MAP 1881 Brusel se smluvně zavázal přijmout 250 tisíc nových afrických imigrantů! Uzavření smlouvy oznámil mluvčí keňského prezidenta Hussein Mohamad. Smlouvu podepsala těsně před vánoci Ursula, když byla na safari!

Všichni čeští nepřátelé Vladimíra Putina mohou jásat. Bruselské komisi se 18. prosince 2023 podařilo tvrdým úderem zhatit nejnovější Putinovy plány na rozvoj ruské ekonomiky. Jak včera oznámil mluvčí keňského prezidenta Hussein Mohamad, rozdělení letošní kvóty imigrantů z Keni, o které se na jednáních tvrdě soupeřilo, bude provedeno podle následujícího klíče: Německo 250 tisíc, Izrael 30 tisíc, Srbsko 20 tisíc, a Rusko jen 10 tisíc převážně stavebních dělníků. Zdravotní sestry budou přednostně posílány do Saudské Arábie, která si vybírá první, a zbývající budou odeslány do Izraele, který je asi naléhavě potřebuje, protože válka v Gaze se protahuje a ranění přibývají. 

 

 

18.12.2023 podepsala Ursula v Keni smlouvu “O vytváření pracovních míst na obou stranách“, a už včera Keňa oznámila, že pošle do Německa 250 tisíc uchazečů o práci.

Německá vláda už asi šturmuje, aby nové uchazeče o německou práci měla kde ubytovat, protože včera schválila dotaci 21.8 miliardy EUR, ( 538 miliard CZK ), na výstavbu bytů! Německo utratí v roce 2024 na státních dotacích celkem 48 miliard EUR, (1 184 miliard CZK), 45% ze všech dotací půjde na bytovou výstavbu! Německo dramaticky ořezává výdaje na Green Deal, aby odvrátilo krizi. Srovnání s ČR je ovšem zdrcující. Bartoš 10. ledna oznámil, že fialová vláda hodlá do nových bytů investovat v příštích několika letech! 20 miliard CZK. Česká ekonomika představuje 1/14 ekonomiky Německa, (HDP přepočtené na USD). Česká vláda by tak měla jen letos na výstavbu nových bytů věnovat 38 miliard CZK, aby držela krok s výdaji na nové byty Německa. Bartoš ovšem, protože Piráti podporují Fialovo válečné mrhání, a nemají tak na výstavbu bytů, jak před volbami slíbili, vymyslel vskutku zlodějský plán – vláda obsadí soukromé byty, a nastěhuje do nich nájemníky. Kam v ČR miliardy na byty zmizely je jasné na první pohled – Rozpočet Černochové 2023 = 110 miliard CZK, Rozpočet Černochové 2024 = 151 miliard CZK! Rozdíl 40 miliard!

Germáni se o své občany, na rozdíl od profesora Fialy a jeho politické bandy, vzorně starají. Krom bytů, jim letos budou dotovat i vzdělání. Každý obyvatel Německa, který je příjemcem dětských přídavků, automaticky dostane 195 EUR, (4 810 CZK) na školní potřeby, a o další dávky si může požádat, a budou mu automaticky přiděleny, pokud pobírá příspěvek na bydlení. Česká vláda evidentně sleduje opačný cíl, a čím více analfabetů v ČR bude, tím bude profesor Fiala spokojenější!  V Česku, aby chudý občan mohl získat dotaci na školní potřeby pro své dítě, musí: Podat žádost na předepsaném formuláři, ve které žadatel uvede, že žádá o mimořádnou okamžitou pomoc „Nezbytné nebo odůvodněné náklady (vzdělání)“. V žádosti je vždy třeba přesně vymezit veškeré výdaje, na které bude příspěvek použit. Úřad práce na základě podané žádosti posoudí odůvodněnost uvedených výdajů společně s finanční situací rodiny. Následně rozhodne, zda dávku poskytne a v jaké výši. Úřad práce může v rozhodnutí o přiznání mimořádné okamžité pomoci stanovit lhůtu, ve které je třeba nákup věci doložit. Pokud se tak nestane, dávka může být požadována nazpět. Čeští úředníci, tak budou absolutně zbytečnou prací odčerpávat státní peníze, které mají sloužit k podpoře vzdělání dětí ze sociálně chudých poměrů. V ČR je za tento absurdní stav osobně zodpovědný vystudovaný hudební vědec, někdejší ex-kandidát KSČ, PhDr. Mikuláš Bek, Ph. D. z Rakušanovy politické party STAN-Dozimetr, kterému asi nedochází, že vzdělání je základem budoucí prosperity. Obdobně je to s přídavkem na bydlení. Asociál Fiala v lednu odříznul desetitisíce domácností od této sociální dávky, jen aby ušetřil na letošní zvýšené válečné výdaje madam Černochové. Němci stejně jako Fiala loni dávky zdvojnásobili, ale letos je nechali na stejné zákonné výši, což de facto znamená jejich zvýšení o inflaci a růst nákladů na bydlení

 

Současná keňská vláda zvítězila ve volbách 2022 podobně jako Fialová parta v ČR. Rozdíl je ovšem značný. Současná vláda rozjíždí jeden veřejný stavební projekt na výstavbu bytů za druhým, jen aby statisícům nezaměstnaných Keňanů dala práci a bydlení. Krize v Keni udeřila stejně silně jako v Německu, ČR, či na Slovensku. Keňa při odvracení krize, podobně jako Německo, sledují osvědčený Rooseveltův program veřejných staveb, zakázek a zaměstnanosti New Deal, kdežto česká vláda se vydala Hitlerovou cestou zvyšování válečných výdajů. Keňský prezident William Ruto PhD na otevíraných stavbách podobně jako Roosevelt řeční, a slibuje občanům lepší budoucnost. Jeho vědecká práce, je graduovaný specialista na problémy tropického zemědělství a ekologie, byla dokonce publikována na prestižním vědeckém portále nadnárodní společnosti Springer. A to se v ČR fialovému vládnímu politikovi asi stát nemůže. Sebechvalné a prázdné novoroční projevy obou našich fialových papalášů by horkokrevné Keňany určitě vyhnaly do ulic, protože oznámení o stovkách tisíc příležitostí pro keňské imigranty do Evropy, většinou komentovali, že “pracovní místa je třeba vytvářet hlavně doma”!

Krize se valí na Evropu, a každý politik, který má aspoň trochu za ušima, se teď snaží pro své občany získat pracovní a obchodní příležitosti, kde to jenom jde. Belgický premiér De Croo proto vyrazil podle instrukcí od Komise EU “vyžebrat toho, co nejvíce” do Pekingu.

Rotující předseda EU De Croo včera v Pekingu podle direktiv přímo od bruselské komise chválil Čínu, a pomlouval politiku USA o oddělování obchodních řetězců s Čínou, a vysloužil si pochvalu, a příslib rozsáhlých čínských investic do zemí západní EU! 

De Croo je od 1. ledna tzv. rotující předseda EU, a tak využil příležitosti, že “rotuje”, a EU jej posílá do Pekingu, a naložil do letadla nejvýznamnější belgické podnikatele, a představil je prezidentovi Xi a jeho byznysmenům. S De Croo přiletěli mimo jiné CEO  10. největší chemické společnosti světa Solvay, a CEO mamutí železářské společnosti Beakert, která zaměstnává 28 000 lidí, třeba i v Bohumíně.  De Croo chválil Čínu a lákal ji k investicím: Belgie je proti oddělení průmyslových a dodavatelských řetězců, vítá čínské podniky při spolupráci v Belgii a doufá, že posílí personální a kulturní výměnu s Čínou. (Srovnej!  Lipavský: Navrhl jsem pozměňovací návrhy, které by zajistily, že vláda neuzavře takovou smlouvu o výkupu elektřiny, která pochází ze zdroje, který byl postaven na technologiích z Ruska anebo Číny = v roce 2020 Lipavský zastavil připravovanou výstavbu jaderné elektrárny, a nepotěšil Čínu.) De Croo v Pekingu v předvečer voleb na Tchaj-wanu prohlásil: Vztahy mezi Belgií a Čínou v mnoha ohledech udávají tempo ve vazbách evropských zemí s Čínou. Belgie bude i nadále dodržovat politiku jedné Číny! (Srovnej! Pekarová-Adamová na Tchaj-wanu: Výhrůžky Pekingu nás nezastaví!  Česká republika patří k největším podporovatelům a přátelům Tchaj-wanu v Evropě. Věřím, že nás budou následovat i další evropské země, pokud už tak nečiní!) Jak jste si všimli, mouřeníni (Lipavský a Pekarová) vykonali svou práci, a Západ (De Croo) má nyní volné pole, aby s Pekingem uzavřel výhodné obchodní smlouvy a získal čínské investice, a nová pracovní místa pro Západní EU!

Čínský prezident Xi ocenil, že Belgie vyjádřila otevřený odpor k přerušení průmyslových a dodavatelských řetězců v obchodu s Čínou, (podle tzv. Lipavského scénáře), a uvítal, že belgické společnost budou investovat v Číně, a oznámil, že je připraven investovat v Belgii do dopravy, logistiky, bio-farmaceutiky, a do rozvoje digitální ekonomiky! Belgičané se tak mohou těšit na spoustu nové dobře placené práce, zatímco Češi a Slováci, díky předchozímu řádění party Čaputová-Matovič-Odór, na krachy podniků, a nezaměstnanost až 30%! Čína ocenila snahu EU zejména tímto včerejším citátem: Čína uznává, že pozice EU, její ekonomika a bezpečnost jsou závislé na USA, a tak je pro EU obtížné udržet si zcela nezávislou politiku, a proto Čína řeší všechny spory s EU způsobem, který je odolný proti tomuto americkému tlaku. Zkrátka, Čína má s EU vždy trpělivost.

Krize českého autoprůmyslu bude děsivá – v Německu se už zavírají celé automobilky, a pro propuštěné zaměstnance se nedaří sehnat žádnou náhradu! Ti tak hrozí, že se přidají k zemědělcům a dalším nespokojencům, kteří v Německu dnes a denně demonstrují proti vládě.  Každý západní politik nyní už shání investory, kde se dá! Jen Fiala se v televizi přihlouple usmívá, a ujišťuje občany, že krize je za námi. Podle toho, jak narychlo vyslal Brusel De Croo do Pekingu, a jak tam podle instrukcí “vychvaloval” Číňany, západní politici už vědí, že krize je teprve přede dveřmi, a že nás z ní podobně jako v letech 2008-13 může vytáhnout pouze Čína. Nebude tak dlouho trvat, a Brusel vyšle svého zástupce i za Putinem, aby s ním uzavřel, pro Západ EU, podobně výhodné obchody. Můžeme se však spolehnout, že díky Fialovi a jeho partě, ČR opět ostrouhá. 

Dnes 13. ledna ve 20 hodin budu diskutovat se Skálou na TV Bureš, a hlavní perličku, co za velmi nemilé překvapení přichystal tento týden Čechům a Slovákům Brusel, jsem si nechal na tento pořad. (Odkaz na pořad.)

Je sobota 13. leden 2024, 04.47 ráno. Ve čtvrtek 11. ledna jsem byl hostem ve Studio Helene, Svobodný vysílač. Záznam pořadu najdete zde. Ve čtvrtek 4. ledna jsem natáčel u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete na tomto odkazu. Ve středu 27.12 jsem vystupoval na na Bureš TV, pořad na tomto odkazu Záznam z konference v Ústí nad Labem, na které jsem byl 11. prosince, najdete zde.  Další pořady: Konference v Roudnici nad Labem 2.prosince. 

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář