MAP 1720 Případ Samara otřásá Ruskem! Případ Stephane I raději evropská média tají! Gosudar zvažuje, že nechá soudit jako spoluviníky všechny úředníky, kteří svou laxní prací umožnili, aby nelegální imigranti páchali násilné trestné činy!

Imigranti řádí už i v Rusku. (Video zde) V Samaře včera za bílého dne na rušné ulici ubil několika ranami neevropský imigrant mladou Rusku, aby se zmocnil jejího auta. Po činu byl policisty rychle zlapen, a u vazebního soudu se k překvapení všech zjistilo, že neumí rusky!  Základní znalost Ruštiny je přitom nezbytnou podmínkou pro získání statutu imigranta v Rusku! A je nutné z ní vykonat zkoušku před ruským úředníkem! Rusové se proto včera rozzuřili, a začali se na Gosudarovi domáhat, aby za zvlášť trýznivé ubití dívky byl vedle pachatele obžalován jako spoluviník i úředník, který ho falešně přezkoušel! 

Rusko je imigrační země. Za prací do něj imigrovali už desítky milionů občanů hlavně z Kavkazu, Ukrajiny, a ze Střední Asie. Putinova ekonomika je na jejich práci závislá. Žádný imigrant se v Rusku ale nefláká na sociálních dávkách jako většina neevropských imigrantů v Západní Evropě. A  musí prokazovat, že je hoden, aby v Rusku mohl žít a pracovat. Přesto dochází k incidentům, jako byl ten v Samaře. Nápad trestat úředníky za trestné činy imigrantů, pokud svoji laxní prací, nebo za úplatky, umožnili imigrantovi, který nesplňuje podmínky imigrace, aby v Rusku žil a páchal trestné činy, je zajímavý, a našel by rozhodně perfektní uplatnění  v EU! Včetně zavedení přísných imigračních pravidel jaká jsou běžná v Rusku, Austrálii, či v Japonsku!

Čeští politici by se tohoto tématu měli rázně chopit ještě dřív, než i u nás dojde k řádění mnohem děsivějšího vraha a násilníka, než byl ten v Ruské Samaře. Francii v uplynulých dnech ani tak neděsilo povstání imigrantů spojené s masivním vypalováním radnic, škol, policejních stanic, obchodů i aut, ale řádění jediného imigranta – sériového vraha – známého jako Stephan I. (Viz foto.) Podle nařízení EU se média řádění Stephana I opět vyhýbala jako čert kříži, jen aby se lid nenaštval, jak nařízení EU ECRI, schválené všemi vládami všech zemí EU, požaduje!

Stéphan I,  42 letý imigrant z Afriky, si odpykával mnohaletý trest za předchozí vraždu Francouzsky. Z úředního rozmaru byl ovšem 21. června za obzvláště vzorné chování vypuštěn na dvoudenní propustku na svobodu, aby se tzv. integroval.

Imigrant Stéphan I se začal ihned integrovat. Už 22. června večer uškrtil v jejím bytě v Angers čtyřicetiletou Francouzsku. 28. června, 100 km severně od Angers, v malé obci Chailland, si vyčíhal 26 letou těhotnou Francouzsku, brutálně jí v jejím domě zbil, znásilnil, a když se jí na závěr pokoušel uškrtit, vyrušil ho náhodný návštěvník. A tak aspoň své oběti ukradl auto, aby dál pokračoval v úředníky nařízené integraci. Už 1. července asi 80 km jižně od Chailland v malém městě CantenayÉpinard se opět vloupal do dalšího domu, a v něm si počíhal na návrat jeho majitele 72 letého  důchodce a radního města.

Podle pravidel integrace ho zbil a uškrtil, a uloupil mu vozidlo. Po stopách se mu tou dobou už ale vydala speciální četnická pátrací skupina! 52 elitních po zuby ozbrojených četníků pod osobním velením slavného plukovníka Tanguy Landaise v epochálním honu za imigrantem Stéphanem I prohledalo za tři dny přes 400 nemovitostí v departementu Maine-et-Loire. Místní policejní a četnické síly tou dobou neustále vyzývaly občany ať si na sériového vraha řádícího na Loiře dají pozor! Vraha popisovaly jako Individuum z afrického ostrova Reunion, 1.85 m vysoké, atletické postavy, celé tetované a s piercingem.   Konec lovu na sériového vraha z Afriky oznámil plukovník Taguy Landais až 4. července ve 13 hodin odpoledne, kdy Stéphana I předal do rukou justice, aby mu tu úředníky umožněnou integraci spočítala.

Od té doby opět platí okřídlené – Vyšetřování skončilo, zapomeňte! Aneb – Tam kde nevládne přísný Gosudar, jsou úředníci i nadále v bezpečí, a za jejich idiotská rozhodnutí se jim stále nemůže nic stát! Je na čase to u nás změnit, jinak to u nás brzy změní samotný Gosudar! Jenže dokud u nás budou vládnout individua, která si myslí, že zavedením nulové daně DPH na knihy a učebnice, nasytí lid, který už díky vysokým daním na energie a potraviny i léky, a vysokým výdajům na přebujelé státní dotační úředníky i neevropské imigranty, nemá knihy zač nakupovat, tak to vidím jednoznačně na brzký příchod Gosudara! 

Je středa 6. červenec 16.37. Od zítřka zase analýza každý den, musel jsem si přehodit zpátky den a noc, protože jsem minulý týden natáčel i demonstroval.   Video z 27.6. s Hájkem najdete zdeVideo z 24.6. se Skálou najdete zde! Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Aktuálně připravujeme na příští týden opět nové pořady. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář