jiřím Drakobijcem raději křížit nebudou, a válku proti Rusům nechají vybojovat výhradně Ukrajince samotné. Dokonce i jinak srdnatý český pirátský ďáblík ministr Fialové vlády pro poklonkování Bruselu Jan Lipavský večer ve zprávách NOVA vyhlásil, že Západ je jednotný, že Česko Putinova falešná referenda ani anexe neuznává, ale že křížit kopí s Putinem Česká armáda raději nebude. Tedy dokud ho Putin nezkříží sám, abychom byli přesní.

A abychom byli přesní úplně, jak je to se západní jednotou v boji proti Putinovi ukázal pár minut po vystoupení českého čertíka na TV NOVA slovenský premiér Heger. Ten označil západní, bruselská, českou fialovou vládou prosazená, opatření pro boj s energetickou drahotou za nepřijatelná. Podle Hegera by jejich dodržením Slovensko zkrachovalo, a Brusel a Západní EU by přitom Slováky okradly o 1,4 miliardy EUR (35 miliard korun)! Na sdělení Hegera jsou dvě pikantnosti – první – Českým Fialovým Čertům vůbec nevadí, že když Západ okrade dohodou o zdanění energií Slováky o 35 miliard korun, musí o podobnou částku okrást také Čechy, protože energetici obou zemí prodali podle bruselských nařízení svou elektřinu levně západním energo-šmejdům, a ti své Fialou prosazené daně z nemravného zisku budou platit výhradně na Západě, a do bruselské kasy. A druhá – Heger včera obvinil Západ z pokusu okrást Slováky přesně jak brzy odpoledne v sále Sv. Jiří troubil Putin, že to tak západ vždy dělal, dělá a bude dělat, a když oznámil, že Rusko se okrást nenechá, a že pomůže každému, kdo se už nechce nechat okrádat! Z čehož plyne, že česká vláda raději nechá Čechy Západem okrádat, než aby se Západu postavila, protože by tím Putinovi v jeho boji s čerty pomohla. Ergo – Čerti to tedy jsou!

Putin věděl, že jeho projev bude po celém světě hojně, a na rozdíl od území ovládaného různými Čerty, publikován. A tak ve velké části projevu mířil na miliardy Afričanů, Jihoameričanů a obyvatel Asie, kteří mají se západními Čerty své neblahé historické zkušenosti. Protože většina obyvatel těchto světů nechápe politiků GENDER, a už úplně ne politiku LGBTQ v její fanatické verzi přešívání chlapců na dívky, dívek na chlapce, a všech dětí na jakási stvoření TO, přirovnal Putin její západní šiřitele k satanistům, a oslovil všechny pravoslavné, muslimy, judaisty a budhisty, aby se Satanistům postavili. Oko čečenského náčelníka Kadyrova přitom dojetím rojilo slzy. Ale Putin šel ještě dál, vyzval národy světů, aby nezapomněly, že v Africe západní otrokáři-satanisté pořádali hony na lidi, a to podle historických záznamů, o kterých se v Africe učí, tak často, a tak brutálně, že v řadě oblastí Afriky už na počátku 19. století nebylo koho lovit, protože Černoši tam už byli vyloveni. A připomněl drancování afrických surovin. A že to byl SSSR, kdo pomohl Afričanům se zbavit kolonialismu. Připomněl, jak Francie s Anglií vyhlásily Číně opiovou válku, aby ji donutily nechat si platit za nakupované čínské zboží opiem, a že chtěly, aby celá čínská populace skončila závislá na dodávkách drog a ztratila tím schopnost své přirozené reprodukce, a byla tak snáze kolonizovatelná. (I ti satanisté! Stále chtějí snižovat populaci. Nic jiného už nevymyslí.) Připomněl jak Američané zbytečně vybombardovali německá města – Drážďany, Hamburg a další, když už bylo o porážce malíře pokojů rozhodnuto. Stejně tak zbytečně, že naházeli atomové bomby na japonská města. (Faktická – při náletu 1000 bombardérů na Hamburg, který byl úplně vypálen, o výsledku války nebylo ještě definitivně rozhodnuto.) Prostě včerejší Putinův projev byl široký, a jeho cílem nebyli ani tak Rusové, jako ostatní lidé po celém světě. A cílem evidentně bylo představit Rusko, jako holubici míru, oproti Západním jestřábům války, zmaru a drancování. Že Putin mířil dobře je jasné z české mediální scény, která se většině Putinových slov raději vyhnula, protože jsou až příliš historická a pravdivá, a jak tvrdí čeští strážci čistoty veřejného prostoru, mohla by zase zmanipulovat lid k nějakým těm nepředloženostem. Inu obzvlášť, když jen co Putin pronese, že Západ drancuje Východ, tak mu slovenský premiér vzápětí přizvukuje fakty i sumami! (Záznam projevu v Ruštině)

Co bylo v projevu pozitivní je, že Ukrajinci žijící ve městech se nemusejí bát atomových úderů a nebo masivního bombardování, protože Putin včera jaderné bombardování a zbytečné srovnávání německých měst se zemí natolik vmetl Západu do tváře, že by tu svou ztratil, kdyby se k podobnému barbarskému chování nyní snížil. A tak rakety sice budou létat, ale ne ve vyhlazovací míře. Bude se možná bombardovat infrastruktura, možná bude zima, nebude voda, nebude moc co jíst, budou mrtví, ale vyhlazovat se nebude. A pokud jaderný úder, tak malý taktický na letiště, či nějaký Zelenského bunkřík, a jen až bude nejhůř, a nebo dokud Čerti nedostanou odvahu se na Rusy osobně vypravit. A to naštěstí nenastane, protože Čerti jsou povahy zbabělé, míru se sice bojí víc než svěcené vody a kříže, ale sami nikdy neriskují, protože kdyby v boji přišli o vlastní ocas, nedostanou se už zpátky do pekla, aby se zachránili, a hlavně, aby se letos ohřáli u žáru pekelného ohně.

Včera večer se v Radě bezpečnosti hlasovalo o resoluci USA-Albánie požadující, aby se Rusko stáhlo z okupovaných území, a aby Referenda nebyla uznána. Rusko resoluci vetovalo, a Gabun, Indie, Čína a Brazílie se hlasování zdržely. Pro resoluci hlasovaly USA, Francie, Británie, Ghana, Irsko, Keňa, Mexiko, Norsko, Emírové ze Zálivu a Albánie. Po neúspěchu hlasování v Radě bezpečnosti, kvůli ruskému VETO USA oznámily, že resoluci předloží hlasování Valnému shromáždění OSN. To má fakticky stejně nulový účinek, jako neustálé rezoluce OSN, že by Izrael měl vrátit okupovaná území. Viz třeba pro pochopení, kolik jich bylo – shrnující rezoluce EU číslo: B7 0529/2011! Jedině se tak možná v OSN v budoucnu budou přetahovat příznivci protiruských rezolucí s příznivci protiizraelských rezolucí, o to která strana jich vyrobí víc, a zabije tak víc jednacího času. 

Rusko je suverénní stát. Jeden ze tří na celém světě USA, Rusko a Čína. V ruské ústavě je vetknuto, že žádné mezinárodní nařízení, zákon, či cokoli, neplatí dokud to není Ruskem schváleno. Jelikož Rusko území přijalo, musí s jejich opuštěním souhlasit. Lipavský si může tisíckrát honit tričko, že to není podle mezinárodních pravidel, ale na platnost ruské ústavy to nemá žádný vliv. Existují jen dvě cesty, jak Rusko může území vrátit. Mezinárodní smlouva a Mírová smlouva. Obě cesty znamenají nyní prakticky totéž – vojenskou porážku Ruska. A to za pitoreskní situace, kdy se sami všichni Čerti bojí táhnout na Rusa, ale zkouší, zda se na Ukrajině najde dost vojáků, aby se obětovali, a Rusa vyhnali. Že je v tom zase skryta nějaká čertovská logika je jasné hned, protože, i kdyby se 4 krát méně početnějších Ukrajinců našlo dost, aby se obětovali, Rus je nakonec stejně zastaví jadernými zbraněmi, a čerti zase sklopí ocasy a utečou se rychle schovat do bezpečí k Luciferovi, jak to ukázali včera.  A snad to tak dopadne, protože jinak to dopadne jako na tomto nejnovějším videu o jaderné apokalypse. 

Rusové jsou si až podezřele sebejistí. Západní média už  týden ohlašují velké obklíčení ruské armády u města Liman. (Viz nahoře poslední ruská mapa z večera 30. září. Odkazy 1, 2, 3!, 4)  Zelenský prý obklíčení osobně nařídil, a ukrajinské velení přes obrovské ztráty svých elitních jednotek v útocích pokračuje, a povolává z dalších úseků fronty nové a nové posily. V Limanské kapse, spojené s ruským územím jedinou cestou pod dostřelem Ukrajinců se do včera bránilo 14 dní asi 2000 lehce vyzbrojených donbaských domobranců a příslušníků skrytě mobilizovaných ruských záloh 1. vlny BARS, kteří jim na začátku bojů přišli na pomoc, proti útokům 6 až 10 tisíc po zuby západní technikou ozbrojených příslušníků ukrajinských elitních jednotek,  podporovaných polskými tanky, holandskými transportéry, německými houfnicemi a US-raketomety HIMARS. Takřka všichni ruští analytici si týden lámali hlavu, co to Putin dělá, že se nestahuje z města Liman. Dnes možná začalo být jasnější, co má Putin v plánu. Do místa bojů dorazil předvoj ruského mechanizovaného pluku (Asi  1000 vojáků s technikou). A to doslova v hodině 12-cté, když už Ukrajinci kolo obklíčení málem semknuli. Ruský předvoj pravidelné armády na ně zaútočil, a vyhnal je dokonce zpět i z území, které ovládali před dnešním útokem. Situace u Limanu není ještě rozhodnutá, ale ruské kanály hlásí, že se další velké kolony tanků, obrněných vozidel, artilerie i další techniky začaly dnes odpoledne náhle objevovat, jak vstupují ze Starého Ruska do Nového Ruska, a na Krym. (Viz video , video, a  další video) Ruská armáda na zastavení postupu Ukrajinců v okolí Limanu včera poprvé ve válce použila vysoce destrukční bomby o váze 3 tuny a oznámila, že na bojiště se už přesunuly 4 bojové taktické skupiny 58. ruské armády posílené těžkou technikou, s rozkazem, aby město Liman okamžitě odblokovaly. V nejbližších dnech si tak budete moci ověřit, zda se Kasá Putin, a nebo jeho nepřátelé. Strana, která v bitvě o Liman neuspěje, veřejně nesplní své deklarované cíle. Válku ta potyčka sice nerozhodne, ale napoví jak rychle se na bojišti projeví ruská mobilizace.

Je 01.06 a já mám hotovo. Za včerejší výpadek analýzy se omlouvám, ale měl jsem žlučníkovou koliku. Dnes jsem vše dokončil s napnutím všech sil. Pokud by snad došlo k nějakému delšímu výpadku, budu nejspíš v nemocnici. Všem děkuji za dary, pomoc a podporu, a pokud se mi zdraví zhorší, a budu muset chvíli ležet, nezapomeňte na mne, protože jinak už nevstanu.  Taky si na nás dávejte pozor, protože jsme se s Petrem dostali na seznam podezřele slušné společnosti, před kterou se lid v Česku varuje, aby jim nevěřil: F.Ringo Čech, Markéta Šichtařová, CNN Prima News, MUDr Lukáš Polert, Václav Klaus st., atd. Viz originál seznamu.  Jak vždy říkám, používejte vždy svůj vlastní rozum. Máte ho víc než ti, co ten seznam sepsali, a Čerti Vás tak nikdy nenapálí. 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář