MAP 1762 Podle nového západního plánu “Luttwak” se mají příští rok vrhnout na Rusko 4 miliony po zuby ozbrojených vojáků! Plán je na první pohled kopií plánu Barbarossa! Čeká Slováky další tažení na Kavkaz!? Prigožin včera přistál v Africe a Američané oznámili, že se chystají zdrhat! Nejslavnější ukrajinský generál Krivonos obvinil Zelenského, že výstavbou Východního valu u Charkova sleduje jediný cíl, rozkrást miliardy dolarů určených na obranu Ukrajiny!

Včera se ukázalo, že nejmocnějším mužem planety je kuchař Prigožin, a že se ho bojí i Pentagon. USA mají v Nigeru dvě vojenské základny a 1100 svých vojáků. 18. srpna Pentagon přiznal, že se už připravuje na blížící se “nejhorší možný scénář”, a chystá se proto své vojáky z obou základen rychle evakuovat. O tři dny později, 21. srpna, přistál “nejhorší možný scénář” v Severní Africe, a podle tohoto videa se kuchař Prigožin už vydal v čele svých  kohort na pochod do nitra Sahelu, kde má Pentagon své základny. Prigožin včera při zahájení tažení prohlásil, že po průzkumu bojiště brzy celou Afriku vyčistí od teroristů. Ti se tam za panství Francie a USA rozmnožili, a před pár dny dokonce vyhlásili od roku 2015 první společné tažení proti Západu a všem nevěřícím, podrobně v MAP 1748 ! Místní Severoafričané se na demonstracích neustále dožadují, viz fotky, příchodu Wágner Group! Zdá se tak, že jim Putin konečně vyhověl, a Prigožina vyslal. 

Prigožin včera vyhlásil, že příchod Wagner Group do Afriky znamená, že velké Rusko bude ještě větší, a že Afričané budou ještě svobodnější. V Africe tak nastane konečně mír a blahobyt!

A ani v poslední větší baště Washingtonu a Bruselu na černém kontinentu v Západní Africe to pro NATO nevypadá nejlépe. Čínská státní společnost Norinco tento měsíc ovládla vojenské ochody v Senegalu, na Pobřeží Slonoviny, a v Guineji. Čínští armádní dealeři otevřeli v těchto zemích své výzbrojní campy a začali místním generálům dodávat levné ale kvalitní nové čínské zbraně, obrněná vozidla i lodě. Zbrojní byznys Francie a USA utržil další nepříjemnou ránu. Zatímco Číňané se nyní zaměřují na ovládnutí pobřežních zemí Západní Afriky, Rusové postupují ze Severu vnitrozemím směrem do jejího nitra. Varování Trumpova ministra zahraničí Mika Pompea z roku 2020, před rozmachem Číny, přednesené na mnichovské bezpečnostní konferenci, kterému se tehdy vysmívala jak eurokomisařka Jourová, tak i celá bruselská parta, se naplňuje. Jeden režim za druhým přechází v Africe na stranu Ruska a Číny! Přesně jak varoval Pompeo! 

Situace na Ukrajině je pro Západ tristní. Nejslavnější a nejschopnější ukrajinský generál Serhij Krivonos obvinil před pár dny prezidenta Zelenského z praní špinavých peněz a miliardových defraudací při budování tzv. Východního valu, který má zabránit ruské ofenzívě na Charkov. Krivonos doslova řekl, že budování obrovských obranných valů u Charkova má jediný cíl, vyprat miliardy Zelenskému a jeho bandě, a obvinil kyjevskou soldatesku, že místo nákupu zbraní pro vojáky, je kradou pomocí předražených staveb u Charkova. 

Generál Krivonos je na Ukrajině legenda. V roce 2014 ubránil letiště v Kramatorsku před rebely, a umožnil jejich pozdější vyhnání ze Slavjanska i Kramatorska. V roce 2014 společně s vysokými vojenskými poradci NATO vytvořil mocnou státní komisi pro výcvik a vyzbrojování ukrajinské armády, a stál v jejím čele. V roce 2019 jej Zelenskyj po svém volebním vítězství sesadil, protože si Krivonos dovolil se zaregistrovat do prezidentských voleb a kandidovat proti Zelenskému, a potom podporovat Porošenka. Na začátku války s Ruskem se penzionovaný generál Krivonos objevil na kyjevském letišti Zhuliany, a převzal velení jeho obrany. Autorita Krivonose mezi příslušníky staré ukrajinské armády, kterou vycvičil, a kterou marnotratně poslali na smrt v sebevražedných ztečích Zelenského poskokové generálové Zalužnyj a Syrskyj, a komisařka Bezuglá, byla obrovská, a vojáci se mu podřídili jako veliteli, ač všichni věděli, že je odvolaný 53 letý důchodce v nemilosti! Na Ukrajině se ví, že generál Krivonos nenávidí Zelenského, a Zelenskyj, že nenávidí a bojí se Krivonose! Krivonos nejen obviňuje Zelenského a jeho soldatesku z mrhání stovek tisíc ukrajinských životů v nesmyslných čelných protiútocích, ale má i zásadně jiný plán, jak se ubránit Putinovi. Podle Krivonose se musí nejprve na Ukrajině rázně vymýtit korupce, a teprve po té je možné vybudovat armádu, která Putina vyžene. Protože do té doby, než bude korupce vymýcena, se všechno rozkrade! Zdá se, že Krivonos má opět pravdu, a Putin je určitě spokojen, že Zelenskyj před válkou vyhodil svého nejlepšího generála! 

Edward Luttwak, autor světoznámé příručky “Jak provést státní převrat“, podle které bylo už několik proamerických státních převratů provedeno, a vysoký poradce pro národní bezpečnost vlád USA a Izraele, před pár dny navrhl nový plán na porážku Putina. Podle plánu Luttwak musí Ukrajina rychle zmobilizovat 3 miliony mužů, aby vytvořila armádu o síle 4 milionů bojovníků. Ti musí být Západem okamžitě vyzbrojeni vším potřebným, aby mohli zahájit boj s Ruskem. Podle Luttwaka bude tato nová masová válka s Ruskem nutná, neboť se ukázalo, že drony a přesná munice jsou drahé a mají malý potenciál ničení. Že útočné operace obrněných jednotek jsou nemožné, protože není k dispozici dostatek obrněných vozidel. Letectvo je neúčinné, protože je obrana nasycena PVO. Jediným východiskem, jak může Západ porazit Rusy, tak je starý Goebbelsův nápad vést proti Rusku Totallenkrieg!

Podle plánu Barbarossa přepadlo SSSR v roce 1941 celkem 4 miliony německých vojáků a 0.75 milionu spojeneckých vojáků! Tažení se zúčastnily jednotky Německa, Rumunska, Itálie, Maďarska, Slovenska, Chorvatska, Finska a jednotky tzv. Dočasné vlády Litvy. Podobnost a cíl plánu Luttwak s plánem Barbarossa je zarážející. Luttwak už jednou vytvořil podobný plán, a podle něj se měly USA vylodit v Saudské Arábii, a obsadit ji!

Realizace plánu Luttwak má ovšem několik vážných překážek:

  1. Podle červnových propočtů CIA už není na Ukrajině více než 2 miliony mužů, kteří by mohli být mobilizováni. (Podrobně MAP 1739.) Varováním ovšem může být, že se vláda ČR v poslední době až nápadně zjevně snaží různými opatřeními vystrnadit některé Ukrajince z ČR  zpět do vlasti
  2. Tak jako Putin neměl v létě 2022 dostatek bot, uniforem a ochranných doplňků pro svou armádu, a musel čekat na dodávky z Indie a Číny, aby mohl mobilizovat. Ani USA nebudou mít zásoby pro okamžité vystrojení 3 milionů Ukrajinců. Tím spíš, že podle stávajících zákonů se uniformy USA musí šít v USA, a ne třeba v Číně.
  3. Každý pokus porazit Rusko, byť konvenčními prostředky, skončí realizací ruské jaderné doktríny, a při její realizaci se nehledí rigidně na to, kdo podle mezinárodního práva na Rusko zaútočil, ale v čí prospěch byl útok proveden! Washington tak bude podporovat sebevražedné zteče milionů Ukrajinců, jen tak aby ruskou obranu neprorazily, a Rusko vyčerpaly jen do té míry, že nebude chtít aktivovat své jaderné zbraně. Je tak možná pouze válka do posledního Ukrajince, aniž by při ní byla ohrožena podstata ruského státu!  Z toho vyplývá, že generál Krivonos dobře pochopil k čemu Zelenskému slouží budování Východního valu! Protože, když není ve válce možné Rusko porazit, je určitě možné na válce proti Rusku zbohatnout! A to je varování pro české voliče, aby se také měli na pozoru! 
  4. Těsně před včerejší půlnocí oznámili globalisté z Goldman Sachs, že na podzim už nebude v Kongresu schválena plánovaná pomoc ve výši 40 miliard USD Ukrajině, protože odpor proti financování války na Ukrajině už začíná převládat nad ochotou Ukrajinu podporovat.

 Bílý dům navíc včera večer vydal 4. stupeň – nejvyšší varování – a vyzval všechny občany USA, aby okamžitě opustili Bělorusko

Je úterý 2. srpen 03.15! Přeji všem krásný zbytek léta. Pokud by nás někdo chtěl finančně podpořit, budeme velmi rádi, a naše analýzy budou moci pokračovat i v dnešní těžké době.  Mail na mne kpv0249@gmail.com . Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář