MAP 1919 Vladimír Putin včera opět celému světu dokázal, že mezi světovými politiky nemá rovnocenného soupeře! Aneb odhalené tajemství letu nejlepšího strategického bombardéru světa!

Vladimír Putin včera opět celému světu dokázal, že mezi světovými politiky nemá rovnocenného soupeře! V Kazani se ráno vyšplhal do kokpitu ruského strategického bombardéru T-160M, který dokáže nést až 12 nukleárních střel CH-102 s doletem 4500km a vydal pilotovi pokyn ke vzletu. Střely CH-102 v nejnovější verzi 23r při letu k cíli vypouštějí kolem sebe infračervené pasti a radiolokační rušiče, a jejich prosincový úder na Kyjev dokázal, že tato jejich nová schopnost je činní ještě více odolné proti sestřelení. Západní technici si nyní usilovně lámou hlavu, jak je ovládání vypouštění pastí a rušiček při letu CH-102 k cíli ovládáno, a kdy přesně k němu dojde. Strategický bombardér T-160 v nejnovější verzi M2, která právě vstupuje do výzbroje, bude zřejmě velkým překvapením, protože se spekuluje, že Putin nařídil obnovit zkoušky “orbitálního prostředku Burlak”, které byly v roce 1992 zastaveny. “Orbitální prostředky  Burlak” měly do vesmíru vypouštět právě bombardéry TU-160. USA mají už měsíc evidentní strach z nějaké nové ruské vesmírné zbraně, o které si myslí, že bude jaderná. Putin zprávy Washingtonu o ruských přípravách na rozmístění jaderných zbraní ve vesmíru dementoval. Řešením rovnice tak může být obnovení projektu Burlak, kdy zbraň není rozmístěna v kosmu, ale je na letišti, a v kosmu se rozmístí, teprve až bude třeba. Náhlý zájem Vladimíra Putina prolétnout se v T-160M, který je nukleárním nosičem pro střely CH-102, a potenciálním nosičem pro “orbitální prostředky Burlak” tomu nasvědčuje. (Dole – foto “Burlak”)

Orbitální prostředek Burlak a jeho nosič T-160. 

CH-102 nese na cíl jadernou nálož o ráži 250kt. Výbuch takovéto nálože podle US výpočtů okamžitě zničí všechny budovy v okruhu 7.5km od epicentra výbuchu. Pokud by nálož 150kt explodovala na Václavském náměstí, zničena by byla nemocnice Motol na Západ od epicentra, a vše až k Černému mostu na sever. Jedna střela CH-102 = zničená Praha, 12 střel CH-102 vystřelených z jediného TU-160 =  zničení 12 největších měst v ČR! Madam Černochová navíc darovala Ukrajině takřka všechny protiletadlové prostředky AČR, a tak aktuálně by neměl její válečník Řehka ani čím rakety CH-102 sestřelovat! (Střela CH-102, je nukleární varianta střely CH-101.) 

Časová osa včerejších událostí:

  1. (Včera ráno) Putin vzlétne ve strategickém bombardéru T-160M z Kazaně, a zamíří kamsi západním směrem! (Video)
  2. (Včera poledne) Oficiální představitel britské vlády jako první oznámil, že vláda jeho veličenstva podporuje kandidaturu Marca Rutte na budoucího šéfa NATO!
  3. (Včera odpoledne) Německý parlament odmítne 480 hlasy proti 182 dodat Ukrajině raket Taurus, se kterými se dá střílet na Moskvu. Zelenskyj hrozil, že raketami zničí Krymský most, a vypálí ruská letiště, továrny a města! 

Včera Washington, Berlín i Londýn veřejně kapitulovaly před Ruskem, a de facto přijaly Putinovy předválečné požadavky. Že se krátce předtím Putin prolétnul v nosiči ruských smrtících jaderných střel, bylo jen krásné dovysvětlení, proč Západ kapituloval, a Putinova třešnička na dortu pro Rusy. 

Proces celé kapitulace Západu před Ruskem začal nabírat nečekané obrátky, když minulý týden těsně před zahájením mnichovské bezpečnostní konference německý vůdce Olaf Scholz a US náčelník Joe Biden zablokovali kandidaturu Ursuly von der Leyen na příští šéfku aliance NATO, neboť Ursula je příliš radikálně proti Rusku, a její jmenovaní co čela NATO by zkomplikovalo mírový proces!

Nasupená Ursula se sice vzápětí oběma svým bývalým proradným spojencům pomstila vyhlášením, že jako příští šéfka nové bruselské komise zřídí evropské ministerstvo obrany, a s nikým se už o válce s Ruskem bavit nebude, a hned se do ní přes Ukrajinu pustí, ale popravdě – má stopku, šéfkou nové komise už nebude.

Ursula tak dopadla stejně jako Boris Johnson, který si dělal na funkci zálusk už v létě 2022, kdy měl Stoltenberg skončit, a myslel si, že mu bude k dobru přičtena zásluha, že na jaře donutil Kyjev, aby odmítnul mír s Ruskem. Opak se stal pravdou, a Jens Stoltenberg musel přetrpět ve funkci ještě další rok, než většina největších pitomců mezi západními politiky konečně pochopí, že Putin na Ukrajině zvítězí, a přestane mít válečné choutky. A i estonská premiérka Kaja Kallasová dopadla stejně – loni po odmítnutí jmenovat Johnsona – vsadila celou svoji politickou budoucnost na podněcování zuřivé nenávisti vůči všemu ruskému a naivně si myslela, že se tak stane budoucí generální tajemnicí NATO. Celou hru o nejvyšší post NATO nakonec včera vyhrál teflonový a všemi mastmi mazaný holandský premiér Marc Rutte, známý tím, že jeho politika se vždy řídí jen směrem jakým vanou větry. Budoucí generální tajemník NATO Rutte tak bude jedním z historicky největších zastánců plynovodu Nord Stream a přátelství s Ruskem, který potom sice podpořil válku Ukrajiny a sankce proti Rusku, ale jen dočasně, než se vítr zase obrátí, jak se rychle ukáže! 

Těm nejvíc méně chápavým evropským politikům, (českým fialovým), celou změnu vztahu k Rusku o tomto víkendu v Mnichově na bezpečnostní konferenci polopaticky vysvětlil úřadující holandský premiér Marc Rutte, budoucí tajemník NATO, když řekl: “Pouze Kyjev může zahájit mírová jednání s Moskvou! Ale až k nim dojde, ihned se k nim připojí USA a v rámci NATO si společně promluvíme s Rusy, abychom se domluvili na budoucích bezpečnostních opatřeních mezi námi a nimi!” Jakmile jeho slova slyšeli Jack Sullivan, který zastává klíčovou funkci Poradce vlády USA pro národní bezpečnost, a Scholzovi poradci Schmidt a Plötner, bylo vymalováno, a Rutte vyhrál funkci šéfa NATO!  Sullivan, Schmidt a Plötner totiž už od jara 2022 společně sabotují jakýkoli pokus zemí NATO výrazně vyzbrojit Ukrajinu, aby  mohla být Rusku soupeřem. Zbraně proto na Ukrajinu tečou tak pomalu, jak jen to je možné, aby se mainstream nerozzuřil, a jeho hloupím novinářům nedošlo, jak rafinovanou hru tihle tři hrají. Sullivan je hodnocen znalci jako “vysoce inteligentní, bez emoční, bez hlubokých zkušeností s národní bezpečností, ale velmi orientovaný na vybudování vlastní kariéry“. Schmidt jako “závislý na Scholzovi, velmi opatrný, vystrašený Ruskem, a ne tak velký expert na zahraniční politiku, jak si myslí, že je.” Plötner jako “nejbližší důvěrník Scholze, přátelský Rusku, a odmítající (fialovou) tezi, že útok na Ukrajinu je útokem na všechny občany Západu“. Tento triumvirát, “po té, co na jaře 2022 Zelenskyj odmítnul přijmout od Bidena jednosměrnou letenku, aby okamžitě zmizel z Kyjeva, a předal ho Rusům, výměnou za lukrativní azyl,” vymyslel postupnou strategii, jak dosáhnout stejného výsledku, jako jednosměrnou letenkou, leč postupným úsilím. Jejich hlavním cílem bylo v každém okamžiku zabránit možné jaderné eskalaci, a doufat, že Ukrajina útok odrazí a Putin sleví ze svých požadavků. Triumvirát sice zatím jadernou válku odvrátil, ale svou politikou nevyzbrojovat Ukrajinu víc, než připustí Putin, dostal Západ do pasti. Když se po masivním, vyzbrojování  Ukrajiny Západem, jak vnímá nevyzbrojování Ukrajiny mainstreamem zmanipulovaná západní veřejnost, Ukrajina zhroutí, západní veřejnost bude v šoku, a může začít volit vítězné Putinovi stoupence, protože nebude věřit, že je možné Rusko vojensky zastavit. A naopak – když se zhroutí Rusko, vypukne jaderná válka. 

Události posledních hodin naznačují, že Sullivan, Plötner a Schmidt, už našli řešení, jak vybruslit z pasti, kterou sami vytvořili, a nezničit přitom svět. Zahájit jednání s Ruskem, ještě dřív než se Ukrajina zhroutí! A donutit Ukrajinu okleštěnými dodávkami zbraní, aby “dobrovolně” přijala většinu Putinových požadavků. Je však možné, že Putin na rozdíl od jara 2022, je už na jaře 2024 skálopevně přesvědčen, že zvítězí na celé čáře, a tak bude mírová jednání protahovat, protože čím později bude mír uzavřen, tím více území Rusko získá! Letem ve strategickém bombardéru Putin dokázal, že charakteristiky západních politiků, dobře zná, a že jejich strach z jaderné války umně přiživuje, aby získal dobré podmínky pro bezpečný mír! Dá se dokonce říci, že Marc Rutte bude prvním generálním tajemníkem NATO, kterého do funkce dosadila Moskva a ne Washington!!!!!

Je pátek 22. únor 2024, 03.21. Na maily odpovím, jak jsem včera slíbil, dnes odpoledne. Ve středu 21. února jsem s Josefem Skálou natočil toto video. Ve čtvrtek 15. února ve 20 hodin jsem diskutovali o budoucnosti NATO s Josefem Skálou na TV Bureš. Pořad najdete zde. Poslední pořady: 7.2. s Petrem Hájkem na Protiproudu. Pořad najdete zde. 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš. Pořad najdete zde.  4. ledna u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář