MAP 1780 Šok! Příliv imigrantů zničí New York, nebude-li ihned zastaven! Varoval jeho demokratický proimigrační starosta a přiznal, že díky péči o imigranty už městu nezbývají na nic jiného peníze! Jasné důkazy o škodlivosti masové imigrace!

Starosta New Yorku, Eric Adams, ještě loni největší přívrženec masové neřízené imigrace do USA, kterou spustil Bílý dům po porážce Trumpa, minulý týden prudce otočil svoji rétoriku, a varoval, že nevidí konec zuřící imigrační krize, a přiznal, že neustálý příliv nelegální imigrace zničí New York. Nikdy v životě jsem neměl problém, u kterého jsem neviděl konec. Nyní nevidím konec imigrace. Tento problém zničí New York City. Zničte New York City, bude-li imigrace pokračovat.

Starosta Eric Adams varoval, že 100 tisíc imigrantů, kteří se přivandrovali přes mexickou hranici do města za poslední rok, a které musí New York živit a ubytovávat, způsobilo naprostý kolaps všech městských služeb. Imigrace jen 15 000 lidí způsobila deficit 12 miliard dolarů. Teď jich je 100 000, a podle Adamse bude každá městská služba v New Yorku negativně ovlivněna nedostatkem peněz. Všichni obyvatel New Yorku budou trpět. Nedostatek financí způsobený imigrací přijde do všech čtvrtí. Všichni tím budeme ovlivněni. Vše začalo loni, když jsme měli 15 000 imigrantů, teď je jich 110 000, a každý měsíc přijde dalších 10 000. Město, které jsme znali, brzy ztratíme! 

New York má 8.8 milionů obyvatel a skoro trojnásobné HDP jak ČR, která má 10.5 milionu obyvatel! Přesto stačilo, aby se do New Yorku přistěhovalo 100 tisíc imigrantů, a nastal rychlý konec této výkladní skříně svobodného podnikání, a a tzv. liberálního kapitalismu! Hrozí, že město zkrachuje! 

Česká vláda a politici, jako Rakušan (STAN), neustále podněcují imigraci a snaží se, aby se ČR stala zemí otevřenou všem imigrantům bez ohledu na následky, které to přinese. Rakušan dokonce podepsal pakt, který nás po schválení parlamentem EU bude zavazovat přijímat desetitisíce imigrantů ročně z Itálie, nebo jiných zemí EU, a nebo za jejich odmítnutí platit desítky miliard. Slovenskem aktuálně hýbe imigrační skandál tamní vládnoucí oligarchie, která tajně otevřela hranici imigrantům. Přitom ze slov starosty New Yorku už musí být i tomu poslednímu příznivci imigrace jasné, že masová, neřízená, nevýběrová imigrace, jenom škodí, způsobuje kolaps sociálních a zdravotních systémů, nedostupnost bydlení a kriminalitu! Přesto tito zavilí fialoví Imigrátoři odmítají tuto skutečnost uznat.

Je proto čas, jít proti nim demonstrovat. Jinak naše země zkrachuje, stejně jako nyní díky imigraci krachuje New York! Jindra Rajchl má v programu boj proti imigraci, a bude pořádat demonstraci. Každá akce proti Fialovi a jeho smečce zemských škůdců je dobrá. Je na Vás jestli zabráníte opakování osudu obyvatel Švédska, Belgie, Francie i New Yorku v ČR, protože čeští fialoví politici, se na rozdíl od těch z New Yorku, ze svých chyb odmítají poučit!

Podle serveru infomigrants.net, který je hlavní evropskou neziskovou proimigrační platformou, do EU při-imigrovalo za prvních 6 měsíců letošního roku 0.5 milionu lidí, většinou nelegálně. Server potvrzuje naši zprávu, že podle tzv. Rakušanova paktu o Imigraci budou muset ČR i SR platit do Bruselu 20 000 EUR, 500 000 CZK, za každého odmítnutého imigranta. Tyto peníze se pak s Bruselu budou posílat africkým a arabským zemím na zlepšení podmínek imigrantů. Samotný server se raduje, že přes miliardy EUR, které Tunisko takto už v červnu získalo z Bruselu, (viz MAP 1705), k žádnému snížení přílivu uprchlíků z Tuniska do Itálie nedošlo, naopak počty uprchlíků připlouvajících přes moře se ještě zvýšily

Podle analýzy arabských médií jen minulý týden přistálo v Itálii 10 000 Tunisanů! Emigrace přes moře na člunech z Tunisu je přísně rasově segregovaná. Tunisané přeplouvají moře vždy v kvalitních dřevěných rybářských člunech, členové mafií a bohatí imigranti mají k dispozici dokonce extrémně rychlé polovojenské čluny Zodiak. Tunisané se pašují přes moře vždy za klidného počasí. Za plavbu do Evropy dřevěným pašeráckým člunem se platí 1600 USD. Za letošní rok se přes moře propašovalo o 103% více Tunisanů než loni. Černoši z Afriky jsou naopak převáženi do Itálie jen na kovových, na pláži svařovaných jednoduchých lodích, a jejich převoz je uskutečňován pouze za špatného počasí, kdy se nepřepravují Tunisané.

Černoši v Tunisu mají podřadné postavení. Vládnoucí diktátor a jeho strana je veřejně obviňují, že svým příchodem do Tunisu, aby se přepravili přes moře, způsobili nedostatek potravin a léků. Nesmějí v Tunisu pracovat a nemají přístup k žádným dávkám sociální pomoci, mimo pomoci od evropských neziskovek. 

Tuniská ekonomika je od té doby, co Obama vyvolal tzv. Africké jaro, v troskách. Nezaměstnanost je 18%, a nezaměstnanost lidí s vyšším vzděláním dokonce 23%. Rating Tuniska nedávno spadl na CCC- , což znamená, že pravděpodobnost státního krachu je vysoká. Tunisko, které přes 50 let dotovalo ceny potravin, muselo v důsledku obilné krize vyvolané sankcemi na Rusko, přestat potraviny dotovat a v zemi se začaly šířit hladové bouře. Podle analýzy arabských médií nezbývá milionům Tunisanů, než se pokusit rychle dostat do Evropy, protože v Tunisu nemají žádnou perspektivu, ani neseženou zaměstnání.

Tuniský diktátor Kaís Saíd nasliboval EU, že omezí imigraci, protože nutně potřeboval pro svoji byrokracii, která polyká 1/3 tuniského HDP ročně, další miliardy, aby se udržel u koryta. Jakmile peníze obdržel, zakročil proti černým imigrantům, ale ne proti tuniským imigrantům, kteří představují většinu. EU tak zaplatila několik miliard a jediným výsledkem bylo, že počet imigrantů se zdvojnásobil. Podle arabských médií jsou v Tuniských slumech, odkud se rekrutuje většina imigrantů, k nesehnání potraviny a další zboží, jen drog je dostatek! Většina imigrantů tak má bohaté zkušenosti s kriminální činností, a většinou se ani v Tunisu neodvažují do center měst, protože je hledá místní policie. (Fotky imigrantů a jejich zločineckých tetování zde.)

V Tunisku nyní začal úřadovat washingtonský MMF, a jeho recept je jako vždy stejný – propouštět, snižovat mzdy, a privatizovat státní majetek. Samotný MMF předpokládá, že jeho šoková terapie vyvolá další nárůst masové nezaměstnanosti a bídy. Už teď prchají z Tuniska do EU nejen drobní drogoví dealeři a nezaměstnaní bez vzdělání, ale i příslušníci střední třídy. Po akcích MMF dojde podle všech analýz k dalšímu nárůstu masové imigrace z Tunisu. Odhaduje se, že až 2 miliony Tunisanů mohou prchnout do EU. Řada z nich přitom kvůli bídě musela ukončit svou školní docházku už ve 12 letech. Je tak jisté, že nejde o žádnou kvalifikovanou pracovní sílu. Tak jako současní imigranti nejsou schopni se uchytit na newyorském pracovním trhu, nebudou ani tito schopni se uchytit na evropském. 

Podle polských médií jsou Poláci většinově přesvědčeni, že se evropské levicově-liberální síly, v ČR – TOP-09, Piráti, STAN, KDÚ-ČSL a SOCDEM, dříve či později, po nastávajících volbách do Parlamentu EU, pokusí otevřít hranice imigrantům! V Polsku už probíhá kampaň neziskovek podporovaných Bruselem na přijetí pro-imigračních zákonů. 

Jedním z klíčových důvodů, který způsobuje imigraci statisíců Tunisanů a dalších Arabů do EU, je současná vysoká cena základních potravin. EU ovšem místo toho, aby uvolnila sankce na vývoz ruského obilí a hnojiv, a splnila tak Putinovu podmínku pro uvolnění vývozu ukrajinského obilí přes Černé moře, celý proces sabotuje po všech stranách. Už v červnu 2022 veřejně slíbil Biden, že USA postaví okamžitě v Polsku desítky provizorních sil na obilí, a celou infrastrukturu, aby se ukrajinská pšenice mohla vyvážet přes polské přístavy. Je září 2023, a ani jedno silo se dosud nezačalo stavět! Ba co víc, Brusel nařídil, že se veškerá osevní plocha evropských zemědělců ve všech zemích EU musí snížit o 4%! V době největšího nedostatku potravin a jejich drahoty Evropská komise nařizuje snížit jejich produkci o 4%! Česká vláda opět hýká, jak Brusel káže, a zemědělci se bouří!

Proč se musí snižovat produkce obilí o 4% v ČR, SR i v celé EU, a proč nejsou splněny ruské podmínky, aby jak ukrajinské, tak ruské obilí mohlo být vyvezeno do světa? Protože, jak jsme podrobně analyzovaly v MAP 1761, globalisté a různí šmejdi letos skoupili všechno dostupné obilí, ještě předtím než bylo sklizeno, a už se chystají shrábnout obrovský zisk z vyvolané drahoty! Čím méně obilí se příští rok urodí, tím vyšší budou mít spekulanti zisk! Jen v ČR představuje Bruselem nařízený pokles osevních ploch o 4% celkem 160 milionů bochníků chleba, kterých se v ČR sní za rok 430 milionů

V celé EU se ročně vypěstuje 300 milionů tun všech obilovin. Snížení produkce o 4% znamená pokles výroby o 12 milionů tun! Ukrajina do červencového ukončení vývozu obilí přes černomořské přístavy vyvezla za rok 33 milionů tun obilí. Z toho 35% do EU! A to představuje 11.5 milionu tun! Proč se tedy musí v EU snižovat produkce vlastního obilí je ze shody obou čísel zřejmé – východoevropští zemědělci se bouří, že jim levné, nekvalitní ukrajinské obilí pěstované bez přísných evropských norem ničí živobytí! EU jim proto nařídí snížit osevní plochy o 4%, aby vypěstovali o 12 milionů tun méně! Kdo na tom bude mít hlavní zisk – Black Rock prostřednictvím své firmy Monsanto, která už ovládá více než 17 milionů hektarů zemědělské půdy ze 40 milionů, jež se v současné době nacházejí v moci Kyjeva! Polská ministryně zemědělství Yadviga Emilevicz už natvrdo oznámila: Pokud by se Ukrajina měla stát členem EU, pak rozhodně musíme přehodnotit evropskou dotační zemědělskou politiku!  Je tak jasné proč jsou v Evropě drahé potraviny, a proč se musí snižovat osevní plocha potravin! Aby si spekulanti a americké koncerny namastily kapsu na drahých potravinách pro Evropany! A aby potravinová drahota vyvolala masivní imigraci z Afriky a Arábie! Nechcete-li mít drahé potraviny, a nechcete-li, aby drahé potraviny vyvolaly další masovou imigraci do Evropy, můžete podpořit staré bojovníky proti bruselským nešvarům i na této demonstraci. Každá akce proti Bruselu a jeho politice se počítá! Rozhodnou však příští rok volby. 

Je pondělí 11. září 04.31! Všem od srdce děkuji za podporu. Nejnovější video – moji besedu s panem Hájkem ze středy 30. srpna najdete zde.   Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý z nich přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com .

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář