MIP 105 Elity EU si už soukromě dovážejí palivo na zimu z USA! Vám má stačit mokrá žínka a dva svetry!

 

Zapomeňte na sprchování, a nebo koupele v teplé vodě. Podle nového plánu německých zelených, který představil jejich Bádensko – Württemberský župní vedoucí, a předseda místní vlády, bývalý gymnaziální učitel Winfried Kretschmann, obyčejnému Evropanovi musí, aby se ušetřilo, postačit napříště jednou denně se otřít navlhčenou žínkou. Winfried Kretschmann je prototypem nového Bruselo-ropana. Svou vilu si vyhřívá z Ameriky dováženými ekologickými dřevěnými briketami, kvůli kterým se kácí tamní pralesy dosud nevídaným tempem. A kvůli kterým Biden letos vyjmul kácení US-státních lesů z ochrany přírody a na kácení přidělil miliardové vládní subvence. Bruselem propagovaná vytápěcí Eko-kamna na americké pelety stojí nejméně 300 tisíc korun, a pelety do nich Kretschmannovi putují ze středu Amerického kontinentu přes Atlantik do středu Německa. Kretschmann si díky nim  v zimně krásně vyhřeje svoji haciendu, a nedostatek plynu a ani elektřiny mu vadit nebudou. Bidenem vykácené lesy musí podle vědecké studie růst až 100 let, než se obnoví. Tak dlouho žít Kretschmann a jemu podobní nebudou. Zůstane po nich místo pralesů vykácená poušť, a tomu se v médiích říká – záchrana planety před ničivými následky fosilních paliv. Podle Kretschmana si máte, aby se nemusel používat ruský plyn, koupit žínku, a podle Pekarové dva svetry. Podle mně, je máte odvolit oba na věky, stejně jako jim podobné.

Ze všech stran Vás dnes a denně bombardují bruselská média, že se musí šetřit. Sám Brusel však šetřit nehodlá. Jak se před pár dny profláklo na veřejnost, stálo v roce 2020 neuvěřitelných 3,5 miliardy korun celkem 329 tzv. zástupců občanské společnosti, kteří pro svoji práci v tzv. bruselském výboru neziskovek EESC zaměstnali na plný úvazek dalších 700 Euro-úředníků. Ti všichni potom za celý rok 2020, jako jediný výsledek své práce, vydali celkem 131 “nezávazných” zpráv, co si Evropané myslí, které nikdo ani nečetl, a které byly úplně k ničemu. Krom toho se mazaní zástupci občanské společnosti z výboru EU EESC usnesli, že kvůli nemoci COVID v Bruselu pracovat nemohou a rozjeli se na celý rok do svých domovů. Ale bruselské diety za služební pobyt v Bruselu si vypláceli dál! A jak to nakonec dopadlo? Po Bruselsku! Výbor EESC dostal na letošní rok na výplaty ještě přidáno. 1029 Euro-zaměstnanců výboru EESC tak rozhodně letos v zimě energetickou chudobou trpět nebude, a vypotí nových 131 zpráv o tom, jak se nám Evropanům nové šetření energiemi líbí, a jak chceme mrznout na věky.

Každý normální člověk, který nemá plat jako Marie-Antoinetta Pekarová (250 tisíc), se dnes a denně potýká se současnou drahotou. Média jako kolovrátky tvrdí, že za ni může Putin. Protřelí bankovní ekonomové to vidí jinak – drahotu způsobil Brusel svojí politikou od roku 2016. Podstatou této politiky bylo tištění nových (nekrytých!) bilionů EUR a jejich rozdávání některým vládám EU, které by bez nich zkrachovaly. Vlády celé Evropy začaly zejména od roku 2021 platit své úředníky a faktury nekrytými miliardami. Každé nekryté peníze způsobují inflaci – drahotu. Brusel podle bývalého šéfa Commerzbank, profesora Alexandra Privitery z Marconiho University v Římě vytisknul až 4,7 bilionu nekrytých EUR (118 bilionů korun) a rozdal je už některým vládám v Evropě, aby z nich platily své výdaje. Letos takto podle profesora Privetery hodlá Brusel platit nekrytými penězi až dalších 40% všech vládních výdajů.

Jde o typickou Bruselskou politiku – nekryté, nově vytištěné peníze se rozdávají hlavně vyvoleným. Typický příklad – podle respektované studie HAL (na str.16)  – dostalo Slovensko v rámci programu PEPP EU (Pandemický nouzový program) celkem 1% z rozdaných stovek miliard nekrytých EUR, ale Itálie 21%! Italů je jen 10 krát víc než Slováků, ale přesto dostali 21 krát víc miliard EUR než Slováci! Tento nepoměr Bruselem rozdávaných natištěných nekrytých peněz má za první důsledek, že zatím co drahota roste díky rozdávaným nekrytým bilionům všude po Evropě, v zemích které dostávají dvojnásobek bruselských nekrytých miliard mají vlády peníze na vyplácení vysokých důchodů a sociálních dávek. Bohaté země západní a jižní Evropy tak opět mazaně vysávají chudé východoevropské země. Západním zemím jsou náklady drahoty kompenzovány nekrytými miliardami, a východní země, které je z Bruselu nedostávají, je musí vyždímat ze svých obyvatel. Druhým důsledkem je stav, že Italové mají oproti Slovákům o 1/3 vyšší HDP. Toto vyšší HDP Italů oproti Slovákům je uměle udržováno bruselskými nekrytými EURY. Vyšší HDP přitom znamená vyšší životní úroveň. Brusel tak cíleným rozdáváním nekrytých EUR cíleně udržuje životní úroveň Slováků na nižší úrovni než Italů, ač se obě ekonomiky už výkonností takřka srovnaly. Navíc Západoevropské vládní dluhy tak vlastně tímto mechanismem umořují Východoevropané. A ti také hlavně trpí současnou drahotou! 

Jak obrovská je suma 4,7 bilionu nekrytých EUR, které byly rozdány věrným západoevropským vládám, je dobře viditelné ze sankcí na Rusko. Veškeré ruské zlaté a devizové rezervy měly před sankcemi hodnotu jen 0,63 bilionu EUR, a z nich 0,3 bilionu Brusel a Washington zabavily. (PS – na odkaze se můžete dočíst, že některé ze sankcí Rusko opravdu bolí. Je tedy zajímavé, že Brusel místo toho, aby zrušil sankce na Rusko, které bolí hlavně Evropany – plyn, ropa, a posílil sankce, které bolí hlavně Rusko, se chová přesně obráceně!)

Jak celý Bruselský nesmysl s rozdáváním nekrytých bilionů funguje je krásně vidět na příkladu Řecka. V roce 2009 vypukla tzv. Řecká dluhová krize a řecký státní dluh měl hodnotu 299 miliard EUR. Tento dluh vlastnily zejména německé a francouzské soukromé banky. Před pár dny bylo oznámeno, že po masivním několikaletém  rozprodeji řeckého státního majetku, zbídačení řeckých důchodců a pracujících, a drastickém snížení zdravotní péče, se díky operacím s Bruselskými nekrytými miliardami státní dluh Řecka vyšplhal na 357 miliard EUR! (193% HDP). Jediná změna je u vlastníka dluhu – je jím hlavně Brusel. Protože všichni už považují řecký státní dluh za nesplatitelný – je jasné k čemu Bruselská operace sloužila – k tomu, aby majitelé soukromých bank, které držely před lety nesplatitelný řecký státní dluh, dostaly své miliardy zpět. Nyní je dluh definitivně nesplatitelný, ale jeho majitelem je Brusel. Ten může dluh umořit jedině rozpoutáním masivní inflace a drahoty. Vzhledem k tomu, že Brusel takto drží i další toxické státní dluhy Itálie, Španělska a Portugalska, není divu, že čím větší drahota, čím větší inflace, tím větší radost v Bruselu.

Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než nám všechno rozprodá!

Přeji dobré ráno 23. srpna 2020 a krásný den!  Všem moc děkuji za pomoc. Držte se a mějte se. Gargamel 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář