MAP 1825 Prezident muslimské Gambie shrábnul miliardy evropských dotací a vysmál se Bruselu, že žádné ilegální uprchlíky vyhoštěné z EU zpět nepřijme, protože jsou všichni ne-pře-vychovatelní kriminálníci, a Gambie je ráda, že se jich zbavila!

Velký průšvih se řítí na Evropu. V Německu včera vyzvaly mocné pro-uprchlické Bruselem financované neziskovky vládu v Berlíně, aby okamžitě do Německa dopravila velkou část z 1.7 milionu afgánských uprchlíků, kterou začaly pákistánské úřady vyhánět ze země s odůvodněním, že jsou odpovědni za dramatický nárůst kriminality! Už 2. listopadu přitom politický poradce Victora Orbána – Balász Orbán zveřejnil údaje z odtajněné bezpečnostní zprávy maďarské rozvědky, a podle nich:

  • se na srbsko-maďarské hranici už objevili první příslušníci nechvalně proslulých teroristických organizací ISIS, Al-Káida a Hamas!
  • v oblasti Vojvodiny se dokonce objevila uskupení afgánského Talibánu, přičemž mnoho pašeráků uprchlíků má přímé rodinné vazby na afghánské vládní úředníky, členy Talibanu, i na členy další afgánské teroristické skupiny Haqqani.
  • Tajná zpravodajská služba Talibanu převzala pod přímou kontrolu činnost afghánských pašeráků uprchlíků po celém světě, a tedy i v Evropě!
  • Z řady zpravodajských údajů vyplývá, že teroristé se už zaměřují na různé evropské destinace, do kterých se snaží proniknout. Na maďarsko-srbské hranici začalo navíc docházet k přestřelkám zločineckých a teroristických skupin mezi sebou!

Předseda poslaneckého klubu Fidesz Máté Kocsis navíc varoval ostatní země EU, které díky nízkým mzdám a jazykovým odlišnostem dosud nebyly hromadným cílem pro nelegální imigranty, že první signály z Belgie, která přestala poskytovat ubytování mužům-imigrantům, pokud přicestovali do EU sami, ukazují, že mladí nelegální imigranti už hledají jiné alternativy, kde by se usadili, a protože Německo a další země jsou už přeplněné a omezují sociální dávky, může se stát, že země střední Evropy se brzy stanou dalším cílem imigrantů, a dalším cílem teroristů! 

Proč se nelegální imigraci do Evropy nedaří bruselskými metodami zastavit je jasné z příkladu malého muslimského státu Afriky Gambie!

Corado Pampaloni (uprostřed) vyslanec EU v Gambii, přiznal, že za poslední 4 roky EU napumpovala do země 9 miliard, a Gambie přesto odmítá přebírat zpět z EU své zločince a další odmítnuté nelegální imigranty – muslimy!

Gambijský prezident Adama Barrow, velký oblíbenec Bruselu, který jen v posledních pár letech obdržel z pokladny EU 365 milionů EUR, (cca 9 miliard CZK), aby se udržel u moci, a mohl v zemi stavět nové mešity, oznámil, že Gambie v žádném případě nepřevezme z Evropy zpět žádné gambijské ilegální uprchlíky, kterým nebyl udělen azyl, protože: Díky útěku těchto zločinců ze země se v Gambii podařilo razantně snížit zločinnost! Prezident Gambie, kde je 95% obyvatel muslimů, Bruselu stručně vysvětlil, že v žádném případě nemůže přijmout zpět své občany, kteří pobývají ilegálně v Evropě, protože tito lidé nemohou být znovu integrováni zpět do gambijské společnosti – a pokud by byli repatriováni – vyvolalo by to v Gambii velké sociální nepokoje a bouře!

Podle údajů washingtonské centrály MMF je další důvod proč malá Gambie, (2.5 miliony obyvatel), odmítá z EU přebírat odmítnuté uprchlíky prostý a stejný pro všechny země Afriky – nelegální uprchlíci posílají do svých zemí svým příbuzným peníze, lhostejno zda ze sociálních dávek, práce, a nebo z prodeje drog, či další kriminality, a tyto peníze tvoří dohromady značnou část ekonomických příjmů těchto afrických zemí, v případě Gambie tvoří přesně 21% veškeré hodnoty místní ekonomiky (HDP). Je spočítáno MMF, že 118 tisíc Gambijců poslalo domů jen v roce 2020 celkem 495 milionů EUR, (průměrně tak každý Gambijec poslal za rok domů 4 195 EUR, = 105 tisíc CZK)! Gambijci jsou v EU evidentně velmi úspěšní podnikatelé, když mohou do své vlasti každý posílat ročně přes 100 tisíc CZK ročně, to ve Fialově ČR letos dle ČRo neušetří 1/3 všech občanů ani korunu!! A je s podivem, že se nyní jen Německo snaží neúspěšně poslat do Gambie 6000 odmítnutých ilegálních imigrantů – Gambijců! Asi na tvrzení jejich vlastního prezidenta, že díky jejich útěku z Gambie se v zemi razantně snížila kriminalita, bude více než zrnko pravdy!

Jak si EU váží jednotlivých národů světa je vidět na této krásné tabulce, která zachycuje dotace pro jednotlivé země, přepočítané na hlavu jednoho teoretického občana: (Zdroj výpočtů pro Italy a Čechy: Pouze Recovery Fund)

  • Jeden Gambijec dostal z EU v letech 2017-21, 5 let, celkem:                   4950   CZK
  • Jeden Čech dostane z EU v letech 2021-27, 7 let, celkem:                        3090  CZK 
  • Jeden Ital dostane z EU v letech 2021-27, 7 let celkem:                         80 000 CZK     

Velmi zajímavé číslo dostaneme pokud přepočítáme finanční transfery emigrantů z Gambie do jejich vlasti. Za čtyři roky pošlou podle výpočtů samotného MMF gambijští imigranti do své domoviny celkem 19 800 CZK na hlavu každého Gambijce, který neemigroval a zůstal doma! Z údaje je vidět, že gambijští imigranti jsou ke své zemi 6 krát štědřejší, než je celá EU štědrá k Čechům!!! Protože podle jejich prezidenta Adama Barrow jsou zločinci a kriminálníci, kteří se nesmí vrátit domů, aby Gambii nerozvrátili, je nasnadě, že podle Bruselu máme být těmito kriminálníky rozvráceni MY!!!

Gambie má pouhé 2.5 milionu obyvatel, většinou muslimů,  a Brusel si s jejími nelegálními uprchlíky neví rady. Co bude Brusel pak dělat s uprchlíky ze států, které mají desítky milionů obyvatel, a nebo dokonce sto milionů obyvatel! Je nejvyšší čas pochopit, že území obydlené navzájem nesmiřitelnými skupinami obyvatel, jaké představuje třeba  současný Izrael a Palestina, jsou odsouzena k neustálým válkám, teroristickým útokům a násilnostem, tím spíš, že i podle současného gambijského prezidenta Adama Barowa jsou mladí muslimští radikálové ne-pře-vychovatelní i pro samotné muslimské státy a jejich komunity! Z výpočtů MMF je jasné, že současná masová imigrace je hlavně ekonomickou imigrací, a z údajů maďarské rozvědky, že je imigrací kriminálních a teroristických skupin! Je tak třeba vztyčit okolo Evropy nepřekročitelnou barieru na zemi, na vodě, i ve vzduchu! Pokud jednou nechceme, abychom se nestali oběťmi teroristů a různých radikálů či kriminálníků, nic jiného nám nezbývá, než jednat rychle a rázně. Jak dopadnou naivní plány českého ministra vnitra Rakušana, a jemu podobných snílků, že odmítnutí imigranti budou vraceni do svých domovin, ukázal prezident Gambie, ani náhodou, jsme rádi, že jsme se jich zbavili!!!! Je tak na čase volit politiky, kteří jsou rázní, nebojí se, nejsou snílci, a jsou proti imigraci! 

Je pondělí 6. listopad 03.49 hodin ráno. Moje poslední pořady:  U Hájka z 19. října najdete zde, a u Josefa Skály na Bureš TV,  z 20. října najdete zde. Maily jsem četl, odpovím všem v sobotu, pokud nejsou akutní. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář