MIP 144 Aljaška patří Rusku! Zatím co Biden v záchvatu poblouznění hovořil při tiskovce s mrtvými, vplulo spojené rusko-čínské loďstvo do vod USA!

Zatím co jste včera demonstrovali na Václaváku proti Fialové Drahotě, děly se ve světě věci, ze kterých jde rozum kolem. Tak jsme se na ně v dnešní analýze podívali.

Bruselská Uršula včera vydala nové nařízení na boj proti Putinově Drahotě. Podle nařízení je prvořadým úkolem EU zachránit zisky bohatých evropských obchodníků s diamanty, a proto se dovoz ruských diamantů nesmí v žádném případě sankcionovat! Sankcionovat se naopak bude dovoz ruské oceli, ropy a dalších produktů, na nichž závisí pracovní místa evropských průmyslových dělníků. A aby se pořádně uškodilo Putinovi, nově Uršula zakázala vývoz toaletního papíru do Ruska! A to je legrační, protože to jen dokazuje, že v Bruselu se už obávají, i že v Evropě brzy dojde toaletní papír! Papírny totiž kvůli drahým energiím zavírají jedna za druhou: (Norske Skog v Rakousku, Cordier v Německu, Mitsubishi Paper Mills v Německu, Delkeskamp v Německu, Papírny v Itálii, Papírny ve Švédsku, Papírny v Česku. ) Když se nad tím vším zamyslíte, pochopíte, co bude dál – Drahota poroste! Proto Brusel dělá vše proto, aby do vánoc nezdražily v Bruselu diamanty a diamantové šperky. Monopolními kšeftmany s ruskými diamanty jsou totiž bruselští a antverpští klenotníci, a jejich hlavními zákazníky jsou evropští bankéři, boháči a eurokraté. A proč nakupují v Evropě broušené ruské diamanty. No přeci, aby si uložili peníze, do bezpečné měny – do diamantů! Bruselská ochrana diamantového trhu má jasný cíl, umožnit eurokratům, aby si zachránili své prašulky před inflací! 

Anglická Líza včera málem zbankrotovala celou Británii i se slavnou Librou! Jakmile totiž nový anglický finanční čaroděj Kwasi Kwarteng, kterého Líza dosadila za ministra financí, oznámil, že se v Anglii už nebude vybírat většina daní, tak se Libra zřítila a důchodové fondy začaly krachovat.  Veškerá důvěra investorů v dlužní úpisy vlády jeho veličenstva Karla III, a v hodnotu britské libry přestala v mžiku existovat. Krach Británie v poslední hodině odvrátila Bank of England, která nakoupila za 60 miliard nově natištěných Liber britské vládní dluhopisy, které už nikdo nechtěl nakupovat, a zabránila tak absolutnímu bankrotu celé Británie za jediný den. Účet za finanční čáry-máry afrického mága Kwartenga však bude děsivý. Všichni analytici se shodují, že drahota, díky tištění Liber tempem, které na celém světě provozoval po II. světové válce jen diktátor Zimbabwe Robert Mugabe, bude obrovská. Inflace poroste, a s ní porostou úroky dlužníkům, a vyvolají nesplácení hypoték, bezdomovectví a krach britského realitního trhu. Na celém příběhu je úsměvnou perličkou, že Kwartengovi rodiče přišli do Londýny z Africké Ghany, a že pověstným guru-mágem Roberta Mugabe byl Kwame Nkrumah,  čestný doktor Karlovy Univerzity, a rodák z Ghany

Největší včerejší zděšení ovšem vyvolal samotný Joe Biden. (video) Americký prezident se včera zřejmě rozhodnul ukázat, že se nejen vyrovná Putinovi, který vládne přírodním silám, jak jsme ukázali v jedné minulé analýze, ale i mocným africkým mágům, kteří málem dokázali zbankrotovat Británii za jediný den, a na setkání s veřejností se uprostřed proslovu o hladu najednou otočil a oslovil nedávno tragicky zemřelou kongresmanku Jackie Walorski, jako by stála vedle něj, a potom se zamyslel, a poznamenal, že tu být vlastně nemůže. Už před tímto posledním Bidenovým vystoupením bylo 56% Američanů přesvědčeno, že Biden není duševně zdravý, kolik bude ještě tvrdit opak se teprve ukáže. 

Před pár týdny se po Rusku objevily billboardy s nápisem Aljaška je Ruská! Včera, když Biden čaroval a hovořil s mrtvými, vešlo ve známost, že se před pár dny z ranní mlhy u ostrova Kiska vyřítila na americkou strážní lodičku Kimball rusko-čínská eskadra 5 válečných lodí včele s raketovým křižníkem Maršál Šapošnikov, a drze si to namířila do výlučné americké námořní ekonomické zóny u ostrova Kiska. To se sice není zakázané, ale považuje se to za důraznou výhružku. Tím spíš, když si uvědomíte, že ostrov Kiska byl jediným státním územím USA, které bylo za druhé světové války okupováno, a že patří pod stát Aljaška. Posádka strážní lodičky Kimball byla natolik zmatena událostí, že hlásila na velení, že se na ni řítí nejméně 3 čínské raketové křižníky s raketami dalekého dosahu Renhai. Ty sice neexistují, ale Čína vlastní tzv. super-torpédoborce typu Typu 055, které jsou těmito raketami vyzbrojené, a křižníku Maršál Šapošnikov aspoň trošku podobné. Zmatená hlášení lodičky Kimball jsou jen dalším důkazem chaosu, ve kterém se současné ozbrojené síly USA nacházejí. Situace už došla tak daleko, že bylo zahájeno nejvyšší vyšetřování, proč se letos podařilo do července do ozbrojených sil USA najmout jen 40% ročního kontingentu dobrovolníků. (náborový rok USA je od září do září!) Podle předběžných výsledků po pádu Afganistánu, a zavedení WOKE a Gender armádních pravidel, a neustálém podezírání všech bělošských dobrovolníků ze skrytého rasismu, mají veškeré ozbrojené síly USA naprosto špatnou pověst, a nikdo normální už v nich nechce sloužit. Aby se problém vyřešil, přišli Biden-generálové s nápadem, že začnou verbovat mezi lidmi postiženými syndromem ADHD, astmatiky, lidmi, kteří nemají ukončené úplné základní vzdělání, a mezi nelegálními imigranty. Že z takové armády jde na všechny US vlastence ještě větší strach než z ruské armády je celkem pochopitelné. Tím spíš, že včera do Tichého oceánu vpluly pod arktickým ledem nejnovější (prosinec 2021) ruské atomové ponorky Kníže Oleg, a Novosibirsk, které dostaly za úkol posílit rusko-čínské loďstvo v Pacifiku. Kníže Oleg je vyzbrojen nejnovějšími atomovými raketami Bulava s dosahem 9000 km, a Novosibirsk střelami Kinžál, Onyx, a má být co nejrychleji přezbrojen hypersonickými střelami Zirkon. 

Za této zjitřené situace po sabotáži Nord Stream si zachoval zdravý rozum snad už jen Trump, a nabídnul, že vyjedná dohodu, která celý ten chaos kolem Ukrajiny ukončí. Biden naopak začal vyhrožovat americkým producentům ropy a plynu, že si to s nimi vyřídí, jestli ještě budou zvedat ceny. Ty se zvedají kvůli hurikánům, které snížily denní produkci asi o 15%, a kvůli tomu, že Biden minulé měsíce, aby škodil Putinovi rozprodal takřka veškeré strategické zásoby ropy v USA. Jakýkoli výpadek produkce, tak žene obchodníky s ropou do nejistoty, a tak zvyšují ceny. Taková je ekonomika. Kdyby Biden neprodal státní rezervy, z nich by se pokryly současné výpadky dodávek, a ceny by nerostly. Tak se to dělalo vždy. Ovšem nynější čáry máry ekonomika má jiná pravidla – a to slibovat blahobyt a tisknout nekryté peníze. To skončí jako hyperinflace v Zimbabwe, pokud nedonutíme vlády jednat. Jak jste sami viděli v letošním září, stačí jedna dvě povedené demonstrace, a vláda začne aspoň trochu něco dělat. Dokázali jste tak zatím víc, než všichni parlamentní žvanilové dohromady. Ostatně právě proto v celé západní Evropě pořádají odbory opakovaně nátlakové stávky. A není asi náhodou, že české odbory, které nestávkují, nemají sílu prosadit západní mzdy v Česku. 

Jak funguje bruselská čáry-máry ekonomika vysvětlil včera v americkém tisku překvapivě odvážně slovenský premiér Heger – podle něj Slovensko nevyhnutelně zbankrotuje, protože začátkem roku podle Bruselských pravidel prodalo veškeré kapacity elektřiny překupníkům, a teď si ji musí draze kupovat zpět. Slovensku tak ani nepomůže mimořádná daň za nespravedlivé zisky energo-šmejdů, protože ti daňově nesídlí na Slovensku, ale někde jinde v EU! Tím Heger prozradil to, co zase Síkela s Fialou lidem tají, že daně ze zisků za předraženou elektřinu prodávanou v Česku nepůjdou do české státní kasy! Tedy, že si Západ zase namastí kapsu na Východu Evropy! A Češi zase všechno zaplatí i s úroky v příštích letech! Fiala a Síkela jsou ještě větší finanční čarodějové než ghanští mágové Kwasi Kwarteng a Kwame Nkumrah, kteří už dokázali, že dokáží zničit ekonomiku celého státu jednou pro vždy, pokud v tom někdo nezjedná rychlý pořádek. A nad českou měnou nebdí Bank of England, ale parta jmenovaná Milošem Prodavačem, co prodal českou plynárenskou infrastrukturu. Utržené miliardy, které měly být na důchody, ihned zašmoulil taťka Špidla. A výsledek máme dnes. Maďarsko, které díky Orbánovi plynovody neprodávalo, má smlouvy na levný ruský plyn, a ten se dodává přes Turecko.

Jsou 03.54 ráno 29. září 2022 a já Vám přeji krásný den. A děkuji všem za pomoc, dary a nápady. Váš Gargamel.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář