MAP 1844 Panika v Kyjevě! Ruské obrněné kolony se včera večer daly do pohybu nečekaným směrem! Člen nejvyššího vedení prezidentské kanceláře Ukrajiny Leščenko včera přiznal obrovské, až 98% ztráty ukrajinské armády na živé síle!

Rusko jasně vítězí a je si toho vědomo! Ministr Lavrov včera kategoricky odmítl návrh Washingtonu na zahájení mírových rozhovorů o Ukrajině, který i tak vyvolal v Kyjevě naprosté zděšení. Zdá se tak, že letní válečná katastrofa vojsk Kyjevské Soldatesky v záporožských stepích Putina jen dále utvrdila v jeho přesvědčení, že jediným možným mírovým řešením ukrajinského konfliktu bude bezpodmínečná kapitulace Zelenského banderovců podle vzoru bezpodmínečné kapitulace Hitlerových nacistů. A zdá se, že poslední události dávají Putinovi za pravdu.

Sergej Leščenko z kanceláře prezidenta Ukrajiny včera 28.11. v televizi přiznal obrovské 98% ztráty Armády Ukrajiny na živé síle!

Včera večer, Sergej Leščenko, poradce ředitele kanceláře prezidenta Zelenského šokoval ukrajinskou veřejnost, když v televizním vystoupení poprvé oficiálně přiznal obrovské ztráty, které Ukrajinská armáda v posledních měsících utrpěla. Podle Leščenka frontové roty vojsk Soldatesky, které z posledních sil odrážejí stále silnější ruské útoky, už často tvoří jen poslední 3 vojáci, místo obvyklých 110 vojáků, se kterými boje v létě zahájily. Podle Leščenka je průměrný věk vojáků Soldatesky 54 let, a s těmito starci není v žádném případě možné vést jakékoli náročné útočné nebo obranné bojové operace s vyhlídkou na úspěch! Podle Leščenka je nutná okamžitá výměna vybitých frontových brigád za čerstvé jednotky. Kde je Kyjev vezme, Lešečenko neřekl.

Komisař Volodymyr Artyukh obvinil 17. listopadu politiky v gubernii Sumy, že zradili Ukrajinu a dodávají jen 8% požadovaných vojáků!

Ukrajinská tajná služba USB mezi tím obvinila čelné politiky z nejvýchodnější neokupované části Ukrajiny, ze Sumské oblasti, kde žije 1 milion Ukrajinců, a 0.1 milionu Rusů, a která hraničí s Ruskem i Běloruskem, ze sabotáží a zrady, protože Sumská oblast plní mobilizační kvóty jen na 8%! Obdobně byla v létě obviněna Poltavská oblast, (1.4 milionu obyvatel, 91% Ukrajinci, 7% Rusové), která plnila mobilizační kvóty jen na 13%! Jediná oblast, která kvóty plní je Lvov u polských hranic, 105%. Mariana Zauglá, známá jako důvěrná politická spojenkyně prezidenta Zelenského, a členka mocného válečného výboru parlamentu Ukrajiny, která se proslavila loni nařízením sebevražedných Banzaj útoků, které měly za cíl odvrátit porážku vojsk Soldatesky u města Lysičansk, minulý týden přiznala, že generál Zalužnyj trvá na tom, že bezpodmínečně potřebuje dostávat na udržení tempa svých vojenských operací každoměsíční zásilku nejméně 20 000 čerstvých duší, aby nahradil ty duše, které mu Putin pravidelně posílá do nebe. 

Včera večer začal ze svobodného západního břehu Dněpru vykřikovat Petro Andryushchenko, světu známý jako uprchlý poradce ukrajinského starosty Mariupolu. Andryushchenko varoval, že ukrajinští partyzáni, kterými se to prý v okolí Mariupolu jenom hemží, mu hlásili, že městem začaly v doprovodu ruské policie projíždět neobvykle obrovské obrněné kolony ruských vojsk, a ty kolony, že míří ze Západu na Východ, a ne z Východu na Západ, jak by měly! Podle Andryushchenka, pohyb ruských kolon tímto směrem znamená, že ukrajinská ofenzíva přes Dněpr a v Záporoží definitivně zkrachovala, a Putin se rozhodl přesunout své nevyužívané zálohy z tohoto bojiště, a zaútočit s nimi směrem od Bachmutu! Od Bachmutu se dá útočit pouze na Slavjansk, do týlu Severské skupiny vojsk Ukrajiny, a nebo ze severu do týlu Avdijivského uskupení. V obou případech hrozí obklíčení 10 000 vojáků soldatesky, a ztráty významných měst! Andryushchenko také přiznal, že všichni ukrajinští partyzáni na východním břehu Dněpru jsou nemohoucí břídilové, a že Putinovi se tak v každém případě nejpozději na jaře podaří dokončit stavbu nové železnice z Ruska podél pobřeží Azovského moře až na Krym, a tím všechny útoky na Krymský most ztratí své opodstatnění. Podle Andryushchenka, je už Putinova nová železnice dostavěna až do Mariupolu, a její dnešní zprovoznění, tak umožní Rusům přisunovat další munici a materiál, a útočit u Bachmutu ještě zuřivěji, či dokonce podniknout i ofenzívu! 

Je středa, 29. listopad, 04.47 hodin ráno. Mějte krásný den! Moje poslední pořady:  U Hájka na Protiproudu z 22. listopadu, a na Petr Bureš TV ze 17. listopadu najdete zde.   Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je fialově zlá, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář