MAP 1775 Výsadkáři ruské 82. gardové divize zahájili protiútok! Ukrajincům hrozí obklíčení! Britské nezničitelné tanky Challenger 2 zničeny ještě dřív, než stihly vystřelit! Děsivá zpráva o používání kazetové munice na Ukrajině v roce 2023!

Jsou tomu necelé dva roky, kdy se britská ministryně zahraničí Lizz Truss výhružně projížděla v nezničitelném britském tanku Challenger 2 podél estonsko-ruské hranice a vyhrožovala Putinovi, že si to s ním britská armáda vyřídí, když přepadne Ukrajinu. Rusové se jí stejně jako Britové za její komedii s nezničitelným tankem vysmáli, a zesměšnili ji klaunským videem. Historie britských nezničitelných tanků měla dlouhou historii, ovšem jen do okamžiku, kdy začaly bojovat s Rusy. Včera s nimi Ukrajina zaútočila u vesnice Работино, aby ji konečně po tříměsíční sebevražedné bitvě vyčistila od posledních ruských výsadkářů, kteří se v ní proti přesile drželi. Jenže britské nezničitelné tanky byly při útoku zničeny stejně lehce, (video), jako předtím desítky německých Leopardů, které se odvážily změřit síly s ruskými výsadkáři bránícími Работино. Ba co víc, ruští výsadkáři se tentokráte prý naštvali více než obvykle, a protiútokem vyhnali Ukrajince z vesnice. Ruská média tak duní radostí, a tvrdí, že Ukrajincům hrozí obklíčení. Na fotce dole je zničený Challanger 2 a další technika po včerejším útoku!

Podle ruských analytiků napojených na GRU se v oblasti Работино chystá Kyjev v nejbližších hodinách zaútočit na široké frontě. Na mapě dole vidíte stav bojiště včera odpoledne. Večer ale Rusové tvrdili, že přešli do útoku a obsadili nejméně půl vesnice Работино.

Podle Rusů přisunují Ukrajinci do oblasti Малaйa Токмачкa, (na mapě severně od Работино), čerstvé obrněné posily, které se mají pokusit prolomit ruskou obranu a dobýt Вербовое, (na mapě východně od Работино). Britský tank Challenger 2 byl zničen ruským dělostřelectvem ne v boji, ale právě při přesunu na bojiště. Ukrajinci podle rozkazů amerického generála Cavoli, který velí silám USA v Evropě, stáhli od Bachmutu výbornou 71. horskou brigádu, doplnili ji čerstvou pěchotou, a chystají se jí posílit útok elitní skupiny Marun, která v posledních týdnech při sebevražedných útocích na Вербовое utrpěla značné ztráty. Nahromadění ukrajinských sil v prostoru jižně Oрexoв podporuje včerejší ruský předpoklad velkého ukrajinského útoku. Podle všeho Kyjev vsadil před příchodem podzimních dešťů vše na jedinou kartu a pokusí se proniknout k městu Tokmak, (27 km jižně Работино, není na mapě), odkud se dá ostřelovat Krym raketomety Himars, a ruské pozemní zásobovací linie vedoucí na Krym, a k Dněpru dělostřelectvem. 

Boje v oblasti Работино jsou intenzivní. Rusové tam včera zničili britskou samohybnou houfnici AS-90, video, americkou samohybnou houfnici M-109, video. Podle slavného britského The Times 90% Ukrajinců vržených do posledních zběsilých útoků padne. Čerstvé jednotky, které Kyjev vrhl v posledních týdnech do útoků proti Работино už ztratily 75% vojáků! Podle lékařů z polních nemocnic jsou denní ztráty Kyjeva na tomto bojišti čtyřmístné! To odpovídá včerejšímu vyhlášení Šojgu, který tvrdil, že Ukrajina ztratila za poslední 3 měsíce, tedy od zahájení útoku na vesnici Работино celkem 66 000 vojáků a 7600 kusů techniky

Ukrajinci jako šílení každý den ostřelují město Doněck. Západní média naprosto ignorují útoky, které každý den zraní, nebo zabijí několik civilních osob v Doněcku.. Na tomto kanále se můžete prohlédnout jak barbarské je každodenní ostřelování Doněcka. Podle nejnovější prestižní zprávy Cluster Munition Monitor 2023 o používání zakázané kazetové munice Ukrajinci dokonce použili kazetovou munici proti vlastnímu civilnímu obyvatelstvu v obcích Husarivka, a ve městě Izjum, (strana 15 zprávy). Rusové i Ukrajinci používají kazetovou munici od samého počátku konfliktu. Její používání se ovšem zmnohonásobilo po dodávkách této munice Ukrajině z USA, a po dodávkách izraelské kazetové munice, která byla zadokumentována jak s ní Ukrajinci pálí, ale Izrael popírá, že by jim ji dodal, (strana 22 zprávy). Bylo zjištěno, že Estonsko se pokoušelo Ukrajině dodat zakázanou kazetovou munici. Celkem bylo těmito zakázanými zbraněmi v roce 2022 zabito 1172 civilistů, v naprosté většině na Ukrajině, (strana 41 zprávy). Letošní civilní oběti těchto strašných zbraní budou teprve publikovány za rok. 

Rusové všeobecně na rozdíl od západních médií předpokládají, že nový velký ukrajinský útok lehce odrazí. Tak uvidíme. 

Je středa 6. září 02.44! Jsem ještě nemocný, na maily proto odpovím, až se dám dohromady. Všem od srdce děkuji za podporu. Nejnovější video – moji besedu s panem Hájkem ze středy 30. srpna najdete zde.   Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý z nich přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com .

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář