MAP 1882 Británie postrádá národní zájem podporovat válku na Ukrajině! Místo miliard Ukrajině, miliardy Britům! Britský mainstream včera v noci nečekaně udeřil proti vlastní vládě!

Nevídáno, neslýcháno. Nejčtenější britský deník Daily Mail se včera pozdě večer nečekaně ostře pustil do britské války, a požadoval okamžité ukončení podpory Ukrajiny, a ukončení veškerých válečných aktivit, jak proti Rusku, tak proti jemenským Hutiúm. Článek speciálně pro sesterské noviny The Mail od Sunday napsal mimořádně významný a respektovaný britský novinář Peter Hitchens, a Daily Mail jej po té umístil na čelní stranu svého portálu, hned pod exkluzivní zprávu o královské rodině. Článek je mimořádně ostrý a působivý, a ve zkratce tvrdí, že Británie si nemůže finančně dovolit podporovat nesmyslné války, které nikam nevedou, a které nemají s britskými národními zájmy nic společného! A veškeré veřejné peníze musí být okamžitě použity na modernizaci zastaralé britské ekonomiky a na opravy rozpadající se britské veřejné infrastruktury. 

Peter Hitchens, špičkový britský novinář a autor včerejšího zdrcujícího článku o nutnosti okamžitě ukončit podporu Ukrajině!

Peter Hitchens: Oh, jak má britská ekonomika růst?? Nemáme peníze, přesto utrácíme miliardy na vyzbrojování  Ukrajiny v pochybné válce, na níž nemáme žádný národní zájem. Nedokážeme ani ovládnout pláže na našich jižních březích, na kterých takřka denně přistávají cizinci, ale následujeme Američany v předstírání, že dokážeme ovládat Rudé moře, a snažíme se zaplést do další války na Blízkém východě. Není už dost těch stupidních šarvátek? Nedokážeme udržet pořádek v našich ulicích plných vymletých děr v jejich vozovce. Naše děti neumějí číst ani psát. Naše univerzity, když nevnucují studentům a učitelům šílené řečové kódy, se prodávají tomu, kdo nabídne nejvyšší nabídku, aby si zajistily, že budou moci zaplatit enormní platy svých prorektorů…Vytvořili jsme společnost, ve které je tvrdá práce pravděpodobně tou nejhorší možnou cestou k bohatství…… A přitom máme úžasné štěstí. Žádná válka neničí naši krásnou zem, kterou nám předali naši rodiče a prarodiče v celkem dobrém stavu. Máme všechny zdroje a dovednosti potřebné k prosperitě. Máme neocenitelný majetek – právní stát, svobodu slova a myšlení, všeobecnou vzájemnou důvěru, máme dědictví budov a dopravních systémů, které nám budou sloužit po staletí, o které se budeme s láskou starat…..Velkým důvodem současné mizérie je to, že se nemůžeme odtrhnout od klamu, že jsme velmocí, která ovlivní osudy národů celého světa. Nejsme! Nemáme na zubaře pro obyčejné lidi, nemáme na zdravotnictví, nemáme na veřejnou dopravu! .Jak můžeme rozdávat peníze a zbraně ostatním, když tolik našich vysokých daní jde na zaplacení úroků z obrovských dluhů naší země? Proč jsme zapleteni do východoevropského zmatku, kterému 99 procent naší populace ani nerozumí, když se naše námořnictvo viditelně zmenšuje kvůli zanedbávání jeho lodí, a kvůli rostoucí neochotě kohokoli v něm sloužit? Nemohu se přimět zmínit o bídném stavu naší armády, jak mi je to tak trapné….. V této zemi by se měla objevit velká vlna rozhořčení a frustrace, dostatečně velká na to, aby smetla stávající politické strany z mapy a začala znovu….! Celý článek i s fotografiemi zde.

Obdobně jako Hitchens argumentovala včera i další hlavní britská média. Podle názoru britských bankéřů a vojensko-strategických analytiků, které publikoval prestižní britský deník The Guardian, jsou Hútiové na válku se Západem mnohem lépe připraveni, než si západní generálové a politici myslí, a jakákoli eskalace povede k rychlému propadu ekonomiky Západu do další hospodářské recese a vyvolá novou inflaci. Už nyní se odhaduje, že současné akce v Rudém moři zvednou současnou inflaci o 0.5%, ale má být výrazně hůř, pokud válka eskaluje. Všichni bankéři důrazně varují před další eskalací!  

Včera večer jsme celou situaci podrobně rozebírali s Josefem Skálou v pořadu na TV Bureš. Britský mainstream naše včerejší závěry hodinu po ukončení vysílání potvrdil. Na začátku pořadu jsem hovořil o tom, jak Brusel pověřil bývalého italského premiéra Encrico Lettu, aby do letošního března předložil plán, jak zamezit cestování a stěhování vzdělaných Východoevropanů a Jihoevropanů do zemí bohaté Západní EU za prací! Má nastat konec volného pohybu osob po EU!!!! (Zdroj této informace zde). V pořadu jsem dále hovořil o 765 000 vozidlech Mercedes-Benz, zejména luxusních G, které loni nakoupili Číňané, a o dalších obrovských investicích Mercedes-Benz v Číně, které ukazují, po přepočtu na počet obyvatel ČR, že Číňané mnohonásobně převyšují jsou tržní silou Čechy a ČR! Propady prodejů Škody v Číně a Indii – zde! ČR se tak stejně jako Británie propadá do naprosté bezvýznamnosti! Je tak nejvyšší čas nahradit neschopné politiky novými a schopnými, přesně jak napsal Hitchens! Jinak nastane katastrofa!

Děkuji všem za podporu, dary, přání i maily, odpovím až v úterý, dřív nestíhám.

Je neděle 14. leden 2024, 02.42 ráno. Včera večer jsem diskutoval s Josefem Skálou na TV Bureš, pořad najdete zde. Ve čtvrtek 11. ledna jsem byl hostem ve Studio Helene, Svobodný vysílač. Záznam pořadu najdete zde. Ve čtvrtek 4. ledna jsem natáčel u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete na tomto odkazu

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář