MAP 1719 Brusel při špinavých kšeftech s ukrajinským obilím napálil ČR o 28 miliard korun! Slovensko o půl! Fiala přitom radostí hýká, že dostane kompenzaci 160 milionů! A to je to obilí podle písemného sdělení EU pro lidi nepoživatelné!

Když Západní EU může okrást Východní EU, Brusel se přetrhne, aby se špinavé dílo podařilo! Tuto letitou praxi bruselských eurokratů nyní dotáhli noví obilní šmejdi k nové dokonalosti. Společně s bruselskými úředníky, a hýkalem Fialou, a jeho pomocníky, zavalili Evropu miliony tun ukrajinského obilí. Co na tom, že východoevropští zemědělci nebudou mít komu prodat svoji letošní sklizeň obilí. Co na tom, že podle písemného sdělení bruselského komisaře pro zemědělství Valdise Dombrowskise je toto ukrajinské obilí absolutně nevhodné pro lidskou konzumaci. Když může Západ EU vydělat miliardy EUR na úkor Východu EU všichni politici a média se radují!

 

Posuďte sami. Fialoví vládní hlupáci se radují, že dostali z Bruselu 160 milionů korun jako kompenzaci za ztráty českých zemědělců v důsledku dovozu ukrajinského obilí do EU. A přitom. Celková ztráta českého zemědělství jen v důsledku letošního pádu cen obilí představuje už teď 28 miliard korun! Dalších 32 miliard korun představuje hodnota obilí, které se i přes pád cen, nedaří nikomu prodat! K tomu připočtěte dalších 20 miliard korun za neprodanou část loňské úrody obilí. A máte výsledek řádění Eurokratů při kšeftech s ukrajinským obilím – Čeští zemědělci přišli na tržbách o 80 miliard korun, a český stát o minimálně 4 miliardy na daních! (Vypočteno na úrodu 8 milionů tun obilí, jaká byla loni.)

Co Češi prodělali, na Západě dvojnásobně vydělali! Už 10. března 2022 jsme citovali (MAP 1123 Operace Holodomor II.) z tajné zprávy Bruselu, která varovala vlády EU, že zemědělství a potravinářství Itálie, Španělska a Portugalska jsou životně závislé na dovozu milionů tun extrémně levného ukrajinského obilí výhradně loděmi přes černomořské přístavy, protože nijak jinak se nedá docílit požadované mimořádně nízké ceny. Na tomto extrémně levném ukrajinském obilí jsou závislé jak chovy zemědělských zvířat – typicky španělský výkrm prasat, který doslova zničil české vepříny! Tak výroba západoevropských průmyslových potravin z obilí, masa i mléka, které ničí český potravinářský průmysl. A Brusel tehdy na jaře 2022 kategoricky požadoval po vládách EU, zajistit pokračování tohoto levného ukrajinského dovozu do Španělska, Portugalska a Itálie za každou cenu!!! 

Jakmile byl dovoz zahájen, aby bylo ukrajinské obilí ještě levnější, přestala se z něj vybírat cla. Tak se miliony tun ukrajinského obilí převalily po dálnicích a železnicích a loděmi do Evropy. Holanďané a Belgičané i Němci okamžitě zavětřili příležitost vydělat miliardy stejně jako Italové, Španělé a Portugalci. Obilí z východní EU se tak stalo nekonkurenceschopným, a Brusel na něj ještě uvalil nové ECO poplatky, aby ho zdražil ještě více! Levné západoevropské potraviny vyrobené z obilí, které není vhodné pro lidskou konzumaci, tak začalo likvidovat potravinářský průmysl i zemědělství východní EU. Jen loděmi se za poslední rok do EU dovezlo z Ukrajiny přes Černé moře 36% všeho takto vyváženého obilí, 11 milionů tun, 140% veškeré produkce obilovin v ČR! Další miliony tun do EU zamířily železnicemi, kamiony a přes Baltské moře! Západ EU chrochtá blahem nad životním kšeftem, který zaplatí Východ EU likvidací svého zemědělství a potravinářství! 160 milionů korun držhubného Fialovi je vrcholem úpadku české národní politiky! Snad i protektorátní prezident Emil Hácha hájil zájmy Čechů proti Hitlerovi srdnatěji než Fiala! 

Češi díky špinavým bruselským kšeftům s ukrajinským obilím chudnou a sponzorují válku na Ukrajině i blahobyt obyvatel Západní EU. Kde české miliardy končí, je jasné třeba i ze zásahu ukrajinské tajné služby SBU proti překupníkům s ukrajinským obilím do Evropy. 18. června SBU při jediném zásahu, fotky dole, zabavila obilným šmejdům 1 milion USD v hotovosti! Abyste zinkasovali 1 milion USD jako 10% úplatek za vystavení povolení k vývozu ukrajinského obilí do EU, musíte povolit vývoz 100 tisíce tun obilí! Kdyby  Fiala po Bruselu požadoval také 10% úplatek za škody způsobené Čechům dovozem ukrajinského obilí, musel by si říci o 8 miliard! A on, Hňup, vezme jen 160 milionů, a ještě hýká! Na Ukrajině by ho za to zakopali do země za živa. Jak jsme před pár dny informovali, že stále ještě mají tamní zločinci ve zvyku. Proto volte politiky, kteří stojí na Vaší straně, jako Ivan David (SPD), a nebo si aspoň přečtěte jeho zprávu o podvodu s ukrajinským obilím a Fialovi!

Je středa 5. červenec 03.37. Od zítřka zase analýza každý den, musel jsem si přehodit zpátky den a noc, protože jsem minulý týden natáčel i demonstroval.   Video z 27.6. s Hájkem najdete zdeVideo z 24.6. se Skálou najdete zde! Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Aktuálně připravujeme na příští týden opět nové pořady. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář