MAP 1901 Včerejší varování kyjevské branné moci všem politikům: Konec války na Ukrajině bude znamenat okamžitá “vnitro-ukrajinská jatka”! Ani příměří nepřichází v úvahu!

Válka na Ukrajině nesmí přestat, jinak bude okamžitě zahájena “vnitro-ukrajinská řež”, (“внутрішня бійня”, “vnitřní masakr”), varoval včera v médiích všechny ukrajinské politiky a stoupence mírového urovnání konfliktu s Ruskem, Eugen Karas, zástupce velitele 14. samostatného pluku úderných dronů, nyní považovaného za nejmodernější elitní jednotku celého režimu, podřízenou přímo nejvyššímu velení. Eugen Karas je ukrajinský nacista, vycvičený aliancí NATO v Polsku, veřejně vyzývá k likvidaci příslušníků sexuálních menšin a nižších ras, které považuje za hrozbu existence svobodné Ukrajiny, a přitom se současně chlubí, že absolvoval vojenské velitelské stáže v Polsku i v USA, jak dokládají tyto fotografie z jeho profilů na sociálních sítích:

Eugen Karas, zástupce velitele 14. pluku úderných dronů vycvičený aliancí NATO v Polsku, vlastní portrét, síť X, kanál Eugen Karas, zveřejněno 31. ledna 2024!

Eugen Karas, zástupce velitele 14. pluku úderných dronů při výcviku aliancí NATO v Polsku. Vlastní portrét – síť Telegram, kanál Eugen Karas, zveřejněno 31. leden 2024

Eugen Karas, zástupce velitele 14. pluku úderných dronů vycvičený aliancí NATO v Polsku, ukrajinská agentura UNIAN, portrét, zveřejněno 1.2.2024!

Různá doba – Stejný nepřítel – příspěvek Eugena Karase, kanál Telegram, květen 2023. Zástupce velitele 14. pluku úderných dronů Eugen Karas je jasný nacista!

24.12.2023 Eugen Karas, zástupce velitele 14. pluku úderných dronů vycvičený v USA a v Polsku zveřejnil na síti X k tuto fotku a tento text oslavující Hitlera a vyvražďování muslimů: Na mešitu bych napsal deus vult zabij nevěrné Kristu🤣🤣🤣 Hitler!!!! Intolerance!!!!! Menšiny jsou přeplněné!!!! Jebat Jéžíše!!

Eugen Karas nesnáší členy komunity LGBTQ, a na svém kanále sdílí ukrajinská nacistická videa, která jsou zaměřena na likvidaci jejich základních lidských práv a jich samotných. (Video Ukrajinské nacistické organizace Freikorps – sdílené Eugenem Karase dne 20. dubna 2023, na kanále Eugen Karas – Telegram.)  V sobotu 23. září zase napadal ukrajinské homosexuály, a vyzýval k zabavení jejich majetku, pro potřeby armády! 

15. prosince 2023 se Eugen Karas na kanále Telegram vychloubal, že není ve Varšavě, jak si mnozí myslí, ale přímo v USA! 

Je tak velmi zajímavé, že ministru obrany USA Lloydu Austinovi, který se pravidelně vychloubá, jak je hrdý na příslušníky armády USA členy komunity LGBTQ, a jak bojuje za jejich práva, nevadí, že armáda USA vycvičila ukrajinského nacistu Eugena Karase, nechala ho dosadit do velitelské funkce nejmodernější elitní ukrajinské formace, a vůbec jí nevadí, že jde rasistu, jak prase, fanatického nacistu, který nenávidí podřadné rasy a lidi jiného vyznání, a vychloubá se, že sice bojuje v jiné válce, ale proti stejným nepřátelům, a dokládá to fotografií německých nacistů z druhé světové války prohlížejících se podřadné “asijské” zajatce! 

Je tak velmi zajímavé, že Ursula von der Leyen, která se ještě v květnu 2017 veřejně chlubila, že konečně vyčistila všechny nacisty, a jejich odkaz z Bundeswehru, se už v roce 2024 nezajímá, že zástupce velitele 14. úderného pluku ukrajinské armády Eugen Karas je nacista jako prase, vystupuje veřejně na sociálních sítích jako nacista, vzývá Hitlera, chlubí se, že v nové válce pokračuje v tažení proti starému nepříteli – východním podlidem, a Ursule a ani nikomu to už nevadí!?

Je tak velmi zajímavé, že český herec Ondřej Vetchý, který se proslavil rolí českého pilota za druhé světové války bojujícího proti Hitlerovi, v ČR pořádá sbírku na ukrajinské válečné drony, které primárně používá elitní 14. samostatný pluk úderných dronů, pod velením nacisty, rasisty a osoby, která nenávidí podlidi a menšiny všeho druhu, a veřejně vyhlašuje, že pokračuje v Hitlerově vyhlazovací válce proti nim, a nikdo z odpovědných generálů AČR a hlavounů tajných služeb ČR na tuto skutečnost neupozorní ani české politiky, a nikdo ani nepožádá ukrajinské velení, a tamní politiky, aby se tohoto nacisty okamžitě zbavili, suspendovali ho ze všech funkcí, a udělali z něj varovný případ pro všechny ukrajinské obdivovatele III. říše a jejích hodnot! 

Eugen Karas nastavil nelítostné zrcadlo Alianci NATO a jejím proklamovaným hodnotám! Buď Aliance zasáhne, a nebo si může do své modré vlajky vetknout nový znak – Hitlerův kříž, aby bylo všem jasno, co má za lubem! To samé se nyní týká českých politiků. Eugen Karas nastavil to samé zrcadlo jim všem, co sedí ve vládních židlích a v parlamentu. Jsem zvědav, zda reakcí našich politiků bude spíš zavedení povinného hajlování,  nebo výzva Kyjevu, aby s Eugenem Karasem a jemu podobnými nacisty rázně zatočili. Protože jinak to udělá Putin, a bude po Ukrajině i dalších státech, jejichž politici se najednou začali zhlížet v Hitlerovi! Samozřejmě, že Ondřej Vetchý nemohl ani tušit, kdo bude jeho drony na Ukrajině nakonec obsluhovat. Jsem ovšem zvědav, zda mu to bude vadit, až se to dozví. Jestli mu to někdo řekne. 

Eugen Karas je mimořádně chytrý “nový nacista”. V interview portálu Unian 1. února, kdy oznamoval, že armáda si je jistá, že na Ukrajině v případě zamrznutí konfliktu, nebo míru před konečným vítězstvím, dojde k vnitřnímu masakru, a politickým bojům,  které využije Putin, aby Ukrajinu dorazil, se několikráte zaštítil “obranou demokracie, která se na Ukrajině ještě bohužel nevyvinula, a ani tam nezdomácněla. Ve velkých médiích tak vystupuje obratně jako demokrat, na sociálních sítích mezi svou komunitou, však jako uvědomělý nacista a rasista! 

Je čtvrtek 2. únor 2024, 04.15 ráno. Poslední pořady: 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš, pořad najdete zde. Ve čtvrtek 11. ledna Studio Helene – Svobodný vysílač. Záznam pořadu najdete zde. Ve čtvrtek 4. ledna u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář