MAP 1847 Lavrov včera promluvil, a diplomaté EU ihned schválili všechny ruské návrhy! Krutá lekce od ostříleného diplomata pirátskému elévovi Lipavskému. Kyjev zuří!!

Dobří diplomaté zrají jako víno a Sergej Lavrov je toho důkazem. Posuďte sami, stojí to za to:

  • 30. listopadu oslavovala česká média geniálního fialového ministra zahraničí, pirátského bakaláře, Jana Lipavského, jak rafinovaně na jednání OBSE ukázal ruskému ministrovi zahraničí Sergeji Lavrovovi diplomatický prostředníček! A bojkotoval jeho vystoupení na konferenci, a odmítal se s ním bavit! 
  • 1. prosince večer kyjevská média vztekle bečela, že diplomaté EU opět zbaběle zradili Ukrajinu, a odhlasovali na konferenci OBSE, kde Lipavský rafinovaně ukázal Lavrovovi prostředníček, nejen všechny ruské návrhy, ale smetli ze stolu i všechny protiruské návrhy! Lavrov přitom na jednání nikomu prostředníček neukazoval, a jen se na všechny diplomaticky usmíval!

Jaký měla česká diplomacie na konferenci OBSE cíl je nejasné. Zdá se však, že hlavním cílem eléva Lipavského bylo před euro-volbami zviditelnit Piráty, a ukázat tak jejich voličům, že v urážení Rusů jsou nepřekonatelnými přeborníky! Je to zřejmě potřeba, protože číslo 5 na kandidátce Pirátů – europoslanec Mikuláš Peksa – je znám pod přezdívkou “Pelmeň”, protože při oslavách na ruském velvyslanectví se nemohl nabažit tohoto typicky ruského pokrmu

V každém případě naštvaná kyjevská média prozradila, že diplomaté EU měli na konferenci OBSE za úkol prosadit dva plány:

  • Vyloučit Rusko z organizace OBSE a zahájit jeho absolutní diplomatický bojkot!
  • Zvolit Estonsko za předsedající zemi OBSE, protože je zárukou trvalé protiruské politiky, a nebo aspoň nějakou jinou jestřábí protiruskou zemi! (Česko?)

Bohužel, když jednání začala, Lavrov mazaně pohrozil, že Rusko přestane vyplácet desítky milionů USD na platy 2500 profesionálních diplomatů OBSE, a EU si může začít své bohatě placené úředníky, které OBSE zaměstnává, platit sama! Rusko ostatně v OBSE být ani nemusí, varoval Lavrov, protože jako ostřílený diplomat, na rozdíl od elévů a bakalářů, věděl, že OBSE bez Ruska nemá žádný smysl, a Brusel zaměstnance OBSE sám platit nebude, protože už teď nemá ani na platy vlastních úředníků, a týden už žebrá usilovně u  Německa, Holandska, Belgie a Francie, o zvýšení rozpočtu, (1.9 miliardy EUR, 49 miliard CZK), jen na platy bruselských úředníků!! 

Lavrovova pohrůžka zastavením výplat rublů na platy diplomatů ze zemí EU okamžitě zabrala, a na ruský návrh byla předsednickou zemí OBSE zvolena Malta, která je více proruská, než v Česku omílané Orbánovo Maďarsko, či aktuálně Ficovo Slovensko! OBSE se ke vzteku Kyjeva a jeho posledních evropských pochopů zachová jako platforma, kde se ruští a evropští diplomaté budou střetávat, aby se jednáními pokusili zamezit válečným konfliktům. Rusko si tento týden v praxi vyzkoušelo, že Evropanům díky sankcím a drahotě už docházejí peníze, a tak se rádi nechají penězi přesvědčit. Že u toho někteří evropští diplomaté ukazují ruskému ministru zahraničí vztyčený prostředníček, je moskevskému Gosudarovi šuma fuk, neb od časů jezuitů jest známo, že Účel světí prostředky! A ještě déle, že Osel s pytlem zlata přeskočí jakkoli vysokou zeď! Jsem tak zvědav, za kolik naši politici nakonec Ukrajinu Putinovi prodají! 

Dnes, pokud doprava kvůli sněhu nezkolabuje, budu od 9 hodin na konferenci v Roudnici nad Labem v hotelu Magnolie, přímý přenos z konference najdete na tomto odkaze

Je sobota, 2. prosince, 03.51 hodin ráno. Mějte se krásně! Jdu se prospat. Moje poslední pořady:  U Hájka na Protiproudu z 22. listopadu, a na Petr Bureš TV ze 17. listopadu najdete zde.   Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je fialově zlá, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář