MAP 1877 POZOR! Špičkový agent GRU, který jde po stopě výrobce “českých raket”, má u Putina vroubek! Bude ho chtít odčinit a být slavný jako jeho otec?!

Mimořádně zajímavé novinky se včera děly v Rusku, kde odpoledne tamní média začala jako na povel zásobovat své čtenáře nejnovějším odhalením v případu tzv. “českých raket, které vraždily ruské děti”, a chrlila na Rusy jednu důkazní fotografii za druhou. Ještě zajímavější ovšem bylo, že důkazy zveřejnil špičkový agent GRU, absolvent elitních vojenských akademií, člen osobního štábu Vladimíra Putina, diverzní expert, který řídil speciální část armádních operací vedoucích k ovládnutí Krymu i Donbasu v roce 2014, a zároveň osoba, která u Gosudara upadla v menší nemilost, a potřebuje svůj vroubek nutně rychle odčinit, aby mohla pokračovat ve své zářné kariéře. A to je kombinace, která nevěští osobám a místům spojeným s “českými raketami” zřejmě nic dobrého. Jak včera shodou náhod v ukrajinské televizi přiznal generál Krivonos – Putin už preventivně zničil výrobnu špičkových ukrajinských raket s dostřelem až 1000 km ještě dřív než se podařilo první rakety zkompletovat! A nynější útoky severokorejských raket na území Ukrajinu dokazují, že všichni ukrajinští politici jsou zrádci, protože nebyli schopni od roku 2014 vyrobit ani primitivní severokorejské rakety, které na Ukrajinu nyní posílá Putin. A to měla ukrajinská armáda vyvinuté mnohem lepší! 

(Viz video Generála Krivonose, zajímavé od 07.00+, je v ukrajinštině. Generála Krivonose, velitele speciálních sil Ukrajiny, sesadil před válkou Zelenskyj, protože se opovažoval kandidovat v prezidentských volbách. Nad populárním Krivonosem drží ochranou ruku generál Zalužnyj. Zelenskyj chtěl už loni Krivonose zavřít za pomocí falešných důkazů za údajné vyloupení bankomatů, při obraně kyjevského letiště, které velel jako dobrovolný-vojín-důchodce. Jakmile se Krivonos na letišti po překvapivém ruském útoku zjevil, všichni ukrajinští vojáci se mu okamžitě s radostí dobrovolně podřídili. Krivonos je ukrajinský nacionalista a válečník “par excellence”! A nesnáší současné kyjevské prodejné politiky, kteří si podle něj z obrany Ukrajiny udělali sprostý byznys.)

1)  Článek vysokého agenta GRU Andreje Klinceviče o “českých raketách, které vraždily ruské děti”, z portálu “Новости Белгорoda”: 

Naše armáda již zjistila, že nepřítel použil k útoku na Bělgorod, a na celý region vícenásobné odpalovací raketové systémy české výroby RM-70 Vampire. Jde se o modernizovanou verzi sovětského raketového systému BM-21 Grad vyráběného v Československu od roku 1972, kdy stromy byly vysoké, (Klincevič časově odkazuje na studenou válku poukazem na slavný sovětský film té doby nominovaný na Zlatou palmu), a většina východní Evropy se snažila předstírat, že za druhé světové války nepodporovala Hitlera. No, vraťme se do naší doby.

Česká republika předala kyjevskému režimu zbraně, které slouží k zabíjení našich civilistů, našich dětí.

Už se zjistilo, odkud hlavice raket pocházejí. (Ne), nečekaně – je to Slovensko. Podle nápisů na hlavicích byly rakety vyrobeny teprve nedávno. Mají vylepšený dostřel. Tyto rakety i s hlavicemi vyrábí tato společnost, která je součástí skupiny MSM. Tyto rakety byly vyrobeny na Slovensku, a buď předány do České republiky, a nebo přímo kyjevskému režimu, buď za vlády premiéra Hegera, nebo za vlády premiéra Ódora. (Viz foto 1)

Slovenská raketa, která zabíjela v Bělgorodu – obrázek 1

Trocha historie. Během Velké vlastenecké války tato slovenská továrna vyráběla pro potřeby nacistického Německa. Vojáci Rudé armády osvobodili celou oblast okolo této slovenské zbrojovky 2. května 1945, a osvobozená zbrojovka, kde byly v roce 2023 vyrobeny 122mm granáty, které zabíjely naše děti v Bělgorodu, byla v době, kdy Československo bylo socialistickým státem a bylo součástí Varšavské smlouvy, pojmenována po maršálovi Sovětského svazu Vorošilovovi

V roce 2004 vstoupilo Slovensko do NATO.

To je vše, co mám na mysli. Děti a vnukové nacistů, které jsme porazili, využili geopolitických procesů, které vyvolal chaos po rozpadu SSSR. Neonacismus je pokusem o pomstu potomků poražených. Proti tomu také bojujeme. A vyhrajeme.

(Další fotografie !slovenských raket a originál článku najdete zde)

2) Kdo je tajemný vysoký agent GRU Andrej Klincevič, který článek i fotografie publikoval:

Abychom pochopili, proč odchovanec elitních ruských akademií Andrej Klincevič, který zveřejnil důkazy o “českých raketách”, není v Rusku jen tak někdo, je třeba nejprve vysvětlit, kdo je jeho otec Franz Klincevič. (Foto dole)

Plukovník speciálních sil Ruska v záloze Franz Klicevič si v Afganistánu za dva roky vysloužil 2 řády Rudého praporu! Hrdinu Ruska dostat nemohl, protože velel speciální jednotce PSYOPS, která se infiltrovala do afgánského prostředí, a působila ve prospěch zvláštních operací slavného 345. gardového výsadkového pluku, které vešly ve známost zejména díky filmu 9. rota ruského režiséra Fjodora Bondarčuka. Je absolventem nejvyšších ruských válečných institucí – Vojensko-politické akademie Vladimíra Iljiče Lenina, nyní Válečná Akademie Alexandra Něvského, a Vojenské akademie Generálního štábu ozbrojených sil Ruské federace. Je považován za specialistu na propagandu, podvratné a vlivové operace. Za přípravu podmínek anexe Krymu a rebelie na Donbasu byl v roce 2013 Putinem vyznamenán Řádem Alexandra Něvského. Dotáhl to na poslance a místopředsedu bezpečnostního výboru Ruska. V této pozici se střetnul s konkurenční klikou ministra Šojgu, a byl v roce 2018 z “nevysvětlených” důvodů sesazen ze všech funkcí. Existují tři teorie, proč:

  1. Podle první verze – Byl potrestán, protože v únoru 2018 zveřejnil informace, z nichž vyplývalo, že ruský pilot SU-25SM, Roman Filippov, nezahynul hrdinkou smrtí  v boji s teroristy ISIL, jak armáda tvrdila, ale po sestřelení ruskou raketou, kterou na něj odpálily syrské vládní jednotky. Klika Šojgu, která na Klinceviče staršího měla dlouhodobě políčeno, protože neustále “strkal prsty, kam neměl”, toho využila, a donutila Putina, aby ho sesadil
  2. Podle druhé verze – šířené hlavně ruskou pro-západní opozicí – se Klincevič pohádal v roce 2018 s Putinem, a měl šířit v prostředí vysoké moskevské politiky, že Barbarské obsazení Krymu, kdy jsme obětovali normy mezinárodního práva, ohrozilo pověst a autoritu země na mnoho a mnoho let a bude nás to pronásledovat. Našim potomkům byla uštědřena rána pro pověst a autoritu naší země. Naši potomci budou muset dlouho platit za toto ukvapené a krátkozraké rozhodnutí, učiněné v zápalu vášně, ze zášti, nevím proč… To nelze vysvětlit zdravým rozumem. Vzhledem k tomu, že se Klincevič na připojení Krymu aktivně podílel, a i se synem za ně byli Putinem dekorováni, zdá se tato verze nepravděpodobnou. A nebo byla ruským krycím manévrem, protože Klincevič mladší potom z Běloruska připravoval ruský vlád na Ukrajinu. 
  3. Podle třetí verze “příliš propadl korupci veřejných peněz” a dovolil si v Rusku nemyslitelné – tunelovat Svazu válečných veteránů – invalidů, tím, že se v jejich luxusním sanatoriu rekreoval i s celou rodinou, ale odmítl cokoli platit, což je privilegium vyhrazené pouze veteránům-invalidům.  Sporných 285 tisíc rublů představuje vzhledem k majetku asi 200 milionů dolarů směšnou částku, nicméně Klincevič byl k jejímu zaplacení Svazu invalidů odsouzen všemi ruskými soudy, dokud Nejvyšší soud celý případ náhle nezastavil z tzv. procesních důvodů. 

Syn Andrej Klincevič, autor článku, vyrazil v otcových stopách. Po Suvorovském učilišti v Tveru absolvoval elitní Válečnou Akademii Alexandra Něvského se zaměřením na propagandu, podvratné akce a infiltrační a vlivové operace. V letech 2003-6 sloužil podobně jako otec u speciálních výsadkových sil a podobně jako otec nastoupil “do služeb státních orgánů Ruska v zahraničí.” Pokud je někdo na pochybách, že nešlo o GRU, FSB nebo SVR, plete se, protože v letech 2013 až 14 Klincevič působil jako “náměstek” generálního ředitele pro zahraniční otázky koncernu Granit, který vyrábí taktické rakety, a další ruské superzbraně. A je v nemilosti na Západě. 

Ukrajinské tajné služby mají na oba Klinceviče obzvláště spadeno, protože na soupisu vyznamenaných za osvobození Krymu, byli číslo 1 a číslo 3. (Na odkaze rozklikněte 4 fotografii v horním rámečku, napravo od druhého portrétu Klinceviče.) Podle ukrajinské SBU se Klincevič mladší potom přesunul do Běloruska, kde cvičil tamní bezpečnostní síly v boji proti domácímu nepříteli a připravoval invazi na Ukrajinu

Z dostupných materiálů o Klincevičovi mladším se zdá být jasné, že se jedná o špičkového experta ruských tajných služeb, který v minulosti pracoval jako náměstek oddělení v Putinově prezidentské kanceláři. Protože jeho rodina má nevyřízené účty s klikou ministra Šojgu, mohou materiály, které zveřejnil o českých raketách mít za cíl, očerňovat ministra Šojgu z neschopnosti bránit ruská města před útoky podobných archaických střel. Možná jde o pokus koncernu Granit získat další zakázky. Podobně na ministra Šojgu útočil i kuchař Prigožin, a to je zajímavé, protože Prigožin pocházel z ruského zločineckého prostředí 90-let v Petrohradu, a Klincevič starší má velmi blízko k šéfovi tzv. Solncevské mafie, známé v Česku hlavně z Razie v restauraci U Holubů. 

Spojení Klincevič – Solncevská mafie – České rakety vraždící ruské děti – vytváří pořádně silný koktejl – protože podle českých expertů Solncevská mafie pracuje pod ochranou a ve prospěch ruské tajné služby FSB!! Doufejme tak, že ani Koudelka ani Rakušan zase nebudou spát, jak mají v podobných případech ve zvyku. Neboť podle Ondřeje Kundry, bývalého spolupracovníka Jakuba Jandy z Evropských hodnotProstor, v němž žijeme, jsme si navykli vnímat jako bezpečný. V roce 1996 Česko vstoupilo do NATO a o šest let později i do Evropské unie, což ve veřejnosti posílilo přesvědčení, že odteď nám žádná velká rizika nehrozí. A že se tedy v klidu můžeme soustředit na vše možné, jen ne na ochranu našich svobod a bezpečnosti. Jenže zatímco jsme se věnovali byznysu, cestování, zábavě nebo práci, Rusko odsud nikdy nestáhlo své tajné agenty, naopak v posledních letech jejich řady výrazně posílilo. Dostali řadu úkolů, politické krytí od vedení Kremlu, v podstatě nekonečné prostředky na svoji činnost. S jasným cílem podkopat zdejší stále se usazující a vratkou demokracii, vnést do ní chaos, oslabit její zakořeňování do obranných a politických struktur Západu a zmocnit se našich tajemství. S podobným překvapením hledí v poslední době na rozsáhlé aktivity ruské špionáže i v mnoha dalších zemích EU. Ukazuje se, že ničivé působení ruských tajných služeb není reliktem dob dávno minulých, které pohřbil pád Železné opony, ale že je naopak načase se jimi vážně zabývat. 

Je totiž navýsost zajímavé, že ještě nikdo z Fialových nikde hlasitě v médiích neřve, že agent ruské tajné služby Klincevič, spolupracující s ruskou mafií aktivní v ČR,  jde po stopě českých raket, které zabíjely ruské maminky a děti v Bělgorodu! Zdá se, že se tentokráte fialovým nevyplatí křičet nahlas???? Uvidíme. 

III. část operace Žabák vyjde zítra, tohle bylo aktuální.

Ve čtvrtek  jsem natáčel u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete na tomto odkazu.

Je pondělí 8. leden 2024, 05.09 ráno. Ve středu 27.12 jsem vystupoval na na Bureš TV, pořad na tomto odkazu Záznam z konference v Ústí nad Labem, na které jsem byl 11. prosince, najdete zde.  Další pořady: Konference v Roudnici nad Labem 2.prosince. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář