MAP 1837 Plán Obersta NATO Rodericha Kiesewettera – pochytat v Německu silné Ukrajince, zformovat z nich 7 divizí, a poslat je na Putina!

Německý poslanec Roderich Kiesewetter, (CDU), který po oslnivé kariéře ve vysokých štábních funkcích na belgickém hlavním velitelství NATO pověsil uniformu plukovníka Bundeswehru na věšák, a pustil se do politiky, přes víkend vymyslel, jak porazit Putina! Oberst Kiesewetter vyhlásil, že nechápe, proč se fyzicky zdatní Ukrajinci schovávají v Německu a vyhýbají službě na frontě. Mnozí Ukrajinci, řekl Oberst Kiesewetter, které v Německu vidíme, na mně působí dojmem, že jsou silní, a dalo by se z nich snadno zformovat 8 až 10 divizí, které Kyjevu nyní zoufale chybí!  

Podle údajů Eurostatu se na území EU nyní oficiálně skrývá před vojenskou službou v jednotkách kyjevské soldatesky 650 tisíc ukrajinských mužů ve věku 18-64 let. Podle údajů Die Welt v Německu na každé 2 oficiální skryté Ukrajince připadá další 1 neoficiálně skrytý. Celkem 1 milion Ukrajinců se tak podle těchto údajů skrývá před svou vlastní vládou na území EU. Jen letos tajná služba SBU zadržela při pokusu o ilegální překročení hranice z Ukrajiny do EU 21 113 mužů, a dalších 19 740 dezertérů bylo sice odhaleno a identifikováno, ale útěk se jim zdařil.

Na Ukrajině se podle všeho schovávají před odvodem do armády miliony mužů. Podle BBC, jen v Oděse existuje organizovaná skupina 30 tisíc dobrovolníků, kteří pomáhají Ukrajincům se skrývat před mobilizací. Řada ukrajinských majitelů továren potvrdila britskému tisku, že Ukrajinci přestali chodit do práce, a raději se skrývají, aby si pro ně do zaměstnání nepřišla Zelenského rekrutační komanda. 

Podle ministra obrany Ukrajiny Rustema Umarova je současná síla kyjevské armády 800 tisíc mužů. Podle ukrajinských médií je současná síla vojsk Gosudara na Ukrajině jen 400 tisíc mužů

Ukrajinské nejvyšší velení není od letošního léta schopno mobilizovat další vojáky, ani aby nahrazovalo ztráty, natož aby vytvářelo nové jednotky.  Podle odhadů CIA, už Ukrajina zmobilizovala 1.5 milionu mužů, z nichž každého druhého už Rusové zneškodnili.

Podle Ukrajinských médií Godudar od ledna do listopadu letošního roku nejen nahradil všechny utrpěné ztráty, ale i posílil svá vojska na Ukrajině o dalších 100 tisíc mužů. Ruská armáda bojující na Ukrajině, tak za jediný rok zesílila ze 300 na 400 tisíc, a Gosudar každý měsíc posílá na frontu další a další nové jednotky! 

Hlavní problém Ukrajiny je prostý. Z 10 milionu Ukrajinců, kteří neutekli, jich už 2 miliony prošlo mobilizací! Zbývající jsou:

  • bohatí, vlivní a mocní, kteří se mobilizaci umějí vždy chytře vyhnout, a na válce zbohatnout,
  • různí specialisté a klíčoví zaměstnanci, kteří se nikdy nemobilizují, protože bez nich by nefungoval ani státní aparát, ani válečná ekonomika,
  • a ti ostatní! A ti se už nechtějí nechat zmobilizovat, aby položili život za Zelenského a jeho rodinu!!

Je tak konec, protože nové divize zformované z nějak pochytaných Ukrajinců podle plánů šíleného německého Obersta Rodericha Kiesewettera jsou jen odsouzeny k tomu, aby znova opakovaly osudy českých pluků na ruské frontě, které celé odpochodovaly do ruského zajetí i s vyhrávající kapelou, a provolávaje Sláva Rusku!, jako třeba 36. pěší pluk z Mladé Boleslavi

Plukovníci, generálové a politici NATO by měli povinně před nástupem do funkce studovat Osudy dobrého vojáka Švejka, jinak hrozí, že nás naženou do nějaké nesmyslné války, jak se o to pokouší Oberst Kieseweter, který už také požadoval, aby na Ukrajinu byli vysláni i němečtí vojáci! 

Je pondělí, 20. listopad, 05.15 hodin ráno. Mějte krásný den!  V úterý 21. listopadu budu natáčet u Hájka na Protiproudu. Moje poslední pořady:  U Hájka z 19. října najdete zde, a na Petr Bureš TV ze 17. listopadu najdete zde.   Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář