MIP 139 Velký výprask Werwolfů ve Volbách! Vítězství Sokolů na dosah.

Česká politická scéna se dá opticky rozdělit na dvě základní skupiny, Vlkodlaky (Werwolf) a Sokoly.

Společným cílem všech Werwolfů je rozbít Český stát, a nahradit ho systémem vlády gauleiterů. Gauleiteři mají vládnout výlučně podle bruselských nařízení jednotlivým župám, a velkým městům, a mají být už výhradně podřízeni Bruselu. Nový tok českých daní, tak má být od občanů do státní pokladny, odtud do Bruselu, a  z něj už přímo jednotlivým gauleiterům. Kdo se systému Gau (Župa) – Brusel nepodřídí, nedostane bruselské dotace. A protože gauleiteři nebudou mít právo veta, ani armádu, nebudou tak schopni se novým bruselským nařízením postavit. Ale na oplátku za svoji servilitu dostanou rozdělené české daně, o kterých už, stejně jako o zákonech, nebude smět Český stát rozhodovat. 

Typickým představitelem Wewolfů je předseda Senátu  Miloš Vystrčil z ODS. Ten 24. srpna 2016 doslova v Českém Senátu pronesl:  První věc, která je velice důležitá, je si uvědomit, že pokud bylo na evropské úrovni přijato nařízení, tak tím pádem je platné i pro Českou republiku bez ohledu na to, zda mi dneska tyto adaptační normy přijmeme nebo nepřijmeme. Jak vidíte předseda Českého senátu Miloš Vystrčil se domnívá, že čeští poslanci a senátoři jsou tu pouze proto, aby plnili vůli Bruselských úředníků, a nikoli vůli Českého lidu, a ještě se tím veřejně chlubí! (Čas proslovu 10.05 – 10.10.)

Škodlivost činnosti Vystrčila je naprosto jasně vidět z propadu prodejů automobilů Škoda v Číně. Miloš Vystrčil v neděli 30. srpna 2020 přistál na Tchaj-wanu, a začal odtud štěkat na Číňany. Číňané okamžitě 1. září oznámili na nejvyšší úrovni, že Vystrčilovy urážky Číny budou potrestány ekonomicky! Před Vystrčilovou návštěvou na Tchaj-wanu prodávala Škoda Auto v Číně ročně 352 tisíc vozidel. Nyní stěží za prvních 7 měsíců 26 965 kousků. Čínské investice v Česku byly zastaveny a přesměrovány do Maďarska, kde vznikne největší evropská Gigafaktory na produkci baterií do elektromobilů, a další pracovní místa. Čínský export do Česka roste od Vystrčilovy návštěvy mnohem rychleji, než český export do Číny. Řada českých firem se díky Vystrčilovi dostala v Číně na černou listinu

Vedení koncernu Volkswagen oznámilo minulý týden, že se chystá převést výrobu Škodovek do Portugalska, Španělska a k severnímu pobřeží západní EU. O tom, že tomu tak bude jsme podrobně informovali v naší analýze už v květnu 2022. (Viz MAP  1173.) Podle nařízení Bruselu z 23. května 2022 se má výroba elektromobilů přesunout z východní Evropy do západní Evropy s odůvodněním, že východní Evropané už budou na příště příliš chudí, aby si elektromobily kupovali.

Ve volebním obvodě Jihlava, kde Werwolf Vystrčil usiluje o znovuzvolení pracuje 4000 zaměstnanců ve firmě Bosch, kteří vyrábějí motory pro automobilky. Přesunem automobilek na západ jejich místa nutně zaniknou. Vláda Petra Fialy (ODS) a Miloš Vystrčil se snaží Bruselské nařízení o přesunu automobilek na Západ svou činností maximálně urychlit. Proto mámě dražší energie, než Španělsko s Portugalskem, proto Vystrčil bez koordinace s ostatními zeměmi EU štěká na Čínu. Základním rysem politiky Werwolfů je likvidace české státní suverenity a české ekonomické prosperity. Cílem je přetvořit Česko v území totálně závislé na libovůli Bruselu. 

Proti Vystrčilovi bude ve druhém kole bojovat Ing. Jana Nagyová, Ph.D. z hnutí ANO, spoluobžalovaná v kauze Čapí hnízdo. Pouhým srovnání možné škody v případu Čapí hnízdo – 50 milionů – s výsledky činnosti Miloše Vystrčila – ztráty české ekonomiky v bilionech? – je zřejmé, že tu proti sobě kandidují naprosto rozdílní škůdci Česka. |Zatím, co údajná trestná činnost Jany Nagyové je předmětem podivného vyšetřování s nejistým výsledkem, důsledky činnosti Miloše Vystrčila jsou evidentní, ačkoli nejde o trestné činy.

V druhém kole senátních voleb bude záležet na tom, zda se Sokolové konečně spojí, aby využili nebývale příznivé situace, a porazili Werfolfy. To je nejrychlejší cesta k záchraně České ekonomiky i státní suverenity, jinak nás Číňané, díky Vystrčilovi a spol., ekonomicky sežerou. Vystrčilovi, který má podle Babiše 13 funkcí současně, to jistě finančně vadit nebude. 

Přeji krásný den 25. září 2022 a moc děkuji všem za pomoc, dary i podporu.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář