MAP 2036 “Ruská liga” sílí každým dnem. Je proto třeba rychle “vypálit Moskvu”, nebo Západ prohraje. Mrazivé poselství ze summitu NATO. Německá V-3 ve službách Kyjeva.

Ani celý historicky největší sabat organizace NATO posledních let, na který se do Washingtonu tento týden sletěli všichni významní politici z celého Západu, aby tam řinčeli zbraněmi a hrozili Putinovi a všem, kdo s ním nechtějí válčit, brzkými důsledky pomsty aliance, kupodivu nevyvolal tolik mezinárodního rozruchu jako jedna jediná malá zpráva agentury Blomberg publikovaná včera.

Podle této zprávy, vládce Saudské Arábie, populární Putinův spojenec MbS nechal předchozímu sletu G-7, který se konal před pár týdny v Římě, a na kterém se mělo podle schváleného fialového itineráře Putinovi zabavit 300 miliard USD, a věnovat je Kyjevu, aby s nimi Západu defacto uhradil dodávky zbraní nezbytných pro Zelenským navrhované vypálení Ruska, lakonicky vzkázat: “Jestli na ty Putinovy miliardy šáhnete, Saudská Arábie se okamžitě zbaví všech vašich státních a veřejných dluhopisů, a přestane vám půjčovat peníze”. A tento jediný malý diplomatickými kanály “tiše a cíleně” předaný vzkaz měl takovou brizanci, že G-7 v čele s USA okamžitě sklopila hlavu, a na zabavení ruských miliard zadržovaných hlavně v belgických bankách (SWIFT) se už ani neopovážila nahlas pomyslet. 

Zpráva agentury Blomberg o ultimátu MbS summitu G-7 v Římě má natolik šokující důsledky pro budoucí světovou politiku, že ji česká mainstreamová média začala raději rychle přehlušovat úplně bezvýznamnými zprávami o další podpoře války Ukrajiny proti Rusku aliancí NATO. A hlavně o tzv. ruském barbarství spočívajícím v údajně úmyslném vypalování dětských nemocnic. V zásadě tak má podle všeho český konzument těchto zpráv dojít k poněkud pomatenému přesvědčení, že Barbaři Rusové vypalují ukrajinské dětské nemocnice úmyslně, kdežto sionističtí humanisté arabské dětské nemocnice v Gaze jaksi omylem. A že i lidumilové z Pentagonu také vypálili nemocnici v Kunduzu omylem, jak tvrdil Obama. (Mimochodem při přímém barbarském útoku letectva USA, který byl proveden pod přímou vizuální kontrolou operátorů zbraní, na nemocnici Kunduz, provozovanou “Lékaři bez hranic”, bylo povražděno 42 těžkých pacientů, kdežto při nepřímém útoku údajně ruské rakety ovšem v každém případě bez vizuální kontroly cíle ruským operátorem přišlo o život jen 30 lidí.)

V roce 1973 uprostřed tehdejší ropné krize vyvolané saudskoarabským embargem na dodávky ropy do EU v důsledku podpory Izraele kolektivním Západem varoval tehdejší ministr ropného průmyslu Saudské Arábie, že vyhodí do vzduchu ropné vrty, jestli USA vtrhnou do jeho země, aby nastolily pořádek, jak Washington vyhrožoval. Ale nakonec se Rijád s Washingtonem domluvil, a následnou obrovskou produkcí ropy v 80 letech srazil její ceny na minimum, a de facto ekonomicky rozvrátil SSSR. 

V roce 2024 už ten samý Rijád je členem BRICS, podporuje Rusko, a vyhrožuje Západu daleko tvrdšími kroky, než jeho politici před 50 lety. Co se změnilo. Pomineme-li ekonomické změny. Rusko už není komunistická ateistická země jako byl SSSR, kdežto Západ se svou novou politikou po všech stránkách začíná přibližovat ateistickému SSSR, a chce všechny své nové politické koncepce násilím vnutit celému světu. Včera Valentina Matvijenková, předsedkyně horní komory ruského parlamentu, mimochodem rozená Ukrajinka ze Šepetovky, potvrdila že do BRICS nyní chce vstoupit dalších 24 zemí, a Venezuela a Thajsko už poslali přihlášky. BRICS sílí každý dnem, a s ním je také Rusko silnější a silnější. “Ruská liga” je tak na jasném vzestupu. 

Mapa dostřelu raket, které Zelenskyj naléhavě požaduje po Západu, aby mohl začít vypalovat Rusko. 

Zelenskyj včera na summitu NATO neuspěl, dostal s hlasitým humbukem jen to, co už měl slíbeno, a popravdě řečeno ruským raketám je v zásadě jedno, jestli se je marně pokouší sestřelovat 4 baterie Patriot, které už Ukrajina má, nebo 8, které bude mít. Miliardy, ani ochranu NATO nezískal, a bojechtiví Ukrajinci už režimu došli. Velkou radost proto kyjevské kamarile udělal aspoň nový britský premiér Keir Starmer, který prý “signalizoval“, že Ukrajina bude moci britskými raketami Storm Shadow střílet, kam se jí zamane. Zelenskyj včera ve Washingtonu ve vší vážnosti vyhlásil, že “vytlačí Putinova vojska z Ukrajiny, pokud mu USA povolí vypálit Rusko západními raketami, a dodají mu je”. A skandoval: “Představte si, kolik toho můžeme dosáhnout, když budou všechna omezení (na útoky proti Rusku) zrušena”.

Slíbené rakety Storm Shadow mají dostřel jen 250 km, a na vypalování Ruska se kvůli malému doletu příliš nehodí. Lze tak očekávat, že Zelenskyj bude požadovat hlavně německé rakety Taurus, aby mohl vypálit Moskvu. Kyjev se včera radoval, že britský premiér už slíbil povolit vypálit Rusko. V Kyjevě vládnou evidentně samé tupé hlavy, které ani nevědí, že podobné nesmysly slibovala Británie i Polákům v létě 1939, jen aby je přesvědčila, aby s Hitlerem urputně bojovali, ačkoli neměla vůbec v úmyslu jim jakkoli pomoci, natož jim přijít na pomoc. (Podrobně MAP 1726.) O Britech se ví, že mají ve zvyku, vždy někoho poštvat do války místo sebe, a shrábnout zisk. A že všechny smlouvy a záruky s Británii mají pouze cenu papíru, na kterém jsou napsány. A že ústní vyhlášení britského diplomata mívá skoro vždy opačný význam než slova, ze kterých se skládá.

Včera večer bylo na Protiproudu publikováno slíbené video, ve kterém u Petra Hájka rozebírám poslední události na Ukrajině. Video najdete zde. V následujících dvou analýzách pak najdete slíbené odkazy, jak na “Ruského” vítěze voleb ve Francii, tak na novou kvantovou alianci NATO. Mějte se krásně a užijte si dovolenou. Kdo analýzy čte, prosím zvažte možnost darem podpořit jejich pokračování. Těm, kdo přispěli, moc děkuji. Na konci textu každé analýzy je zveřejněn účet pro dary.

Je čtvrtek 11. červenec 05.35 ráno. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář