MAP 1701 USA mají Kyjevu dodat jaderné zbraně, oznámil včera poradce Pentagonu Rubin! Masivní průlom ruské obrany včera zastavily robotické zbraně Земледелие! Analýza nočních bojů z neděle na pondělí!

Na začátek dnešní hodně dlouhé analýzy pár malých, ale děsivých důkazů, že USA mají jadernými zbraněmi vyzbrojit nacistické Banderovce, kteří ohavným způsobem před pár dny chladnokrevně a s rozmyslem dobíjeli na frontě raněné ruské vojáky, což je válečný zločin, za který USA ještě po skončení II. světové války popravovaly jak Němce, tak Japonce, či jinou lidskou svoloč, která se toho dopouštěla. 

  • Důkaz první: Video záznamy operátorů dronů 59. ОМПБр, kteří před pár dny chladnokrevně, s rozmyslem, a cíleně dobíjeli těžce zraněné ruské vojáky, kteří bezmocně leželi vedle svých zničených BVP. (Videa jsou 3, a najdete je na tomto odkaze. Jsou drastická upozorňuji.) 
  • Důkaz druhý: Fotografie z oficiálních stránek FB 59. ОМПБр, vycvičené NATO. Na fotce má příslušník této jednotky na uniformě oficiální a často používaný portrét známého spolupracovníka nacistů Bandery, jehož jménem banderovci spáchali na Ukrajině své ohavné brutální masakry nejméně 70 000 Poláků, Čechů a Židů, včetně novorozeňat, ze kterých se i příslušníkům otrlých německých bojových jednotek SS zvedal žaludek!
  • Důkaz třetí: Podle definice pravidla 49. Ženevské úmluvy je raněný voják, který je neschopen už v důsledku svého zranění bojovat, pod ochranou pravidla Hors de combat, a nesmí být nadále zraňován, a nebo zabit. Zabíjení s rozmyslem, které jste viděli na videích, je tak promyšlenou chladnokrevnou vraždou podle mezinárodního práva.  Tato vražda je o to horší, že nebyla spáchána v době žádné bitvy. Bylo už dobojováno, a operátoři dronů 59. ОМПБр jen od kafíčka z bunkru vraždili raněné. Vést válku z bunkru je vždy snadné, dejme si pozor, ať není atomová! 

Michael Rubin, (foto nahoře), letitý významný vojenský a politický poradce amerických a izraelských!!! administrativ, známý především jako politický dozorce Coalition Provisional Authority (Baghdad), kterou ustanovil slavný Bushův válečník Donald Rumsfeld ihned po dobytí Bagdádu, a která si na roky přisvojila všechny vládní pravomoci v Iráku, včera oznámil, že Kyjev má dostat z USA taktické jaderné zbraně proti Rusku! A své oznámení na Twitteru doplnil fotografií americké úderné rakety ATACMS, která dostřelí s jadernou hlavicí z neokupované části Ukrajiny až do Smolenska, Kalugy pod Moskvou, Orla, Kursku, Voroněže, Rostova na Donu, a samozřejmě na Krym. 

Podle Rubina se nyní Kyjevu musí bezpodmínečně dodat americké taktické jaderné zbraně, protože válka je v bodu zlomu. Protože se objevily zaručené informace, že Ukrajina vyhodila do vzduchu plynovod Nord Stream. Protože Ukrajina nad Ruskem vítězí, protože Putin vyhodil do vzduchu Kachovskou přehradní nádrž, a protože Putin stejně dříve nebo později proti Ukrajincům jaderné zbraně použije, aby odvrátil svoji nevyhnutelnou porážku a získal vítězství.

Podle Rubina, může Putin, dokud není Ukrajina jaderně vyzbrojena, beztrestně hrozit Západu, že použije taktické jaderné zbraně, a odradit tak západní veřejnost a politiky, aby nadále podporovali Kyjev. Jakmile Putin ve válce proti Kyjevu zvítězí, koalice Západu a NATO se rozpadne. Západ bude poražen, a kdejaký Jouda z pouště, a diktátor z Afriky, a nebo z Jižní Ameriky, si rychle pořídí vlastní jaderné zbraně, aby byl v bezpečí, a nikdo mu beztrestně nevyhrožoval. Podle Rubina tak nastane doba, kdy se zhroutí stávající (americký) řád světa, a vypukne chaos, a regionální jaderné konflikty se stanou běžnou kulisou světa!

Podle Rubina, Spojené státy mají jaderné zbraně, protože jsou účinným odstrašujícím prostředkem proti jiným jaderným státům. A Ukrajina by je měla mít také, protože USA se v Budapešťském memorandu zavázaly, že budou garanty nezávislé Ukrajiny!

Je tedy nejvyšší čas, aby se Madam Černochová neprodleně opět vypravila do Washingtonu, a taky tam nějaké americké jaderné zbraně pro Čechy vyžebrala, ještě dřív, než je zavilý nepřítel Fialové koalice a Eurokratů diktátor Orbán dostane z Moskvy, a nebo Nedej bože od Trumpa! Jaderná válka je totiž věc převelice vážná, a při její přípravě se nesmí nic zanedbat! Je třeba proto okamžitě doplnit prezidentovými poradci nezodpovědně zplundrované zásoby alkoholu v hradních sklepech, aby fialové panstvo v atomových bunkrech netrpělo nouzí, až to začne. Je třeba zase nakoupit plynové masky a kombinézy značky “atom-bordel”, a zkontrolovat ochranný systém metra, aby sprostý lid dostal pocit, že nukleární válku přežije, a nebouřil se proti ní. A hlavně je třeba obnovit vojenskou základní službu, aspoň na dva roky, protože současná profesionální armáda je příliš malá, jak si všiml i generál Řehka, aby za atomové války splnila svůj hlavní úkol, a uhlídala panstvu schovanému ve vládních bunkrech, všechny sklady drahocenných potravin a paliva, před tlupami radioaktivních přebytečných nuzáků, které se budou všude po Čechách, na Moravě a ve Slezsku potulovat, poháněny jedinou touhou, najíst se, opít se, sehnat si morfium proti bolesti, a ve spánku rychle a bezbolestně umřít! S Černochovou v čele, a s USA za zadkem: Světlu vstříc!!!! Jak se píše na krematoriu. 

Ukrajinci včera odpoledne, (11.6.), za cenu těžkých ztrát, prorazili na jednom ze tří hlavních směrů, (viz mapa), kudy útočí, ruskou obranu do hloubky 5 km, v šířce 9 km. Že je situace pro Rusy vážná, svědčí, že v podvečer zasypali postupující ukrajinské kolony hejny neobvyklé robotické zbraně Земледелие. Autonomní robotické zabijáky Zemědělce Rusko používá výjimečně, protože jde o experimentální, drahou zbraň a úplně novou zbraň. Poprvé Rusko Zemědělce použilo 27.3.2022, (MAP 1133), při krytí boků ruských útočných kolon na Kyjev, které se tenkrát Ukrajinci výpadem z Charkova pokoušeli přeříznout a obklíčit. Od té doby Rusko se Zemědělci šetřilo.  

Ruský mini-robot “Zemědělec”,  “Земледелие” má rozměry – výška 20cm, průměr trupu 7 až 9cm a řídí jej miniaturní čip. Ruský Zemědělec dokáže zlikvidovat každého člověka s neprůstřelnou vestou na 8m a bez vesty na 15m. Útok na člověka provádí Zemědělec z výšky 1-1,5m nad úrovní terénu. Zemědělec díky svým senzorům neútočí na zvířata, na malé děti,  ale pouze na dospělé lidi. Ruský Zemědělec nerozlišuje mezi vojákem a civilistou a zabíjí lidi od určité váhy a velikosti bez rozdílu. Ruský Zemědělec také existuje ve variantě útočící pouze na civilní, a nebo pouze na nákladní vozidla. Tato varianta má větší rozměry. Jediným způsobem jak zastavit vypuštěného Zemědělce, aby přestal vraždit, je deaktivovat ho pomocí šifrovaného signálu. Zemědělci jsou  Ruskem považováni za způsob, jak v budoucnosti  levně, hromadně a efektivně zabíjet nepřátele bez vlastních ztrát. První jednotky Zemědělců byly do Ruské armády zařazeny teprve nedávno, a tak je zřejmé, že Rusko jich zatím může do bojů proti Ukrajincům nasadit pouze  tisíce. Výrobu Zemědělců Rusko do čínských rukou zatím nesvěřilo, takže jsme správně loni na jaře předpokládali, že Zemědělci nebudou zatím ještě několik let k dispozici v milionových rojích, a budou se používat výlučně v kritických situacích. Protože včera, srovnej obě videa na odkazech, byly Zemědělci, na rozdíl od improvizovaného útoku před rokem, už vypouštěni z nových speciálně pro ně vyrobených odpalovacích raketometů nového typu, budou se s nimi Ukrajinci, ke své škodě, potkávat stále častěji.

Na spodní mapě: Zelená šipka = Nedělní průlom první linie ruské fronty Druhou ukrajinskou útočnou skupinou ve “Vremianském výstupku” do hloubky 5 km. Konečným cílem útoku druhé hlavní ukrajinské útočné skupiny je přístav Mariupol v červené elipse, nebo v operačním armádním žargonu: krýt levý bok útoku první útočné skupiny, která má za úkol postupovat ze Záporoží na přístavy Melitopol a Berdjansk.  Zelený pentagon = odražený útok hlavních ukrajinských sil, První útočné skupiny,  u obce Работинo. Konečný cíl útoku první skupiny přístavy Melitopol a Berdjansk. 

V MAP 1700 jsme popsali neúspěšnou sebevražednou ukrajinskou taktiku při prorážení obrany 291. ruského pluku u vesnice Работино, při které byla zničena stovka obrněných vozidel NATO i s jejich osádkami. Včera pozdě odpoledne Rusové na pomoc 291. pluku vyslali Zemědělce. V posledních dvou dnech se na Záporoží přiklonilo počasí na stranu Ukrajinců, déšť a nízká oblačnost znemožnili Rusům používat drony, které navádí dělostřeleckou palbu, a i letecká podpora byla obtížná. Ukrajinci navíc změnili útočnou taktiku, a místo sebevražedných vln obrněnců, začali proti Rusům vrhat sebevražedné vlny pěchoty. U Работинa, se zatím zdá, že nasazení Zemědělci linii udrželi, a podle ruských nočních hlášení, obrana vydržela. O pár kilometrů východněji, v tzv. Времьевском выступе, viz mapa nahoře, kam Rusové Zemědělce včera na pomoc obráncům nerozprašovali, Ukrajinci slavili výše popsaný úspěch, a dosáhli průlomu na hloubku celé praporní taktické obrany. Podle nočních zpráv se Rusové přeskupili a zaujali výhodnější záložní obrané pozice. To je klasické vojenské přiznání pro vyklizení pozic, které se už ani protiútokem taktických záloh nepodařilo udržet. Držení výstupku, který tvoří obrácené U směrem k nepříteli, je obecně náročná záležitost, protože celé obrácené U je ze stran snadno napadáno útoky, a dobře se do jeho výplně střílí ze všech stran. Bitva uvnitř obráceného U se vede pouze ze strategických důvodů, protože je náročná na spotřebu lidí, zbraní i zásob. Rusové své obrácené U ve Времьевском выступе vyklidili po 10dnech bojů, Ukrajinci se drželi ve svém obráceném U v Bachmutu celé měsíce. Rusové tak včera opět potvrdili, že ruskou krev hodlají i nadále šetřit, a neposílat ji na zbytečná jatka, při obraně neudržitelných pozic. Své jistě sehrál i operačně taktický význam Bachmutu, který výstupek u Vremievky úplně postrádal. 

Putin má štěstí, že v Pentagonu jsou nyní všichni generálové padlí na hlavu, a už neví, jak se vede útočná válka. Rusové se zakopali za rozsáhlými minovými poli, a přechod přes ně, teď stojí Ukrajince obrovské ztráty, tanků a vozidel Bradley, protože jim NATO nedodalo prostředky pro dálkové odminování! USA mají dálkových raketových prostředků pro odminování sami málo,  a tak jich poslali na Ukrajinu je pár, a ještě u dob studené války. Místo raketového odminování prostoru pro útok, které je rychlé a efektivní, používají Ukrajinci západní tanky a těžká vozidla Bradley, aby svou vahou odminovala cestu do těsné blízkosti ruských pozic. Stovky těchto vozidel tak vyletěly do vzduchu, aby vyjezdily v ruských minových polích koleje, po kterých potom lehké kolové transportéry přepraví do těsné blízkosti ruských pozic ukrajinské pěšáky, aby sebevražedným útokem díky své mase přemohli bránící se nepočetné Rusy. Na spodní fotce vidíte, jak vypadá bojiště v Záporoží, je tvořeno čtvercovými poli o velikosti asi 500x500m, a na jejich okraji jsou lesní porosty o šířce cca 20. Ukrajinci jezdí k bojišti vždy podél těchto lesů, na straně odvrácené od ruské obrany. Rusové jim tyto cesty zaminovali. Trvalo 10 dní, a stálo stovky tanků a obrněných vozidel, než si Ukrajinci prorazili cestu ruskými minovými poli. Teď proti Rusům konečně může vyrazit ukrajinská pěchota. Rusové se ale rychle stahují na nové pozice v dalších lesních čtvercích Záporoží, a na Ukrajinskou pěchotu rozptylují zabijácké Zemědělce. Tím že Pentagon zapomněl dodat Ukrajincům prostředky raketového odminování na letošní ofenzívu, umožnil Rusům skvělou taktiku – nechat Ukrajince se neustále prodírají novými a novými minovými poli. Pokud dostal Surovikin od Putina dostatek min, vyletí na nich celá ukrajinská bojová skupina dřív než se probije ruskou obranou a získá prostor pro operační manévr.

Ukrajinci se místo moderního raketového odminování snaží prorazit jako Němci u Kursku! Jak to dopadá vidíte na následujících fotkách:

Podivné drapáky, mají odminovat vozidlu cestu vpřed. Jenže už od sedmdesátých let minulého století i průměrný důstojník NATO a Varšavské smlouvy byl cvičen, aby do minových polí nechal naklást i specifické miny, které útočí z boku, a odminování pruhu před vozidlem na ně nemá vliv! Dnešní soudruzi, kteří řídí válku na Ukrajině se asi špatně v důstojnických a generálských školách učili, jak prorazit obranu nedomorodého nepřítele! A nebo se učili, ale bankéři jim spočítali, že je levnější nechat miny odminovat Ukrajince, je jich stále ještě dost, a jsou levnější, než drahé robotické a raketové prostředky odminování. 

Kyjev dnes ráno 12. června vydal nové nařízení – podle něj musí každý obyvatel města Kryvyj Rih v důsledku protržení přehrady Kachovka snížit svoji spotřebu vody o 40%, jinak bude do měsíce 70% obyvatel města, 600 tisíc lidí, úplně bez vody. Rusové si zase včera stěžovali, že v Dněpru pod zničenou přehradou je teď podezřele málo vody, a že se Ukrajinci na druhém břehu už chystají využít situace a přebrodit řeku!!! Tak uvidíme, jestli jsme se v analýze MAP 1697 trefili do černého, že Ukrajinci protržení přehrady brzy využijí!!

Abychom byli spravedliví, ani Rusové 3. června v boji o Šebekino v bělgorodské oblasti Ruska žádné zajatce nebrali, jak se sami pochlubili na tomto videu.  Válka se stává stále brutálnější, a zastavit ji před hranicemi Čech, Moravy a Slezska bude stále těžší. Mějte proto krásné léto, a modlete se při něm, aby nebylo poslední!

Je pondělí 12. červen 05.21. Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář