MAP 1911 Putin novým mistrným tahem dokonale přechytračil Brusel i Prahu! Proč Afričané Putina tak zbožňují?!

CIS – Centrum pro imigrační studia – americká výzkumná instituce včera empirickými daty potvrdila, že nával imigrantů do USA přes mexickou hranici dramaticky vytlačuje rodilé Američany, především muže bez bakalářského titulu, ze zaměstnání. O práci v důsledku tlaku imigrantů, kteří se uspokojují s nízkými mzdami, přišlo 183 000 Američanů. US corporáti jsou však spokojeni, protože se jim podařilo do práce za levné mzdy nahnat díky emigraci celkem o 2.7 milionu osob více než v předešlých letech. Obyčejní rodilí Američané tak o práci přicházejí a chudnou, majitelé montoven, které se po USA začaly v posledních letech šířit, si mnou ruce nad tučnými zisky. US-Republikáni, kteří se postavili po bok obyčejných Američanů v boji za jejich právo pracovat za důstojné mzdy, které se US-demokrati snaží masivní imigrací zlikvidovat, slavili včera v Kongresu úspěch, když se jim podařilo odhlasovat zahájení procesu impeachment Bidenova ministra vnitřní bezpečnosti Alejandra Mayorkas, zodpovědného za chaos na mexické hranici. Ministr Mayorskas je sám imigrant narozený na Kubě, a do vysokých funkcí jej protlačil v minulosti už Obama. Republikáni také včera oznámili, že Ukrajina si dělá marné naděje na americké miliardy, protože jejich schválení, které v Senátu pod nadvládou demokratů prošlo, v Kongresu pod dominancí Republikánů neprojde. Republikánský kongresman za Arizonu Andy Biggs to včera vyjádřil lapidárně – miliardy půjdou nejdřív na ochranu hranic USA před imigranty, a teprve potom na Ukrajinu! Ovšem pouze jako zajištěné půjčky, žádné rozhazování amerických miliard jako dary už nebude! Spolehněte se, že proto udělám vše!

 

Kongresman Andy Biggs včera zahřímal – Ani dolar Ukrajině, dokud se nezastaví imigrace do USA! A potom ani dolar darem, ale jen úročené půjčky!

Zatímco v USA instituce a politici bijí na poplach před imigrací, která zbavuje rodilé Američany práce za důstojnou mzdu, v ČR chystá Fiala svůj další rafinovaný extrémistický tah, který má uvolnit stavidla imigrace, a poskytnout českým montovnám desetitisíce levných zaměstnanců. Má se zavést vyhazov z práce bez udání důvodu. Starší zaměstnanci, lidé bez exkluzivních vysokoškolských titulů, ne úplně zdraví, pečující o české děti a problémoví jedinci, kteří se domáhají zvýšení platů, či jiných změn, budou moci být vyhazováni z práce, jak na běžícím pásu, a nahrazování levnými Ukrajinci, kteří se navíc masivně chystají prchnout z Ukrajiny, a imigranty přidělovanými do ČR podle zásad tzv. Rakušanova paktu! V době, kdy se hroutí ekonomika, firmy začaly propouštět, stěhují výrobu do ciziny, vymysleli Fiala a spol. jediný plán – vyházet rodilé Čechy ze zaměstnání a nahradit je levnými cizinci. Že podobný plán, který vymyslel Biden, už málem končí druhou americkou občanskou válkou, Fialu zřejmě netrápí. Že z plánu na vyhazov Čechů z práce bude profitovat hlavně Putin, ho možná i těší, protože vše, co zatím vládcové EU učinili, vždy prospělo Putinovi.  

O rafinovanosti Putina, jak vést války, se brzy budou povinně učit na amerických válečných školách. Loni v listopadu náhle klesla četnost ruských raketových útoků proti ukrajinským přístavům vyvážejícím do světa, hlavně do EU obilí. Ukrajinci se začali vychloubat, že ruskou flotilu porazili, a Putin nemá kapacity k útokům proti přístavům a lodím. Putinovi raketové lodě přitom pravidelně hlídkují na moři i s raketami, dokonce jich nyní na moři je víc než jindy, ale rakety na přístavy nemíří. Co se stalo? Co Putina zase napadlo? 

FAO – světová organizace pro potraviny nedávno zveřejnila, že ceny potravin na celém světě jsou nejlevnější za posledních několik let. Že jsou dokonce levnější než v roce 2021, kdy začalo současné zdražování potravin v ČR. V Argentině a Brazílii se urodilo obrovské množství sóji a kukuřice, USA jsou zaplaveny vlastní úrodou, Putin sklidil a včas prodal rekordní úrodu obilí. V Evropě je nadúroda, a farmáři v Polsku, a dalších východoevropských zemích se začali bouřit proti dovozu ukrajinského levného obilí. Je tak na čase, zavalit západoevropské trhy levným ukrajinským obilím, a vyvolat v Západní Evropě bouře farmářů, uvědomil si Putin, a vydal patřičné rozkazy, a rakety přestaly lítat na přístavy, ale jinam. Ukrajinské obilí vyrazilo do Evropy. Důležitý fakt – ruské obilí je na světovém trhu nejlevnější, a jeho prodej Putinovi přináší i tak mamutí zisky. Je vykoupeno jako první, a Afričané i Indové za něj Putina milují. Ukrajinské obilí je druhé nejlevnější, ale dostalo se na trh, až po prodeji ruského obilí, a tak zavaluje hlavně evropské trhy, neboť Evropané nikdy nenakupují nic ani plyn ani elektřinu na dlouhodobé kontrakty, ale vždy za burzovní ceny! K tomu si připočtěte tlak obilí za průměrné ceny z Kanady, USA a Jižní Ameriky, a výsledek nejdražší obilí na světě – evropské – nemá odbyt ani v Evropě! Tomu se říká vojensko-strategický majstrštyk!  Dole máte obrázek, dokumentující, jak rozsáhlé jsou protesty polských farmářů proti ukrajinskému obilí, a protesty se po novém roce rozšířily po celé Evropě! 

Polské protesty proti ukrajinskému obilí jsou obrovské!

19. února Vidlák, Jandejsek a Dufek chystají zatarasit Prahu traktory. Zemědělci toho už mají dost. Jak je možné, že v ČR jsou nejvyšší ceny potravin v historii v době, kdy ve světě jsou nejnižší ceny potravin – odpověď je prostá – nejvyšší Fialovy daně na potraviny, které ve světě nemají obdoby, a nenažrané obchodní řetězce, na které se Fiala bojí došlápnout, aby nebyl z Berlína, Londýna či Bruselu, pokárán, že snižovat zisky jejich daňových poplatníků nebude, nebo uvidí! 

Válka o obilí je však jen vrcholem zemědělských válek současnosti. Francouzští farmáři se bouří proti dovozu nekvalitních ukrajinských kuřat, který je ruinuje. Co francouzský farmář to pěstitel kuřat, se říká! Francouzské kuře vypěstované podle nejvyšších standardů Green Deal, jiná se nepěstují, stojí 175 korun za každé kilo! Kuře roste pomalu, protože nedostává hormony ani antibiotika, a před porážkou tak žije nejméně 2 krát déle než ukrajinské, či brazilské kuře! Je krmeno kvalitním nepřehnojovaným  a geneticky neupravovaným obilím, které není zamořeno toxiny, jak je na Ukrajině i v Brazílii časté! Sečteno podtrženo – kvalitní evropské potraviny mají svoji cenu. Brazilské kuře stojí i s dovozem a daní 75 CZK! Ukrajinské 62 CZK za kilo! Dovoz kuřat je obrovský byznys. Do ČR se dováží ročně skoro 100 milionů kilogramů kuřecího masa. Do Francie 500 milionů kilogramů! Z každých 100 kilogramů dováženého kuřecího masa Brusel vybírá clo ve výši až 250 korun! Podle Francouzů jsou ukrajinská a brazilská kuřata nekvalitní, zdraví tak nebezpečná, a jejich dovoz se musí zakázat. Každé třetí francouzské kuře je z ciziny, každé druhé české kuře je už pomalu z ciziny. 

Polští farmáři včera oznámili, že dále své protesty vystupňují, a zablokuji i poslední volný přechod z Ukrajiny do Polska. Zároveň zahájili blokády polské železnice, aby přestala přepravovat ukrajinské potraviny. Už při první akci zjistili, že dochází k podezřelým zásilkám po železnici, při kterých jim není schopna železnice předložit dokumenty o přepravovaných potravinách! Poláci také požadují okamžitý zákaz dovozu ukrajinského medu, který je podle nich kontaminován pesticidy, které se v Evropě už roky nesmí používat, protože jsou mutagenní a rakovinotvorné! 

Vysoké ceny evropských potravin jsou způsobeny vysokými cenami energií, hnojiv, daněmi a nenažraností obchodních řetězců. Evropské vlády a obchodní řetězce se tak ve jménu svých nemravných zisků staly válečnými spojenci Putina, který jejich chyb a nenažranosti mazaně využívá, a byl by hlupák, aby tak nečinil! 

Je úterý 14. únor 2024, 06.17. Zítra ve čtvrtek 15. února ve 20 hodin budeme diskutovat o budoucnosti NATO s Josefem Skálou na TV Bureš. Pořad bude ke sledování na tomto odkaze.  Poslední pořady: 7.2. s Petrem Hájkem na Protiproudu. Pořad najdete zde. 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš. Pořad najdete zde.  4. ledna u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář