MAP 1725 Nový plán Zelenskyj – Pence na porážku Putina! Po krachu letní ofenzívy požaduje Kyjev 1/5 vší výzbroje NATO, aby prorazil na Krym, střílel na Rusko rakety a vyděsil Putina!

Včera šéf kyjevského doupěte Zelenskyj, po krachu své letní ofenzívy, oznámil v americké televizi svůj nový plán, jak porazí moskevského Gosudara. Plán je jednoduchý – země NATO znovu vyzbrojí Ukrajinu, a její nová armáda potom prorazí ze Záporoží ke Krymu, a začne ho ostřelovat raketami. V tom okamžiku se Gosudar lekne, a zahájí mírová jednání!

Včera Mike Pence, který pojal plán, že porazí v primárkách svého bývalého šéfa Trumpa, a potom i Bidena, a stane se novým vůdcem Západu, oznámil, že ukončí válku na Ukrajině, tak, že dá Ukrajincům vše, co potřebují, aby porazili Putina

Ani jeden z obou chytrolínů ovšem raději neprozradil, co všechno musí Ukrajina dostat, aby měla aspoň teoretickou šanci prorazit ke Krymu, a střílet na něj rakety, aby vyděsila Gosudara, a nastal mír! A tak jsme to udělali za ně, abyste věděli, kolik za to zaplatíte. 

 • 400 bojových letadel, to je 1/4 síly letectva Ruska, nejméně kvality F-16 =  25 miliard USD, při jednotkové ceně 63 milionů USD za kus. K tomu bude třeba výzbroj, letištní, technické, radioelektronické a logistické vybavení za další 25 miliard USD.
 • 200 útočných vrtulníků a 200 dopravních vrtulníků = 10 miliard USD, při jednotkové ceně Boeing AH-64 Apache – $52 milionů, Sikorsky SH-60 Seahawk – $36 milionů, K tomu výzbroj, atd za 5 miliard USD
 • 40 baterií PVO Patriot při jednotkové ceně 1.1 miliardy za baterii včetně raket = 44 miliard USD
 • 2000 moderních útočných tanků Abrams s výzbrojí, cena 10 milionů USD za kus při dodání starých kusů ze skladů USA, = 20 miliard USD = 36% všech tanků USA = 17% všech tanků NATO, včetně 4000 velmi zastaralých tanků Řecka, Turecka, Bulharska a Rumunska. 
 • 2000 obrněných vozidel pěchoty, při ceně podle Černochové celkem  = 24 miliard USD
 • 4000 obrněných transportérů na přepravu pěchoty, australská cena = 40 miliard USD
 • a k tomu děla, raketomety, munici, palivo, počítače, vysílačky a další materiál za nejméně 20 miliard USD
 • Celkový součet 213 miliard USD, (4.5 bilionu CZK). Tato výzbroj představuje skoro 1/5 vší výzbroje NATO!
 • Do konce května dostala Ukrajina zatím pomoc ve výši jen 181 miliard USD. Tato pomoc ovšem zahrnuje veškerou pomoc, tedy jak finanční, civilní, humanitární a vojenskou. Podíl vojenské pomoci představuje v případě USA asi 60%. To je ovšem výjimka, Většina dalších zemí neposkytuje tak velkou vojenskou pomoc.
 • Pokud plán Zelenskyj/Pence projde na shromáždění pohlavárů NATO ve Vilniusu a bude schválen, bude třeba vynaložit celkem asi 0.5 bilionu USD, protože piloti letadel a osádky tanků nebudou připraveni k útoku dříve něž na podzim 2024. Možná Ukrajina nyní ani nemá tolik vojenských pilotů, leteckých techniků a specialistů na leteckou radiotechniku, aby je mohla přecvičit. Potom se bude muset čekat ještě nejméně jeden další rok. 
 • Mike Pence se včera vysmíval Trumpovi, že chce ukončit konflikt na Ukrajině do 24 hodin, až bude prezidentem. Podle Pence je Trump kapitulant, a chce dát Putinovi vše, co chce. Trump je byznysmen, a tak si umí spočítat, na rozdíl od zastánců konečného vítězství Ukrajiny, kolik by stála i jen teoretická šance, že Zelenského soldateska prorazí ke Krymu, a začne na něj střílet rakety, aby vyděsila Putina. Trump chodil spát s “jaderným kufříkem vedle sebe”, a tak ví, že kdyby na USA začal nějaký blázen střílet rakety, aby vyděsil jejich prezidenta, začala by jaderná válka, protože nikdo neumí na letící raketě poznat je-li konvenční, a nebo jaderná. 

 

Je pondělí 11. červenec 03.14. Na maily za poslední dny odpovím v úterý.   Video z 27.6. s Hájkem najdete zdeVideo z 24.6. se Skálou najdete zde! Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Aktuálně připravujeme na příští týden opět nové pořady. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář