MAP 1717 Zelenskyj včera nařídil nahnat na frontu poslední Kanónenfutr – otce pečující o těžce postižené invalidní děti – syny pečující o své nemohoucí invalidní rodiče – manžely pečující o nepohyblivé invalidní manželky! NATO požaduje výsledky a lidskost ho opět jako při humanitárním bombardování nezajímá!

Moje oblíbená Zelenského hlavní armádní politická komisařka Maryana Bezugla, která se loni v létě přiřítila na Donbas a nařídila tam ukrajinské pěchotě podnikat několika denní děsivé sebevražedné Banzai útoky proti městu Lysičansk, které skončily hromadami mrtvol, aniž čeho dosáhly, včera opět perlila, a nechala schválit nový ukrajinský Zákon o konci výjimky z mobilizace pro příbuzné trvale pečující o invalidy I a II stupně!

Jakmile nějaký stát ve válce začne povolávat na frontu přímé příbuzné pečující o úplné invalidy, často děti, je jasné, že potřebuje vyškrábat každého muže, který může nosit zbraň. A tedy, že takový stát mele z posledního. V dnešní analýze proto rozebereme kolik bojeschopných Ukrajinců ještě může takto komisařka Bezugla nahnat na ruská jatka, aby zachránila kyjevský režim před kapitulací.

Ukrajinská státní klasifikace invalidity tyto osoby definuje jako:

Zelenského hlavní politická komisařka Maryana Bezugla, která včera zákonem nahnala na frontu otce pečující o nepohyblivé invalidní děti, syny pečující o těžce postižené invalidní rodiče, a manžely pečující o invalidní manželky!

Závěry:

  1. Komisařka Bezugla může takto pro frontu zajistit okolo 100 až 300 tisíc mužů, neboť muž pečující o invalidu musí mít přímého rodinného příbuzného, který ho v péči nahradí, (manželka, syn, dcera, otec, matka). Pokud taková osoba není k dispozici mobilizační výjimka zůstává zachována. Protože většina ukrajinských rodin jsou rodiny neúplné, nebude každý muž pečovat o každého invalidu. Z ukrajinských materiálů nicméně vyplývá, že řada šikovných Ukrajinců se po zahájení bojů začala o své rodinné invalidy najednou starat. A účelem zákona má být, na šikovné Ukrajince si posvítit! 
  2. Ukrajinský mobilizační potenciál je v současnosti i po masové imigraci 6 milionů mužů.
  3. Pokud se Zelenskyj, Bezugla, a celý ukrajinský parlament a vláda vážně zabývali zákonem, který zbaví postižené invalidní děti jejich pečovatelů a často i živitelů, jen aby získali pár desítek tisíc vojáků, pak je na Ukrajině vymalováno, a normální vojáci došli! Putinova strategie zabíjení Ukrajinců v kolosální materiální bitvě, za co nejmenších ruských ztrát, tak evidentně směřuje ke svému cíli!

Je sobota 1. červenec 01.54.Video z 27.6. s Hájkem najdete zdeVideo z 24.6. se Skálou najdete zde! Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Aktuálně připravujeme na příští týden opět nové pořady. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář