MIP 104 Šest milionů Rusů v Německu a nový pirátský plán jak zničit Karlovarsko.

Z českých médií všichni víme, že EU je proti Putinovi jednotná. A z každodenního života všichni víme, že jednota proti Putinovi platí jen tehdy, když se to západní Evropě vyplatí. To co víme my všichni, kupodivu netušil český ministr zahraničí Jan Lipavský, a tak svolal na konec srpna do Prahy velký kongres sjednocené Evropy proti Putinovi.

Cílem sjednoceného kongresu Evropy svolaného Lipavským  do Prahy je zakázat Rusům dovolené v Evropě.

Ruští turisté  totiž začali letos v létě narušovat morálku zchudlého evropského obyvatelstva. Zákeřný Putin, který už má díky bruselským sankcím naplněné všechny ruské trezory dolary a EURY, tak že se mu už do nich žádné další nevejdou, vymyslel nejnovější mazaný plán, jak  NATO porazit. A nařídil, aby ruští turisté s plnými kapsami EUR vyrazili do Evropy, a začali tam utrácet. A Rusové, kteří svého gosudara nábožně poslouchají, vyrazili svědomitě splnit i tento nejnovější úkol. Přes Turecko, na Lichtenštejnská, Lucemburská, a dokonce Dánská víza vzali evropské země ztečí, a k radosti místních hoteliérů v nich začali utrácet, tak jak to jenom Rusové umí. V Řecku, na Kypru, v Itálii, ve Francii, i ve Španělsku zavládla mezi hoteliéry radost – šampaňské teklo proudem, a EURA skončila na účtech podnikatelů, a na výplatních páskách jejich zaměstnanců. COVIDEM zasažený středomořský turistický průmysl se zase rozjel na plné obrátky. 

Celé hemžení ruských turistů na jihu Evropy vyvolalo zlobu v Kyjevě. Zatím co ukrajinští uprchlíci se po tisících vraceli domů hladoví ze Španělska, protože v západní EU nedostali ani najíst, ani tam neměli, kde bydlet – tak Rusové si tam za EURA užívali, a ještě je museli ukrajinští uprchlíci za 40 EUR na den obsluhovat!

Z Prahy také celou situaci na jihu Evropy pozorovali ostřížím zrakem, a brzy si uvědomili, že to hemžení bohatých Rusů na jihu Evropy může být umíráčkem pro jejich vládní Koalu. Rafinovaný Putin by totiž mohl začít  posílat turecká letadla naložená ruskými turisty, tak jak to dělá do Řecka, i na Karlovarsko, a český lid by se tak mohl na vlastní oči přesvědčit, že v Rusku žádná drahota a bída není, a že Rusové nemusí šetřit jako Evropané, aby měli na plyn a na elektřinu,  a naopak mohou utrácet EURA ještě více než před lety. To by mohlo lid naštvat, a mohl by přestat věřit vládním pohádkám, že v Rusku je díky sankcím bída a hlad a drahota. 

Lipavský proto zabubnoval na bruselský tam-tam, a svolal na konec srpna kongres EU proti Ruským turistům!

Leč slávu nesklidil. Jednotná Evropa se rozdělila na dva tábory – tábor kam Rusové z pomsty nejezdí, a tábor, kam jezdí utrácet. Do čela odboje proti Lipavskému se postavil německý kancléř Olaf Scholz – a nedivte se – v Německu žije neuvěřitelných 6 milionů německých občanů, kteří do Německa imigrovali z Ruska, a nebo zemí bývalého SSSR, a kteří hovoří rusky, a jsou velmi často pro Rusky orientovaní. Za nimi jezdí jejich příbuzní z Ruska. Zakázat jim návštěvy by mohlo v Německu vyvolat rozsáhlé protesty. Ostatně největší megakoncert letošního léta se konal před pár dny v Mnichově a jeho hvězda Helene Fischer je Ruska!

Za německého kancléře se seřadili jižní národy – Francie, Španělsko, Itálie a hlavně Řecko a Kypr. A nejde jim jen o ruské turisty – takřka většina nových IT firem na Kypru je ruská. Prostě byznys je byznys chápou v řadě zemí  – jen česká vláda Petra Fialy usurpovaná Piráty nechá raději Karlovarsko shnít, lid tam umřít hlady a zimou, než aby se chovala k obyčejným Rusům jako k lidem. Psům a Židům vstup zakázán – to už tady jednou bylo, a ti kdo to vymysleli skončili na smetišti dějin. Tak aby tomu už bylo.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář